Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok rosszindul...

Miért van ilyen sok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés
febr. 10. 16:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
34%

33as, mit törődök a kinézetemmel? Csak az törődhet, aki ilyen helyekre jár?


Nos, elárulom. van otthon edzőterem, egy kis szauna is, van profi, a kozemtikusok által használt arctisztító gépem, a szemöldököm magamnak szedem és festem, a hajamat szintén, pedikűrözni, manikűrözni szintén otthon szoktam, egyedül a hajvágást nem vállalom be.


Ja, és nem tartom magam igénytelennek. Itt az kezdte az igénytelenezést, aki szerint csak akkor lehet egy nő vonzó a férje szemében, ha a gyerekkel töltött idő rovására a fél életét ilyen helyeken tölti.

febr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
34%

30as, miből vetted hogy nem adok magamra? Rég rossz, ha egy nő nem ért a minimális otthoni szépségápoláshoz, és hogy valahogy kinézzen, és ne lépjen le a pasija, akkor állandóan szépségszalonokba kell rohangálnia.

Nagyon sajnálom az olyan nőket akiknek attól kell rettegnie hogy ha egy napig nem tökéletesek akkor otthagyja a férjük, borzasztó lehet ez a bizonytalanság, és hogy ennyire nem bíznak a párjukban.

febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
80%
Ez az egész ott kezdődött, hogy valaki szerint aki ilyen helyekre jár ahelyett hogy a gyerekkel lenne rossz anya...
febr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Igen, utána pedig a többi is szépen kimutatta a foga fehérjét:)
febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
80%
Én emiatt írtam, hogy a férjét nem csak az érdekli milyen anya. Itt lehet vitatkozni mindkét oldalon, de muszáj megtalálni az egyensúlyt. Igen, biztosan van olyan is aki többet foglalkozik magával mint a gyerekével, de sajnos még gyakrabb aki teljesen elhanyagolja magát a gyerek mellett. És itt nem arról van szó hogy rettegni kell hogy emiatt elhagy a férjed, de gondolom ti se szívesen nyúlnátok egy elhízott zsíroshajú koszos szakállú pasihoz. És itt nem azzal van a gond aki otthon apolja magát, de hallottam itt olyanokról is akiknek hajat mosni sincs állítólag idejük a gyerek mellett
febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
57%
Imádom a catfightot. :)
febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!