Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
 81/110 anonim ***** válasza:
52%

Soha életemben nem öltöztem csinosan,és nem is fogok.


1 életem van,abban próbálok kényelmesen öltözködni. Ez azt jelenti, hogy csak olyan anyagú ruhadarabokat veszek fel,ami puha és tetszik.


Farmer (puha anyagú), és egy szép felső a maximum.

De pl farmerből van olyan szép fekete,hogy abban akárhova elmehetek.


Magassarkú pl még sose volt rajtam,pedig 40 éves vagyok. És nem is lesz. Mert nem kényelmes.


Szoknyát egy kezemen meg tudom számolni, hányszor vettem fel életemben.


És ez az öltözködési szokás szülés után sem változott. Ugyanazokat hordom,mint előtte. Vagy hasonlókat.


A férjem nem bánja,mit veszek fel. Másnak meg nem akarok tetszeni. Úgyhogy a kör bezárult.

2023. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:
82%

"Zsíros haj összefogva konytba, hogy ne látszódjon, fésületlenül, leggings, nagypóló, hogy a fenekem is takarja, letaposott sarkú edzőcipő, és így vittem a gyereket oviba. Sokszor pizsamában is, télen a kabát alatt."


Ez nagyon nagy, jót nevettem:D

Én a kutyámmal voltam így, amikor elkapta a hasmaris éjszaka, hálóingben meg papucsban, gatya nélkül, bozontfejjel futottam le vele:D

2023. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
72%
Én bomba nő vagyok, voltam és leszek mindörökké!
dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
62%
Ajjj Jajj, mennyire fáj az igenytelen meg a “kenyelmes” nőknek hogyha valaki jól néz ki😊
dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 anonim ***** válasza:
32%
84) az önámítás, vetítés és bezzegelés fáj egyedül 🤗 Mert baromi toxikus azzal parasztvakítani frissen szült anyákat életük legkeményebb szakaszában, ha halomra hazudjuk, hogy csinibbek, vélonyabbak, kipihentebbek és idillibbek voltunk egy újszülött mellett is, mint 20 évesen... megjegyezném, aki a környezetemben ezt tolja, az csak hiszi, hogy jól néz ki 🫢
dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:
14%
A legtöbb nő alapból nem szép, az emberek nagy része elhízott. Innentől kezdve felesleges ez a téma.
dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 anonim ***** válasza:
76%
Általában a csúnya és elhízott embereknek szintén csúnya és elhízott barátaik vannak😊 nyilván a többség az, de aki foglalkozik magával és jól néz ki, azoknak a baráti köre is igényes, nőies😊 csak a csúnya nők tesznek úgy mintha nem kenne fontos a külső és büszkék arra hogy slamposak meg fikázzák azokat akik nőcisek😊 tudjak a szívük mélyén hogy nem egy súly csoport 😊
dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 anonim ***** válasza:
Lenne*
dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim ***** válasza:
39%
Az a helyzet, hogy igazán csajosan sosem öltözködtem, nekem a farmer + póló/felső az alap sportcipővel. Ha ez igénytelen, akkor én az is voltam, az is maradtam. 🙂
dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
53%

Van 80 válasz és kiemeli a kérdést.

Miért?

jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!