Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként úgy érzem, kimaradok...

Anyaként úgy érzem, kimaradok mindenből!!! Hogyan lehet ezt átvészelni és lesz-e könnyebb?

Figyelt kérdés

Konkrétan muszáj kiírnom... Megbeszélni nem lehet, nincs rá vevő. De néha úgy kimozdulnék. 4 éve szültem, csodás gyermekem van. Szeretem, és nagyon élvezem a közös időt. Ezt leszögezném.

De.

Párommal programra elmenni lehetetlen. Van pl érdekes előadás, szervezett kirándulás, és arra az időre nincs alternatíva. Kicsim még nem tud 15 percig sem nyugton lenni, nemhogy egy izgalmas 2 órás előadást végignézni. Másoktól sem várható, hogy elviseljék a hisztijét, mert annó én sem értettem, minek visznek kicsi gyereket komoly előadásra, vagy tengerpartra?

Ventillálok... De a párom vett egy különleges autót, és nem mehettem el vele próbakörre, csak 2 barátunk, mert a gyerkőc beteg. Elengedtem, elfogadom, csak mindig ez van. A kevés szabadidő, amikor oviban van, az meg csak munka. Korán viszem, épphogy beérek érte, rohanok. Bevásárlást alig tudom megoldani . Úgy érzem, szétszakadok.

Aztán ránézek az ügyes kezeire, ragyogó szemeibe, csacsogó szájára, és imádom.

Marha nehéz szülőnek lenni. A legnagyobb kihívás egy ember életében.

Végszó: Minden Anyának és Apának kijár az elismerés. Most már látom, és csodállak benneteket. Akik nap mint nap igyekeztek a legjobbat kihozni magatokból!



márc. 10. 10:04
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
78%
Akkor egyedülálló anya vagy, aki házat épít. Ez azért így nem tipikus. És kinek a házában laktok váltott időkben?
márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
61%
Párod néha kuvesz szabadnapot amikor te ráérsz a kicsi oviban és ennyi. Nemcsak neked kell odatwnned magad.
márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
81%
32, mégis hogy érne rá, amikor a gyerek oviban van? Olyankor dolgozik.
márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
61%
ėn meg mikor ennyi idősek voltak a gyerekeink elmentünk velük hegyekbe kirándulni,barlangokba,muzeumba gyerek koncertre ,nem 4 fal között voltam.
márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
65%
Igen, pont ezért vesznek ki szabadnapot ilyenkor amikor oviban van. Mindkét szülő kivesz szabadnapot. A házasságért meg kell dolgozni és bizony néha beáldozni legalább 1 szabadnapot. Mi így szoktuk.
márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
35-nek abban igazat kell adnom,hogy van apás nap a gyereknek,de aznap is melóznak ezerrel. Hétvégén a párja lelép a kérdezőnek amikor együtt lehetnének,ergo nekik így sosincs közös időtöltés,családként nem is funkcionálnak. :/ Muszáj valamit beáldozni, például minden hétvégén ne menjen el a párod kérdező,vagy legalább az apás napokat megoldani úgy,hogy igen is legyen közös idő egymásra is nektek. Ehhez nem csak te kellesz,ő is.
márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
44%
Úgy sem elég a szabadság a szünetekre, ha mindet a gyerekre fordítom.
márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem is fognak családként funkcionálni. Nincs közös gyerek, nincs közös kassza. Lehet, együtt sem élnek.
márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
38# Akkor viszont semmi értelme az egésznek,a kérdésnek sem.
márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Persze,lesz könnyebb,de
márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!