Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok a szmogriadót? Én...

Hallottátok a szmogriadót? Én a kislányom viszem mindennap suliba és érte megyek. Mit szóltok hozzá? Nekünk minden kocsink páratlan, de nem érdekel.

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 13:22
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
52%

Kedves Modik! Anyukátok Drága Hátsóját! az nektek nem trágár?

Szánalmasak vagytok!

2009. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:
52%
Szánalmas.
2009. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
0%
Akárki akármit mond én a kérdezővel értek egyet , teljes mértékben.Majd ha olyan színvonalú lesz a tömegközlekedés hogy alkalmas legyen emberi szállításra akkor talán felülök rá.Én autóval járok dolgozni mivel nincsen busz a munka időmhöz mivel rugalmas ,vagyis lenne de 1 órát kell várnom mindig rá.És igaz hogy környezetbarát autóm van de ha nem lenne az akkor is azzal járnék.Azért van az embernek autója hogy használja és nem azért hogy dísz legyen a garázsba vagy az udvaron.Amíg ilyen színvonalon aluli a tömegközlekedés addig én fel nem ülök arra, egy nagy 0 ,fos a BKV.
2011. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!