Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be merjem vállalni az utazást...

Be merjem vállalni az utazást a babámmal?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, és el tudnánk végre utazni. Viszont a repülőút kb 10 óra 1 átszállással.

Nem tudom be merjem e vállalni az utazástól azért tartok.


jan. 19. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem egy 1 éves anyatejes baba mellől fogok közös programokra utazgatni ,mert nem vagyok önző.
jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
70%

Aki nem dobja el a gyerekeit,hogy külföldön suttesse a válságát az már Momzilla?

Itt nem arról van szó,hogy két napra elmegyek valahova...

Tiszta idióta némelyik anya.

Tipikus cicababak.

jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
49%
Valagát
jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
100%

37!

Utazni nem csak Ciprusra lehet, de ezt konkrétan arra írtam, aki a belföldi nyaralás mellett kardoskodik...

A Balatonhoz viszont nekem ugyanolyan nehéz lenne elvezetni, mint elrepülni :)

jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
12%

Önzőség 🤣 ezen nagyon jót nevettem. 🤦


Tehát minden olyan szülő aki nem fapadosan neveli a gyerekét, az önző..


Kérdezd meg a világutazó szülőket akik gyerekkel a hátukon járják a világot..


Nézőpont kérdése

jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
16%
Ha tenyleg business osztalyon utaztok akkor en bevallnam. Igaz ez attol is fugg, hogy meddig maradtok. Baratnom Lufthansanal dolgozik, nem is gondoltam volna, amikor meselte, hogy tobb pici babas csalad utazik business osztalyon, mint uzletember.
jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
39%

42# Tehát két napra hétvégére lepasszolnád a gyereked? Fantasztikus vagy...Én biztosan nem. Ezért szültél,hogy másra bízd?


41# Nem vagy önző,szuper jól csinálod. :) Hogy is mehetnél pár órára el a férjeddel. Hisz már szülőként funkcionáltok kizárólag. Itt ilyenek vannak,eközben a másik kérdésnél meg leugatják azokat,akik az 5 hónapos szoptatott pici mellől nem mennének el a barátnővel moziba.

jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
64%

Nevethetsz is, egy ekkora kisgyereknek semmi előnye abból, hogy elviszik egy ekkora repuloutra . Magára a nyaralásra emlékezni sem fog. A gyerek érdeke ilyenkor félre van soporve, lesz ami lesz alapon majd útközben.

És attól még nem a 4 fal között elem az életemet a gyerekemmel, mert lehet vele menni sokféle normális keretek között.

jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
33%
48-as ez nem teljesen igy van, baba valogatja. Mi 5 honapossal 4.5 oras repulo uton voltunk. Nyaralni mentunk. Teljesen kiengyensulyozott volt a kislanyunk, jokat aludt. Nappal babakocsiban a parton, este szinten ki tudtunk menni setalni, etterembe vacsorazni, az egeszet ataludta. Amikor nap kozben ebren volt, akkor az o igenyeit figyeltuk. Nekunk nagyon nagyon pozitiv elmeny volt. Dacckorszakban mar kevesbe :D
jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
66%

A TÖBBI UTAS érdekében, NE!

Utaztam olyan ötórás úton, ahol a gyerek végig ordította az egészet.


Neked szülőként cuki a gyereked, más meg kihajítana a gépből, mert idegesítő hogy ordít (igen, kvára zavaró)


"Lehet, nem fog" - bocs, engem nem nyugtat meg ez a mondat, mert ha igen, tönkrevágjátok egy repülőgépnyi ember útját.


KICSI még egy tízórás úthoz.

jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!