Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok a szmogriadót? Én...

Hallottátok a szmogriadót? Én a kislányom viszem mindennap suliba és érte megyek. Mit szóltok hozzá? Nekünk minden kocsink páratlan, de nem érdekel.

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 13:22
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
86%
Ma mindenhova busszal mentem. Sehonnan sem késtem. És túl is éltem. Ennyit csak megtehetne bárki más is..Nem értem neked mért ilyen nehéz... Az ellenőröktől meg ne félj, ha látod ahogy felszáll gyorsan lyukaszd ki a jegyet és el van intézve, ha meg nem jön ellenőr marad jegy máskorra...:)
2009. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
84%
Az utolsó vál.nak:látod,te tettél is az ügy érdekében,meg nem is.Mert oké,h nem használtál autót,de a BKV-t megkárosítottad-mint sok-sok 1000 utazó-és erre biztatsz másokat is.Ezzel a mentalitással se jutunk előrébb.
2009. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
87%
(Én nem irígységből rúgnék bele az autókba, hanem dühből... És elsősorban a városi terepjárókba, és az összes autóba, ahol egy ember pöffeszkedik. Meg amelyik a buszsávban áll vagy zebrán. Egy időben egyébként én is szerettem volna autót, de szerencsére amint meglátom ezeket az autósokat, vagy a dugót, amit okoznak, csak hányingerem tud lenni.)
2009. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
97%
Van 2 autónk is és egyiket sem használjuk. És láss csodát sokan mások is gondolkodtak így hiszen ma tényleg kevesebben autóztak, mint máskor, hogy a gyermekünk egy élhetőbb környezetben nőjön fel!!!
2009. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
92%
Én nem akarok veled kötözködni(nehogy nekem is beszólj vmi nőies dolgot),csak bátortalanul megkérdezni:mi a fenének 2 autó,ha nem is használjátok??Bocs...és lehet,h a fentebb válaszoló anyuka az én autómba is belerúgna,mert én is egyedül "pöffeszkedek"az enyémben...a pici babám ugyanis nem látszik,h benne van.
2009. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok!

Szerintem a mai világban az idő a legnagyobb érv a kocsi mellett.Sajnos tömegközlekedéssel 2.5óra az út a munkahelyemig kocsival pedig csk 40perc.Nem mindegy hogy napi 80percet utazom vagy 5! órát.Sajnálom akik ezt nem értik meg,biztos nem szorultak még sohasem ilyesmire mert időmilliomosok.Ja és nem mindegy hogy mikorra érek a gyerekért az oviba,mert ugyanis fél5kor már húzzák a szájukat az ovónénik ha nem vagyunk ott.Akkor hogy oldjam meg?Ötlet?Mert a párom meg este 8ig kell dolgozzon sajnos.

2009. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem arról szól hogy kinek hány autója van és hogy gazdag e vagy sem. Mai világunkban ugyan fontos az autó, használjuk mert nem mindenki tud tömegközlekedni, és valóban kényelmes de amikor rossz a levegő legyünk képesek egy napra letenni.
2009. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
96%
Autóra szükséged van, de levegőre nincs??????
2009. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
23%
Nem rajtunk autósokon függ a szmog hanem a sok gyáron amik ontják magukból most a füstöt,mert nincs gáz,csak kőolaj.És ezért most az autósokat szídjátok?Gondolkozzatok csak,eddig miért nem okozott problémát?
2009. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Azon is gondolkozzatok, hogy MIÉRT NINCS HYBRID autó????Szerintetek?????Mert tuti nem azért, mert nem találták fel....(Vagyis van, csak megfizethetetlen...Mert az ebbe illetékes emberek NEM ENGEDIK,amíg el nem fogy a benzin. Mert még a végén d**aiban éheznének!!!! Tök mind1 mikor használjuk a kocsit, amig el nem fogy a benzin,addig lesz benzines kocsi..Az meg nem napra van,hanem mennyiségre...
2009. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!