Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként úgy érzem, kimaradok...

Anyaként úgy érzem, kimaradok mindenből!!! Hogyan lehet ezt átvészelni és lesz-e könnyebb?

Figyelt kérdés

Konkrétan muszáj kiírnom... Megbeszélni nem lehet, nincs rá vevő. De néha úgy kimozdulnék. 4 éve szültem, csodás gyermekem van. Szeretem, és nagyon élvezem a közös időt. Ezt leszögezném.

De.

Párommal programra elmenni lehetetlen. Van pl érdekes előadás, szervezett kirándulás, és arra az időre nincs alternatíva. Kicsim még nem tud 15 percig sem nyugton lenni, nemhogy egy izgalmas 2 órás előadást végignézni. Másoktól sem várható, hogy elviseljék a hisztijét, mert annó én sem értettem, minek visznek kicsi gyereket komoly előadásra, vagy tengerpartra?

Ventillálok... De a párom vett egy különleges autót, és nem mehettem el vele próbakörre, csak 2 barátunk, mert a gyerkőc beteg. Elengedtem, elfogadom, csak mindig ez van. A kevés szabadidő, amikor oviban van, az meg csak munka. Korán viszem, épphogy beérek érte, rohanok. Bevásárlást alig tudom megoldani . Úgy érzem, szétszakadok.

Aztán ránézek az ügyes kezeire, ragyogó szemeibe, csacsogó szájára, és imádom.

Marha nehéz szülőnek lenni. A legnagyobb kihívás egy ember életében.

Végszó: Minden Anyának és Apának kijár az elismerés. Most már látom, és csodállak benneteket. Akik nap mint nap igyekeztek a legjobbat kihozni magatokból!



márc. 10. 10:04
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Hirtelen, 1 nap alatt. Pont amikor te kiírtad a kérdést.

Jó éjszakát, gyerekek, itt a mese vége, aludjatok jól, álmodjatok szépeket

...

Amúgy nem voltál naiva, mert az sajna - bár igen műveltnek akartál látszani - nem azt jelenti, hogy nőnemű naiv személy.

márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
[link] Női szerepkör a színművészetben, a naiv, érzelmes fiatal lány típusa.
márc. 12. 22:53
 53/55 anonim ***** válasza:
Pontosan. És te drámai szereplő vagy? Vagyis hát tényleg az, mert előadod itt a saját mesédet. Még az is lehet, hogy férfi vagy.
márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

Fogj egy csontot vagy egy szék lábát és rágjad azt 😊 ha van valami problémád, akkor az dolgozd fel, vagy vigyed el szakembernek, hogy megoldja neked. Ne másokat piszkálj.

Ez csak egy jó tanács.

márc. 14. 06:56
 55/55 anonim ***** válasza:
Egyet biztosan tudok, Andersenkém: hogy életvezetési tanácsokat nem magától fogok kérni! Idegesíti, hogy nem jött be a kamuja?
márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!