Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok rosszindul...

Miért van ilyen sok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés
febr. 10. 16:48
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
28%
Baszki, azért az is meredek hogy valaki olyat ír hogy aki nem jár ilyen helyekre az igénytelen, nem törődik magával...
febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
52%
32 hát ne is haragudj, de aki se kozmetikushoz, se fodrászhoz nem jár akkor mégis mit törődik a kinézetével? Megfürdik este meg néha megmossa a haját amit fodrász évek óta nem látott? Itt azért normál esetben maximum 30-40 éves nőkről beszélünk, Anyukám lassan 60 éves és minden hónapban jár műkörmöshöz, fodrászhoz, kozmetikushoz. Sőt mondok durvábbat, kozmetikus, fodrászhoz még szegény Mamám is járt 70 éves korában is
febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
56%
33, én törődök a bőrömmel, így nincs mit csináljon rajtam a kozmetikus, már ez is baj? ;) Akkor ki is az irigy és mire?
febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ide is megérkeztek a rosszindulatú anyukák 🤣🤣

Én sem járok se fodraszhoz, se kozmetikushoz se kormoshoz.

De nem fogom lenézni azt aki jár.

Ugyanis néha néha én is vágyom rá, csak nem jutok el odáig.

Ettől még nem vagyok igénytelen.

Tiszta vagyok, nem vagyok büdös, koszos, a gyerekeim tiszták, illemtudoak.

febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
43%
20, pedig pont ti plazacica nők nezitek le azokat akik nem járnak ilyen helyekre...
febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
20%
Én kérek elnézést, akinek bomba alakja van, tökéletes arcbőre és samponreklámba illő hajkoronája az tényleg megteheti hogy nem jár ilyen helyekre
febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%
37 ott a pont.
febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
36, mi nem érünk rá másokkal foglalkozni, edzés, gyerek, háztartás, férj és barátok, programok, körmös, pillás, fodrász és munka mellett hogyan lenne :)?
febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
39 látom mennyire nem értek rá...
febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
48%

Nem érzem magam igénytelennek csak azért mert nem járok ilyen helyekre. Itthon leápolom magam, ennyi az egész. Havonta tök felesleges ilyen helyekre járni. Körmöshöz soha nem jártam, nincs is rá igényem.

De erre csak azt tudom írni hogy luxusanyucik, kb ez jön le az írásból. Fodrász? Mi az anyámnak havonta. Festetve eleve nincsen. Faszon van vágva de azt sem kell havonta igazítani. Szemöldökömet magam csinálom. Szőrtelenítéssel úgyszint így vagyok. Igaz az alakom még folyamatban van de így sem látom magam rossznak.

Én nem nézem le azokat akik járnak, ki vannak kenve, műszempilla, beállított haj, miegymás fordítva miért van így? Miért számít igénytelennek az aki nem veszi igénybe ezeket a szolgáltatásokat?

febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!