Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, ti mennyire "slamposodt...

Anyák, ti mennyire "slamposodtatok" el öltözködésügyileg, mióta anyák lettetek?

Figyelt kérdés

Van még erőtök és időtök csinivé varázsolnotok magatokat, ha a gyerekkel az utcára mentek, vagy már inkább a kényelem került előtérbe, és a famer + bő pólós vonalat követitek?

Ha kort is írtok, azt megköszönöm :)



2022. aug. 27. 17:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
82%

Nézőpont kérdése. Sokkal többet vagyok melegítőben, vagy sportos ruhában, mint előtte. Szülés előtt nyilván dolgoztam, oda normálisan öltöztem. Na nem kiskosztüm, mert a munkám nem olyan. Farmer, általában csinosabb felső, kényelmes cipő. Otthonra akkor is átöltöztem sportosba. Csak most nagyrészt itthon vagyok. De ha elmegyek valahova, akár egyedül, akár a picivel, akkor farmer és csinos felső, vagy most még jó időben egyberészes ruha.

Ha csak itt megyünk ki sétálni (a város szélén lakunk), akkor is át szoktam öltözni.

Nekem anyukám mindig melegítőben járt, de tényleg mindenhova. És nekem ez annyira nem volt szimpatikus, hogy soha nem teszem ki a lábamat melegítőben. Valahogy ez belém rögzült.

2022. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 anonim ***** válasza:
60%

Nem kellett varázsolni sosem, minden reggel feloltoztem ahogy szoktam, ez alapvetően is csinos és sminkeltem, hajat fontam, felfogtam stb, mint minden reggel. Ezek nem gyerektől függők, ez hozzám tartozik.

27 voltam mikor szultem.

2022. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan úgy öltözök, mint előtte. Ha elmegyünk itthonról, felveszek valami utcai felsőt meg farmert. Persze volt olyan, hogy késésben voltam, rohanunk ki az autóhoz, a gyerek meg lebüfizett. Már nem volt időm visszamenni átöltözni. Jött a popsirörlős megoldás. Ha pedig hazamegyek, otthon már öltözök kényelmes rövidgatyába vagy melegítőbe.
2022. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim ***** válasza:
87%

Hát a játszótérre azért nem a legszebb-legelegánsabb ruhám veszem fel, ezt azért elismerem. De amúgy a mindennapokban, dolgozni vagy randizni vagy akármi most pont, hogy kevésbé vagyok slampos, mint előtte. Rengeteget fogytam a szüléssel/szoptatással, sokkal jobb az alakom, így merészebb, csinosabb ruhákat vettem magamnak, a hónapokon át szedett vitamindömpingtől a hajam is hosszabb lett, sokkal több frizurát kipróbálhattam, és ehhez már csak egy lépés volt az egyébként is létező, de nem használt sminktudásom felelevenítése.


Mondjuk a farmer+póló kombó nem tudom, miért lenne slampos, szerintem az is tud csinos lenni, én elég sokat hordtam terhesség előtt is, de utána is azért szerves része maradt a ruhatáramnak. Ettől még nem érzem magam slamposnak.

2022. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen. Bár én még nem mentem vissza dolgozni. Farmer+póló, nyáron rövidnadrág+póló ráadásul ugyanabból a pólóból vettem többet, hogy még ezen se kelljen gondolkozni. Cipő terén is szandál, edzőcipő, téli cipő. Viszont a sminkemre mindig adok.
2022. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
86%

Én alig vártam, hogy befejezhessem a munkát és öltözhessek úgy, ahogy akarok.😂🤷🏻‍♀️

Dress code-os irodában dolgoztam, ing, kosztümnadrág, stb. Farmert se nagyon szerették. Most meg kb reggeltől estig lehetek sima dechatlonos sport ruhában. Akinek ez slamposságot jelent, lelke rajta, én nem látom be mitől csúnya pl egy mintás futónadrág és pulóver. Amíg nem megyek vissza dolgozni, nem vagyok hajlandó mást viselni, tök kényelmes és mivel nem csak ülök egész nap, hanem folyamatosan megyek a gyerek után, praktikusabb is a sport viselet. Arra figyelek, hogy ne legyen foltos/szakadt stb, de ennyi. 31 vagyok.

2022. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó válaszoló, mintha csak én írtam volna :). Én is szinte csak dechatlonos sport ruhákban voltam az otthon töltött két év alatt. Imádtam. Egyszerre éreztem csinosnak és kényelmesnek is. Mondtam is nemrég anyukámnak, hogy mivel örökmozgó a gyerekem, és szinte egész nap "kergettem", babakocsit tologattam, homokozó padkáján ültem/ guggoltam vele, és egyébként is rengeteget hajolgattam és guggoltam mellette, el nem tudtam volna képzelni se farmert, se szoknyát, se nyári ruhát. Kb. a fenekem lógott volna ki belőlük, a farmer meg szorított volna.
2022. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 anonim ***** válasza:
50%
Én sosem ruhákkal "varázsoltam csinivé" magam, hanem sporttal és diétával. Az a fájó igazság, hogy teljesen mindegy, hogy öltözöl, akkor is a magas,vékony, szép bőrű, szép hajú nők számítanak szépek. Én farmeres típus voltam mindig is, sőt, kontyos-melegítős, nem sminkelős. Terhesség előtt és után is. De sokan hitték azt így is, hogy modellkedem, mindig megkérdezték. Persze csak amikor nagyon összeszedtem az étkezésemet, és ez nem csak a testemen látszott, hanem a hajamon, bőrömön is.
2022. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
100%
Első után depresszióm volt és magamhoz képest eléggé rosszul néztem ki. Nem érdekelt a külsőm meg időm sem volt semennyi úgy igazán szépen összeszedni magamat. Másodjára minden egyszerűbb, meg a második babám és minden körülmény nagyon más. Most még sminkelek is minden nap, mert nekem így jobb érzés.
2022. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyiban változott az öltözködésem, hogy nem hordok magassarkút, csak alkalmakra, illetve nyáron a ruháimat mind rövidnadrágra cseréltem (a nyári ruháim elég rövidek, nem praktikusak), és pár felsőt a dekoltázs miatt nem tudtam felvenni. Régen ilyenkor magassarkú bokacsizmát, balerinacipőt hordtam, most sportcipőt és fűzős magasszárú bakancsot hordok. Másfél éves a lányom, minden bokorba be kell mászni, mindig valahogy rohanni kell utána és egy játszótéren kötünk ki :D
2022. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!