Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/179 anonim ***** válasza:
83%
Nem, foghatja amit választott de felrakja a szalagra, ha a néni vagy bácsi behízta visszakapja, és vagy akkor beleehet vagy kiviszi a kocsiba ha nekem kell kibontani, vagy beül a kocsiba és oldalt megkapja.
máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/179 anonim ***** válasza:
24%

Előfordult régen.


Akik a "pár percet ki lehet bírni"-szöveggel jönnek, igazuk van, annyit ki lehet.


Másfél órás nagybevásárlásokat a gyalog 3 km-re lévő hipermarketben (kocsi nem volt, busz sem) nem annyira, és nem is állt szándékomban, hogy addig éhezzen.

1-1,5 éves volt akkor.

(Amikor 30-50e között hagyok az üzletben, akkor ne egy szerencsétlen pogácsán lovagoljon már bárki.)


Azóta szerencsére nem ott lakunk, a gyerekek nagyobbak, megértik már, hogy nem eszünk a boltban, mindettől függetlenük igyekszem úgy intézni, hogy ezek a nagyobb vásárlások nélkülük történjenek, nekik is jobb így.


("Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?" => Éppenséggel múltkor olyan allergiás tüsszögés jött rám, hogy igen, felbontottam a még ki nem fizetett papírzsebkendőt, hogy ne a padlóra taknyoljak, ha nem muszáj, nem hiszem, hogy értékelték volna.)

máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/179 anonim ***** válasza:
82%
32, másfél óra alatt se nagyon láttam gyereket éhen halni. Plusz aki tudja, hogy ennyi idő, vihet magával. És jé, máris nem kell a ki se fizetettet enni.
máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/179 anonim ***** válasza:
80%
27# Nálunk egyszer kapott otthonról vitt kiflicsücsköt, nem boltit, muszáj voltam elintézni egyedül a boltot, férjem kórházba került, evett előtte otthon, igen benne volt az, hogy nem akartam másnak kellemetlenséget arra az egy alkalomra.:D Attól kezdve elvolt, én megtudtam venni amit akartam a férjemnek és a többi vásárlót se zavartuk. Azóta ilyet sem csinálunk, de képzeld el, eszik előtte iszik, alszik, stb., még is visít mert ő x helyre akar menni, de már arra mentél 6x és muszáj y helyre menned már. Mi ezért intézzük egyedül, de engem is zavart, ha visít mint akit nyúznak, hát még màsokat. Engem úgy tanítottak legyünk tekintettel másokra is. Mondjuk mostmár hogy megy ki a dackorszakból nem csinálja, lekopogom, de inkább egyedül intézzük. :D De amúgy igazad van, ki a francot érdekel a 30 vásárló, hallgassák fél órán át az üvöltést végül is.:D A kifli zavarja a kis idétleneket, gondolod az üvöltés nem?
máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/179 anonim ***** válasza:
72%

32!


Egy csecsemőt sem kell másfél óránként etetni. Amúgy meg mesélj még! 3km-et gyalogoltal oda, 3km-t vissza egy másfél évessel, másfél órát vásárolva 30-50ezerert. Ügyes vagy.

máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/179 anonim ***** válasza:
29%
35# 3 kmt a 2 évesem is lesétál. :D Bár ez off, picit talán mozognod kéne többet. Nem bántásból.
máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/179 anonim ***** válasza:
31%
32-es, olyannak kellett volna gyereket szülni, aki nem a faluban lakik egy biciklivel... Akkor talán még a kifli.hu-ra is telne, és nem kéne kilométereket sétálni a gyerekkel és a nagybevásárlással.
máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/179 anonim ***** válasza:
31%

#35

Nem, valóban nem kell. De ne fél11-kor reggelizzen, ha addigra értünk haza... (Azt meg szintén nem tolerálják, ha az otthoni kaját eszi a boltban valaki.)


Amúgy a többiben mi is olyan hihetetlen?

Igen, 5 hónapot éltünk azon a fos helyen, elvittük reggel a 2 nagyobbat óvodába, iskolába, tömegközlekedést nem kommentálom, nem véletlen gyalogoltunk.

Onnan a bolt, egy pénteki nagybevásárlás igénybe vett ennyit, mire összeszedtünk mindent, ami kell.

És még onnan vinni haza.

Gyűlöltem, utáltam. Én, aki világéletében Bp-en éltem... szerencsére átmeneti állapot volt.

(És mégcsak nem is egy faluról beszélünk.)

De ezt megkérdőjelezni...


Szerinted kisebb faluban, falvakban nem élnek emberek?

Vagy mindenki kocsival jár?

Meg minden sarkon ott a Lidl meg a Tesco?...

máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/179 anonim ***** válasza:
80%

#37

Nem ez volt a felállás, de megint más jobban tudja... (Nem falu volt.)

Előtte is, utána is Bp, köszönjük ;)

máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/179 anonim ***** válasza:
0%
Miért, volt a férjednek kocsija, amivel hozott-vitt titeket, hogy ne kelljen sétálnod állandóan a gyerekkel? :)
máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!