Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be merjem vállalni az utazást...

Be merjem vállalni az utazást a babámmal?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, és el tudnánk végre utazni. Viszont a repülőút kb 10 óra 1 átszállással.

Nem tudom be merjem e vállalni az utazástól azért tartok.


jan. 19. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
70# Ilyen téren normálisak,sajnos sok másban vannak problémák. Sokszor mondom,hogy átok és áldás is egyben,hogy 2 órányira laknak. Nehéz lehet így,azt el is hiszem. :( Szervezés lehet minden. Barátnőm él külföldön,két kicsivel,náluk az van,hogy az egyik nagyszülő ide valósi,a másik meg egy messzebb országban,ha már fél évente mennek,akkor nagy szó. Háát sokszor kész van ő is a fáradtságtól,ő is ha hazautaznak nagyon ritkán,örülnek ha alszanak egy nagyot. Ott sincs bébiszitter.
jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
33%
Huh mennyi válasz. Hála az égnek nálunk is normális nagyszülők vannak, akik gond nélkül vállalják a gyerekeket akár egy hétre is, így nem gond menni. De köszönjük a jókívánságokat, lepereg :-) és tök nyugodtan megyünk el tavasszal egy másik kontinensre pihenni, hogy a maradék 350+ napon ugyanúgy szolgáljuk a gyerekeinket. Sajnálom ha valakinek nem adatik meg, pedig vágyna rá, de erről nem mi tehetünk.
jan. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
100%
10 óra nagyon sok, biztos nem aludná végig.
jan. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek hogy a nagyszülőket is belehet vonni hogy a szülők kipihenjék magukat, addig vigyáznak a gyerekre. Tök jó dolog. Na de egy fél éves kisbabával is így csináltok?:o
jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a sok ....nem írom ki mit .Ha én gyereket vállalok,viszem nyaralni is.Ja hogy gond van vele ?Ezt előre nem tudtátok?A kutyámat nem passzolom le basszus,viszem őt is
jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
41%
A masik fele ,hogy egy normális szülő a gyerekek kedéért megy elsősorban.Nekik alkarunk örömet szerezni,nem hogy kihagyjam belőle.😡🤦Jol sem éreznêm magam.
jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
9%
75# Repülőn is viszed szerencsétlen állatot? Na az ilyen de önző ember. Szerencsétlen kutyát több órás útra csakhogy te élvezhesd,ő nem fogja éppen. Mi repülőn nem vittük,addig a szüleim vigyáztak rá,hatalmas kert,kényeztetve volt végig,tök jól érezte magát a kutya. Ekkora baromságot. :D Sok embernek nem adnék kutyát. Gyerekhez ne hasonlítsd már könyörgöm. És egyetértek,hogy viszem a gyerekem nyaralásra,DE én azt gondolom,hogy az olyan nem normális,mint a 76 is már,hogy konkrétan a nyakamat ráteszem,hogy egy kávéra vagy moziba se volt soha a férjével és nem is fog,mert a gyerek seggébe van 18 évig. Ők például férj-feleségként megszűntek létezni,csak anya-apa. Rohadtul nem egészséges ez sem. Ez már a másik véglet az ilyen ősanya,10 évig szoptatom típusú nő. Mint írtam nyaralni viszem,de azért ne vicceljünk már,hogy nektek egymásra nincs igényetek.
jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az égvilágon semmi baj nincs azzal, ha apuka és anyuka kettesben is kikapcsolódna pár napra és addig, ha lehetőségük van a nagyszulokre hagyjak a gyereket, ha van ilyenre lehetőség, főleg, ha szeret ott lenni a gyerek.

Egész más kettesben pihenni egy kicsit, mint a gyerekkel. Ettől függetlenül szerintem kell csinálni közös családi nyaralást is, de pár nap járjon már kettesben a szülőknek.

Viszont egy 10 órás repuloutra biztos nem vinnék egy ekkora babát, meg sem fordulna a fejemben a gondolat. Ez tényleg csak a szulokrol szól, akik nem tudnak megülni a seggukon és nem felel meg közelebbi úticél.

Ráadásul írta a kérdező, hogy már volt vele repülővel, most meg végre lehetőség adódik erre, kicsit üti egymást a 2 mondat.

Nálunk a család autóval ment tavaly nyáron Spanyolországba, megvolt a lehetőség, hogy mi is menjünk, és bár én még nem voltam és nagyon szerettem volna menni, eszembe sem jutott, hogy tizenorakat autozzak vele, pedig már másfél éves volt. Majd elmegyünk nagyobb korában, semmirol nem marad le .

jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
0%
Három zöld pipás, valaki téged is elvihetne kikapcsolódni, mert szerintem rád fér.
jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
0%
Időközben rájöttem, hogy a három zöld pipás minden releváns kérdés alatt tolja az véranya szöveget, szóval van egy sansz hogy nagyon ügyes provokátor.
jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!