Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok a szmogriadót? Én...

Hallottátok a szmogriadót? Én a kislányom viszem mindennap suliba és érte megyek. Mit szóltok hozzá? Nekünk minden kocsink páratlan, de nem érdekel.

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 13:22
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
97%

[link]

Közlekedési szabálysértésnek számít, ha vki nem tartja be. Ha még le is írod, hogy téged ez nem érdekel, akkor miért teszed fel a kérdést?

2009. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Ha valakinek lázas lesz a gyereke, vagy bármilyen akadály felmerül, akkor is így gondoljátok? Én azthiszem eléggé leszívják az adózók "gerincét", és minden politikai megfontolásból születik.

Bocs, ha valakit megbántottam, nem szándékos volt, csak felháborít, hogy birkának nézik a magyar népet már megint.

2009. jan. 11. 13:36
 13/53 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így megosztottam mindenkit, szerintem tartsatok be minden szabályt.

Minden jót!

2009. jan. 11. 13:37
 14/53 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pedig az a szánalmas,hogy van aki így gondolkozik! Nem tudom nézel-e híradót de holnaptól Miskolcon is szmogriadó lesz,mert itt is annyira tiszta a levegő... És miután a 3-as mellett lakunk gondolhatod mennyi autó jár erre. Egyébként ha figyeltél még azt is mondták,hogy ne tartózkodjunk hosszabb ideig a szabadban amíg ilyen a levegő.
2009. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
83%

Én szimplán azt nem értem, amikor az ember csupán kényelemből nem képes tömegközlekedni. Én csak pestről tudok beszámolni, de legszívesen az összes autóba belerúgnék, amikor reggel meg este áll az egész város miattuk, és persze mindegyik autóban egy ember úl, halálkomolyan. És szerintem legalább a fele pesten él. Ja és persze beállnak a buszsávba, és az összes busz is ott áll a dugóban.. Egyébként szerintem tök jó lehetne pest tömegközlekedése, és sokkal gyorsabban el lehet jutni akárhova, mint autóval. Biciklivel meg még gyorsabban el lehet jutni... De ugye nem a legjobb a járdán közlekedni a 200 ember között, vagy éppen a büdös autók között.

Na bocs a felindulásért, de ezen én nagyon ki tudok akadni.

2009. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
22%
nekem nincs autóm,de ha lenne biztos hogy kocsival járnék.Nem kell senkit megvetni,lenézni,a tömegközelekedés katasztrófális,egy 10 perces autóutat kb 1 óra alatt tesz meg az ember,HA minden időben jön.ja meg kib@szott drága is.
2009. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
34%

Én, ha büntetnének is autóval mennék, mert annyi mindent lehúznak rólunk(kw adó, üzemanyag áfa, biztositás,zöldkártya, műszaki vizsga dij, stb...)

hogy nem fogok még bkv jegyet is venni, meg pocakosan ,két gyerekkel végig állni buszon, villamoson.

Le lehet pontozni, mint mindig ha megirom az igazat...

És ha valaki vidékinek pont holnap kell mennie és páratlan, akkor a szmogriadó miatt kérjen mondjuk másik időpontot???

Jah, egyébként nem fővárosi vagyok.

2009. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne szard le a szmogriadót, mert hosszútávon Te jársz rosszul...De ha tényleg olyan néhez eljutni a suliba csinálhatnád azt hogy kocsival viszed suliba(így nem késik el) de tömegközlekedéssel hozod haza,még akkor is ha így hosszabb lenne a visszaút...Szerintem a megpróbálásba nem halsz bele és ha nagyon nem jön be ez a módszer, még mindig ott a lehetőség hogy szabályt szegj csak aztán ne panaszkodj ha megbüntetnek....
2009. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor nem kell bkv jegy. Elég, ha megmutatod a forgalmit!
2009. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
88%
Itt nem arról van szó, hogy az állam mit húz le rólunk, hanem, hogy legalább ennyi tegyünk a földért, persze máskor is kellene gondolkodni...
2009. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!