Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok rosszindul...

Miért van ilyen sok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés
febr. 10. 16:48
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
78%

Én sokat olvasgatok itt, de nem mondanám jellemzőnek ezt, amit írsz.


Azt látom inkább, ott vannak inkább lefitymáló kommentek, ahol tényleg hülye anyukák hülye kérdései szerepelnek, mert amúgy elképesztő, mennyi buta kérdés van itt. Nem is hiszem el néha, hogy ilyen sok buta anyuka van.

febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
34%

Anonimba könnyű arcoskodni.

Nézzetek be egy face csoportba pl.

100 anyukabol ha öt utálatos

A többi normális.Legalabbis ott.

Aztan feljonnek ide és anonimba atvaltoznak idiotába.

febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem azokat nem szokták megszólni, aki bébiételt ad, vagy heti egyszer kimozdul 1-2 órára míg apa van a gyerekkel.


Problémásabbak inkább azok a kérdések, ahol az anyuka nem akar szoptatni a saját kényelme miatt, vagy a szülők elutaznak két hétre pihenni a gyereket meg lepasszolják, vagy mikor bölcsibe adják úgy, hogy otthon vannak.

Na az ilyenek a szememben nem jó anyák.

febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
35%

14, nem ettől lesznek rossz anyák, bár a lepasszolas nekem sem férne bele.

A szoptatás más.(lányommal feladtam én is, de nem bánom)

Én is most itthon vagyok a gyerekkel, de nem adom bölcsibe, mert egyenlőre nincs munka kilátásban(a régi helyre nem mehetek vissza)kielvezem az itthon töltött éveket.

febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
60%

Mert ez egy ilyen oldal. Dühöngő.

Az összes kategória ilyen, nem csak a gyerekvállalás. Kérdezz bátran pl: az otthon vagy az utazás kategóriában, ahol nem elsősorban anyák vannak és ugyanúgy ki fognak osztani, ha egy apró fogást is hagysz.

febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
35%

13# Pontosan. Csoportokba ezt soha nem láttam,max egy embernél. Élőbe meg tényleg az arcodba vigyorog.


Szerintem is frusztráltság,otthon nem jó valami,el van nyomva,férje letojja,ki van fáradva és akkor itt levezeti,hogy beleáll másba. Okosabbnak hiszi magát. De én élőbe is azokon látom,akik fáradtak,frusztráltak valami miatt ezt a hozzáállást. Az emberek között is vannak ilyenek,de szerintem több az anyák között. Viszont szerintem a család kategória rosszabb.:D Ott normális kérdésnél is olyan majmok vannak,hihetetlen.

febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg, itt is ahelyett hogy leírnák mi bajuk inkább lepontozzák a válaszokat :D Én amúgy inkább azért járok ide hogy röhögjek rajtuk, nagyon szar életük lehet
febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
48%

Frusztrált, nem úgy alakult az élete, otthon elnyomják itt pedig kiélheti magát, de lehet akár az is, hogy az anyaságban sikeresnek (talán nem is ez a jó szó, de nem jutott jobb eszembe) érzi magát így ha valaki mást mond mind amit ő gondol már kezdi is. Csak az örök példa a szoptatás. Ha valakinek nem megy, vagy nincs teje vagy csak úgy dönt nem szoptat már megy a szaranyázás. Meg a nem csináltad elég kitartóan bla bla.


Arccal már egyik sem vállalná. Ezt mutatja az is aki normális választ írt a kérdésre mind le van pontozva :D

febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
62%

Féltékenység, irigység.

A legtöbb ilyen nőnek nincsenek is barátaik akikkel találkozhatnának, semmi érdekes nincs bennük és erőszakosan beakarják bizonyítani maguknak hogy ők úgy is jók hogy lóg a seggük, a mellük, fodrászhoz nem járnak “mert minek”, körmös szintén “minek”, testalkatukhoz, bőrszínükhöz nem megfelelő ruhát hordanak mert ugye ez sem fontos és ők így is “szuperek”. Vicsorogva akarják erőltetni hogy az ő férjüknek így is tökéletesek és az is hogy havi egyszer kesztyűben kiverik nekik.

Közben persze látják hogy vannak akik sokkal szebbek, szórakoztatóbbak és vannak barátaik akik elhívják őket ide-oda, és még férjük is megfordul utánuk pedig ugye “utálják” az ilyen nőket.

Ezek után mindent megtesznek hogy megpróbálják lehúzni, besározni a másikat vagy elérni hogy legalább egy kicsit is rosszul érezzék magukat azok akik jobbak náluk, hiszen ez ad nekik egy kis örömet az életben.

febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
27%
20as, attól ha valaki gyereknevelés helyett az edzőteremben, fodrásznál meg kozmetikusnál lézeng, nem jelenti azt hogy bárkinél is jobb, csak a külsején kívül nincs más érték benne amit megcsillogtathatna:-D
febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!