Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be merjem vállalni az utazást...

Be merjem vállalni az utazást a babámmal?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, és el tudnánk végre utazni. Viszont a repülőút kb 10 óra 1 átszállással.

Nem tudom be merjem e vállalni az utazástól azért tartok.


jan. 19. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
96%
10 óra sok idő, így nem.
jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vállalnám be ezt a hosszú utat. Rövidebb repülőúttal kezdenék, 2-3 órással.
jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 A kérdező kommentje:
Rövidebb úton már voltunk mikor 3 hónapos volt. Végig aludtam az egészet.
jan. 19. 11:14
 4/87 anonim ***** válasza:
82%

Egy korábbi kérdésnél már kifejtettem a véleményemet, most megpróbálom röviden: amíg a gyerekkel baj van, márpedig egy 6 hónapos gyerekkel van baj, addig érdemes lenne országon belül maradni. Semmi esetre sem egy 10 órás repülőút 1 átszállással. Egy normális embert is megvisel, nemhogy egy 6 hónapos gyereket. Értelme sincs, mert nektek sem jó, meg a gyereknek sem.

Ilyenkor lenne lehetőség arra, hogy az emberek felfedezzék a szülőországuk szépségeit, mert bárhol élsz, 100km-es körzetben tele vagy sok látnivalóval.

Nyilván le leszek pontozva, ahogy akkor is, mert szerintem ha valaki gyereket akar, akkor onnantól le kell mondania bizonyos dolgokról, el kell engednie a saját önzőségeit, hogy ő a világ végére akar utazgatni. Ha van gyerek, akkor először vele kell foglalkozni, az ő igényeit kielégíteni. És közben utazni is van lehetőség, csak szét kell nézni a környéken.

jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
92%

4-nek igaza van.

Nincs mit hozzátennem.

Esetleg azt,hogy ha nem siet legutóbb,aludt,nem biztos hogy most sem fog sírni,meg végig aludni az egészet

Most már nagyobb,jobban érdekli a világ,ráadásul 10 órás az út,nem 2.

10 órát nem fog aludni,max 5-ot részletekben a maradék többi időben unatkozni fog,nyuglodeni,az utasoknak is kellemetlen lesz,de neked duplán.

jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
100%
*sírt
jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

Általában nincs baj a kislányommal. Egyáltalán nem sírós baba, könnyen alszik idegen helyen is. De persze 10 órás út azért nem könnyű, azért is vagyok gondban.

Ha sima turista osztályon utaznánk úgy biztosan nemet mondanék rögtön. De business class-on azért kicsit másképp van a hely, könnyebb mozogni, feküdni stb.

jan. 19. 11:52
 8/87 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod.Ha itt idegenek azt mondják,hogy ne,akkor otthon maradsz?😅
jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
58%

[link]



Mennyi szép hely kis országunkon belül !Ez amit akarsz,csak nadzolás,értelmetlen!

jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:
Miért lenne értelmetlen, nagyzolás gyönyörű helyekre utazni a világban?
jan. 19. 12:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!