Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a férjemről...

Mit csináljak, ha a férjemről kiderül, hogy más nő vár tőle gyereket?

Figyelt kérdés
A férjem sok időt tölt külföldön a munkája miatt. Itthon pedig az a bizonyos "példás családapa". Most előbukkan egy nő külföldről, láthatóan gyereket vár, és azt mondja, hogy a férjemmel eggyütt élt külföldön, és ő meg a családjáról nem tudott semmit, a gyerek pedig tőle van, 6 hónapos terhes. A férjem most is külföldön van éppen, bár egy másik országban, mint ahol a nő van. Mit kell ilyenkor csinálni??????!!!!!
2012. febr. 15. 21:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
3%

Kedves Kérdező, a tegnap 22:43-as kommentedre: Ne engedd félrevezetni magadat egy ártatlannak tűnő mondat miatt - a nő sosem ártatlan! Ha tényleg együtt éltek külföldön - ahogyan állította - kizárt, h nem jött rá h a pasijának családja van - gondolj bele, 6 hónapos terhes, és ez a nő biztos nem 1 hónap után csináltatta fel magát. A lényeg szerintem ott van, hogy 29 éves és hajadon... férjet akar, és a TE férjedet! A gond ott kezdődik, h elszédítette a férjedet (senki ne jöjjön nekem az igazi szerelem így meg úgy témával, mert még az sem tart örökké, és nagyon sok lotyó van a világon) és egy kicsit több esze van, mint a legtöbb szukának, aki családos férfira mászik.


Döntsd el, h tényleg tudni akarod-e az igazat - mert ha nem akarsz elválni és a férjed sem, akkor sokkal jobb nem tudni mindenről. Ha bizonytalan vagy akkor 1x bizonyosodj meg 100%ig az igazságról - majd csak azután kérdezd meg a férjedet. Ha igaz, de letagadja - és még ezek után is vele akarsz maradni - akkor tegyél szépen úgy, mint ha elhitted volna, mert azzal ha a fejére borítod a sz..ros bilit csak tálcán nyújtod oda a nőnek azt, ami a tiéd.

2012. febr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy elszédítette???Nehogy már a csaj legyen a hibás???Igenis a férjének csomót kellett volna kötnie a farkára,vagy a minimum,hogy gumit húzok,és nem csinálok fel mást ha már félrekefélek.Undorító,gerinctelen ember az ilyen,biztos kirúgnám a fenébe az ilyet.
2012. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
A barátnőm elég vacakul beszél angolul. A kommentet tört angolsággal írta, félig viccesen, félig meg magyarul, így akart imponálni. de a szövegből azért lejött az értelme. Ezt nem értem. Miért akar(ná)nak fiatal csinos hajadonok családos férjet maguknak? Nekem ez nem áll össze. Rengeteg facér férfi van, azokkal nem "kevesebb a nyűg"? Nem beszéltem a férjemmel telefonon. Egyszer hívott, de kinyomtam "más dolgom volt", nem voltam felkészülve rá, hogy beszéljünk.
2012. febr. 16. 11:36
 34/47 anonim ***** válasza:
77%

Végig olvastam minden választ és kommentet.

Nem is tudom mit írjak, de szerintem is maradj úrinő! Egy férfi miatt se alázd porig önmagadat. Emeld fel a fejed, mert itt, ebben a szituban csak Neked nincs okod szégyenkezni a viselkedésed miatt.

Én nem tudom mit csinálnék, de elgondolkodtam. Az én párom is sokat van külföldön, és .... Húú, de iszonyat sajnállak.

Azóta nem hívott?

2012. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Szeretném megosztani veled az én történetemet, reagálva egyben arra a hozzászólásra, amiben arról ír a válaszadó, hogy nem jött rá a hölgy, hogy a párja családos ember.

Én Bécsbe jártam egyetemre és itt is kaptam állást, jelenleg is itt élek a 3 gyermekemmel. 24 éves koromban ismertem meg a férjemet(!), aki ekkor 34 éves volt, egy év múlva összeházasodtunk. A férjemet a munkája kéthetente 3 napra Budapestre szólította Most, 6 év együtt töltött év után (éljen sokáig Mark Zukkerberg és a Facebook)levelet kaptam egy 15 éves kis hölgytől, aki Budapesten él és arról érdeklődik tőlem, hogy mit keres az ő kétgyermekes NŐS (!) apukája bejelölve az én családi albumomban a karácsonyfa alatt játszadozva három gyerekkel. Ez négy napja történt és én még nem beszéltem a férjemmel. És nem tudom mit válaszoljak ennek a kislánynak... Nem tartom magam egy buta nőnek... De téged is és a másik hölgyet is megértem, nagyon nehéz és rossz ez a helyzet. Ha kitalálod mi a jó megoldás, majd szólj...

2012. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Úúú, kedves utolsó, ez nagyon durva... Van már fogalmad róla, hogy mi lesz? Bár segíthetnék valahogy...
2012. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Hát durva, annyira durva, mint a kérdező története. Az ember hall ilyesmiket... De valahogy olyankor hihetetlennek tűnik és azt gondoljuk, velem ez nem történhet meg.

Nem tudom még mi legyen, mert azért ez nem egy megcsalás, nem is viszony... Hanem egy hazugságra alapozott élet és nem szeretnék egy olyan emberrel élni, aki kedvesen mosolyog a nejére és a gyerekeire, miközben kilométerekkel arrébb szeretettel gondol rá a másik család... Ez annyira felfoghatatlan... A kislánynak pedig nem tudom mit írjak, bár valószínűleg már így is rájött, hogy mi a helyzet, de mégsem írhatom meg facebookon egy szegény kamaszlánynak, hogy én is az apukád felesége vagyok, ők pedig a testvéreid... Ha arra gondolok, hogy az én gyerekeim jöttek volna így rá, hogy az apjuk becsapta őket... Hát nem is tudom... Persze ők még nagyon kicsik ehhez, nem is nagyon értenék meg...Nem tudom. Tanácstalanság...

2012. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Hahó, mi a helyzet Veletek???
2012. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:

Van azóta valami fejlemény?

A #2-es válaszoló szituját megnézném kamerafelvételben valahol.

2012. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Tényleg írj majd, hogy mi lett, szerintem mindenki gondol rád ebben a nehéz helyzetben...
2012. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!