Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok rosszindul...

Miért van ilyen sok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés
febr. 10. 16:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
72%
Mire gondolsz pontosan?
febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
MI a kérdés? Mármint tényleg, nem csak provokatívan kiírva egy hülyeség????
febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
89%
Sok ember rosszindulatú, függetlenül attól, hogy anyuka-e, vagy akár attól is, hogy nőnemű-e.
febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Igen, kb. az 1. és 3. válaszolóra is illene a kérdésem...


Arra gondolok, hogy mikor indokolatlanul beleáll egy anyuka a másikba, olyasmi miatt, amihez semmi köze, úgy, mintha az adott anya a gyereke életét veszélyeztetné.


Itt is olvastam már cifra dolgokat, volt olyan megjegyzés, hogy minek szült valaki, mert éppen az 5-6 hónapos gyereke mellett volt hetente pár szabad órája, mikor sportolt, barátnőkkel találkozott. És az, hogy "rossz anya vagy", úgy repked egyesek szájából, hogy csak lesek. A rossz anyaság tényleg ott kezdődik, hogy a gyerek néha a nagyszüleivel van, vagy kap üveges bébiételt? Nem ott, ha valaki üti-vágja a gyerekét, elhanyagolja, veszélyezteti?

febr. 10. 17:02
 5/46 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyennek pl aki azért támad mert rábízod nagyszülőkre a gyereket pl a saját frusztlártsága a problémája, gondolom ő nem tudja kire bízni, apuka se segít, élete sincs sajnos és így éli ki magát. Ismerősi körben is észrevettem kb minden téren, hogy sokaknak az nem tetszik ha te valamit nem úgy csinálsz mint ők. Én még csak kismama vagyok, de már megkaptam hogy mért ilyen babakocsit vettünk, amilyet ő vett az sokkal jobb, de ugyanúgy pl kocsi vásárlásnál is hogy mért ilyen fajtát vettünk, ami neki van olcsóbb és kevesebbet fogyaszt, stb..
febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
48%
Unatkozik, irigy, rosszindulatú, sz.r az élete...
febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
50%
Itt nèvtelenül kiadhatja magàbòl. De durva belegondolni, hogy ennyi sutyeràk van. Aztàn a gyerek is eltanulja tőlük.
febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
49%
Ez az oldal vonzza az ilyen szadista hajlamú embereket, trollkodásra.
febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
52%
Egyébkent van itt kb 10 irgalmatlan rosszindulatu,mindent megmondok,és énvagyok az okosabb anyuka. Az életük hogy mindenkibe bele álljanak ha kell ha nem. Lényegtelen milyen téma ők jobban tudják!!!
febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
83%
A valóságban is ilyenek, csak a szemedbe vigyorognak.
febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!