Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be merjem vállalni az utazást...

Be merjem vállalni az utazást a babámmal?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, és el tudnánk végre utazni. Viszont a repülőút kb 10 óra 1 átszállással.

Nem tudom be merjem e vállalni az utazástól azért tartok.


jan. 19. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem sem azt hogy "el tudnánk végre utazni", ha egyszer 3 hónapos korában utaztatok, nem egy örökkévalóságnak tűnik, és miert nem jó Milánó 2 óra alatt, mért csak a 10 óra, 1 átszállással jó, ha már annyira muszáj utazni. 6 hónapos babakocsi nélkül, vagy kint veszel? Vagy viszed a mózest? Vagy hurcolod végig? Én is majd belepusztultam a 8 óra közvetlen new yorkba, mire megszoktam az időeltolódást, johettem haza, aztán még 1 hét kelekótyaság újra megszokni. Nem értem miért tenne ki ennek valaki a babáját és magát. De szerintem már eldöntötted hogy mész, pedig mindenki azt írta, a ne.
jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
100%
51-es miert babakocsi nelkul? Ezt irta valahol?
jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
28%
A többi utas érdekében,NE! Komolyan,a sok önző rohadék szülő miatt utálnak titeket annyian.
jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
83%
51es, mert hol visz babakocsit? Ekkora gyereknek a sport még nem jó, nem ül. A mózest hol viszi a repülőn?
jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
100%

Most se mennék még 10 órás útra gyerekekkel, pedig már a kisebb is 4 éves, aki eddig 6-szor repült, de


51,

Nyilván ugyanott ahol a sportot vinné 😂

Feladva. Mert mózes is feladható.

Egyébként második gyerekünk 4 hónaposan már rég sportban feküdt (!), mert kinőtte a mózest, a sport pedig teljesen vízszintesbe tehető.

jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj 54-es, de baromsagokat mar ne irjunk. Ket reszes babakocsit pont ugyan ugy szallitanak,mint egy reszest, annyi kulonbseggel, hogy a szalag amit raragasztanak, mind a kettore kulon kell. Reploteren dolgozom es utaztam tobbszor babakocsival. Meg a Ryanair vagy Wizzair sem csinal belole ugyet.
jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
0%
Babakocsival vagy anélkül,ez még mindig az ő dolga. Egyszerűen sose fogom megérteni,miért nem lehet azt mondani,hogy "kérdező,én nem vállalnám be,ennek ellenére ha te igen,kellemes utazást". Miért kell beleokoskodni,beleszólni arrogánsan?Ő dolga. Az meg már csak a röhej kategória,hogy valaki még a babakocsik is fennakad:D Nap vicce volt ez a hozzászólás.
jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
0%
Az frankó. És ott a Fülöp szigeteken ahol 6 személyes kisrepülőgép szallit a nemzetközi reptér meg az épp aktuálisan látogatott kissziget között, ott fognak ugrálni örömükben a mózesnek meg a babakocsiváznak? Persze, meg lehet mindent oldani, csak van ami indokolatlanul sok nyűg és gond, nem annak aki ezt az egészet minden józan észérv ellenére bevállalja, hanem MINDENKI MÁSNAK.
jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
67%

57

Mert ha erre lenne kíváncsi a kérdező, nem írna kérdést.

Nyilván bizonytalan és ő is érzi hogy nem egyértelmű itt a "Persze. Jó utat!"

Plusz lehet egy csomó részletre így hívjuk fel a figyelmét, amire ő még nem is gondolt. De megerősíti az igen vagy nem oldalán. Inkább a te hozzaszolasodnak nem volt semmi de semmi értelme.

jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
100%
Nem az 57-es vagyok, de a figyelmét felhívni normálisan is lehet és nem olyan módon ahogy néhány válaszoló ír.
jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!