Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok rosszindul...

Miért van ilyen sok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés
febr. 10. 16:48
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Na, hát pont ilyen anyukákra gondoltam a kérdésemnél, mint a 21. válaszoló. :)


Tehát, összefoglalva, ha valaki nem otthon festi a haját, meg szedi a szemöldökét, hanem eljár havonta egyszer fodrászhoz, meg kéthetente kozmetikushoz, akkor abban a nőben már nincs érték és még a gyerekével sem foglalkozik.

febr. 10. 19:23
 22/46 anonim ***** válasza:
40%

De azt se felejtsük el hogy ha már valaki a véleményét méri kulturáltan leírni, azt is sokszor rosszindulatúnak bélyegzik.

De én is láttam tényleg rosszindulatú kommenteket. Főleg amikor egy csecsemőt!!!! Kövérezett le kommentben. Most csak ez jutott eszembe de biztos volt még.

Valószínűleg otthon tényleg valami nem oké, vagy épp a munkahelyen vagy nem úgy alakult valami vagy csak szimplán ez a habitusa és itt adja Ki. Csak az a baj ha valaki ilyen az a való életben is ilyen és ha gyereke van, nagy eséllyel ő is sajnos ilyen lesz.

febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy soha nem jártam olyan helyekre amit a 21-es ír. Bár most egy pedikűr folyamatban van:D, viszont azt sem ítélem el aki megy. Hát ha neki ez jó, akkor had menjen. Az meg nagyon nem ettől függ hogy neveli e a gyereket vagy sem. Igen van olyan is aki ezeket csinálja és nem neveli, de csak az önmagában hogy eljár helyekre semmit nem jelent.
febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik csoport leosanyazza/szuperanyazza a masikat, a masik csoport meg leszaranyazza/minek szultel/neked nem valo gyerek. Van aki 3 evig szoptat, a masik nem is akar es tapszerezik. Van aki elhanyagolja magat, mas kirittyenti magat otthonra is. Van ahol a gyerek 10 eves koraig egyutt alszanak, mashol a csecsemonek kulon agya es szobaja van. Sot, mar a csaszar vs huvelyi szules is veszekedes temaja.

Nem lehetne, hogy hagyjuk elni egymast?

febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
72%
21 mert szerinted aki nem igénytelen az már nem is lehet jó anyuka? Van ahol apuka nem kocsmázni meg k*rvázni jár hanem kiveszi a részét a gyereknevelésből is, így anyukának is van ideje saját magára
febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Nekem is új infó, hogy mivel fontos számomra a sport baba mellett is + nagyon béna vagyok itthoni szépítkezésekben, így eljárok havonta 1-2 alkalommal a fodrász-manikűrös/pedikűrös-kozmetikus trióhoz, így semmi értékem nincs... :D


Pedig a babánk ezidő alatt az apukájával, vagy a nagyszüleivel van, akik körülugrálják.

febr. 10. 19:44
 27/46 anonim ***** válasza:
15%
22es olvasd el a kommentet amire írtam a választ... ott konkrétan azt mondta, hogy aki nem jár kozmetikushoz, fodrászhoz, az rosszabb és kevésbé értékes mint az, aki igen.
febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
32%
26os, értem tehát aki nem jár havonta szépségszalonba ott apuka prostihoz jár és nem is foglalkozik a családjával. Bezzeg ott, ahol kozemtikába jár a nő, apuka alul-felül kiszolgálja rá se néz más nőre hiszen neki csak a gyönyörű tökéletes élete asszonya van. Hm..mindig megtudok valami újat, megmutattam a férjemnek azt mondta neki nem kéne egy olyan felszínes nő aki abban méri azt, hogy ki milyen anya, hogy jár-e kozmetikába, meg divatosan öltözik-e
febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
67%
29es hidd a férjedet csak részben érdekli milyen anya vagy, fontosabb hogy milyen nő. És aki ennyire nem ad magára nem kell utána fújni a mocskos férfiakra hogy lecserélik egy csinosabbra, fiatalabbra
febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
56%
28# Igen,csak te se vagy különb. :D Mert erre te meg odaírod,hogy aki meg el mer enni ő nem jó a gyereknevelésbe. Mindketten ferdítve írtatok azért. Gyereknevelés helyett,ezt írtad a 21-esbe.
febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!