Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be merjem vállalni az utazást...

Be merjem vállalni az utazást a babámmal?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, és el tudnánk végre utazni. Viszont a repülőút kb 10 óra 1 átszállással.

Nem tudom be merjem e vállalni az utazástól azért tartok.


jan. 19. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
0%
De a hasonló stílus, más nők random osztása eléggé egybe vág. Ha az ember eltölt pár hétig naponta 20 percet olvasgatással, elkezdik levágni hogy kik a rendszeres válaszolók.
jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
67%
77 vagyok. Aki lepontozott elmondaná az okát? Miért,ti viszitek a kutyát egy 5-10 órás repülőútra is,de komolyan? Nekem nem lenne hozzá szívem,de jó tudni hogy emberek többsége így él ezek szerint.
jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
82# Igen,ártatlan nőket oszt,akik amúgy nagyon normálisak,rendesek,soha nem bántanak senkit szóban,írásban se. Akik nem néznek le mást. Ilyeneket. :D
jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
63%

Pont azért nincs kutyánk, mert nem tudnánk hova tenni, míg nyaralni megyünk.

Ha gyerek nélkül akartam volna nyaralni menni, akkor gyereket se vállaltunk volna.

De vállaltunk, így oda megyünk nyaralni, ahol ők is jól érzik magukat és olyan helyre, amit megközelíteni se túl nagy kényelmetlenség.

Nekünk ez a repülő, de nem 10 óra távra. Eddig minden várakozással együtt 6 óra volt a max. Ennyi idő alatt még a Balatonra se jutunk el onnan, ahol élünk. Úgyhogy ott még pont nem jártak, helyette a tengernél már ötször, pedig a kisebb is csak idén lesz 4.

jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
85# A kutyás rész érthető,ha nem vágytok rá,plusz nincs rokon,aki be tudna segíteni. Úgy én se vállaltam volna be egyébként,panziókba nem adtam volna. 83# voltam.
jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
61%
86# vagyok. Kérdező,hogy döntöttél? Jutottál előrébb a kérdésben?
jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
#77 hol írtam,hogy repülő útra viszem a kutyát?Képzeld oda nem vittem,a volt férjem vigyázott rá,mivel az ő kutyája is.Azóta van egy nagy 60 kilós ,hamis kutyánk,őt nem tudjuk kire bízni,így esélytelen a nyaralás.Max.kirándulások belföldön.De tényleg önző vagyok.Itt egy két emberrel ellentétben én tudtam,hogy mivel jár a kutya.Bevállaltam,most ez van.
jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!