Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a férjemről...

Mit csináljak, ha a férjemről kiderül, hogy más nő vár tőle gyereket?

Figyelt kérdés
A férjem sok időt tölt külföldön a munkája miatt. Itthon pedig az a bizonyos "példás családapa". Most előbukkan egy nő külföldről, láthatóan gyereket vár, és azt mondja, hogy a férjemmel eggyütt élt külföldön, és ő meg a családjáról nem tudott semmit, a gyerek pedig tőle van, 6 hónapos terhes. A férjem most is külföldön van éppen, bár egy másik országban, mint ahol a nő van. Mit kell ilyenkor csinálni??????!!!!!
2012. febr. 15. 21:44
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
De a férjed *egyszer félrelépett*, vagy *viszonya* volt? Nekem más a botlás, más a viszony, és megint más a gyerekcsinálás más nőnek. Tény, hogy már egy botlásból is lehet gyerekcsinálás, és ilyen szempontból akármajdhogynem mindegy, hogy viszonyból vagy botlásból lett a gyerek, mert hiszen azt a gyereket el kell tartani, látogatni kell, részesül majd annak idején az örökségből amit a mi gyerekeinknek építgettünk fáradtságos munkával, és mindenek előtt, hogyan tudnék ezentúl megbízni abban, hogy nem lesz a nővel folytatás. Azt hiszem áltatás lenne magammal szemben. Fiatal, nagyon szép, és a hozzászólásaiból és reakcióiból ítélve meglehetősen szerelmes. Még gyerek nélkül is "méltó vetélytárs" lenne, de ha van/lesz közöttük egy életre szóló állandó kapocs... Melyik férfi tudna neki ellenállni? A mi gyerekeink már ki fognak repülni, az a gyerek pedig még akkor fogja a legörömtelibb pillanatokat szerezni. Aztán meg látogatja a gyereket, és pár év múlva "becsúszik" a kistesó?????? Lehet ezt így egyáltalán csinálni?????? Más házasság elbír(hat)ja??
2012. febr. 15. 23:51
 22/47 anonim ***** válasza:
69%
Mikor találkozol a férjeddel legközelebb?
2012. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Körülbelül 3 hét múlva, de ez bármikor változhat.
2012. febr. 16. 00:13
 24/47 anonim ***** válasza:
69%
Úhh.. az nagyon hosszú idő. Nem tudsz hozzá kiutazni addig? Én beszélnék vele, higgadtan, nem erőszakosan, ahogy előttem is írta valaki, "úrinő" módon. De nem bírnám ki, h ez esetben ilyen sokáig várjon ez a beszélgetés.
2012. febr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Nagyon messze van, egy nagyszabású projekten dolgozik éppen. Egyenlőre én is gondolkozom rajta, hogy ilyenkor mi az ésszerű lépés...
2012. febr. 16. 00:56
 26/47 anonim ***** válasza:
69%

:( Hát akkor várd meg amig találkoztok, hátha nem lesz az 3 hét mégse. Biztos nehéz kivárni, de ez nem telefontéma, és jó lenne közben látni az arcát, mikor erről lesz szó.


Hívott már azóta, mióta tudod?

2012. febr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj,de egy roh*dék a férjed!!!!!!Hogy fog tudni a gyerekeitek szemébe nézni?!Én nem tudnék,várni azonnal mennék hozzá,a csajjjal karonfogva!egyébként elég hihetetlen hogy már 6 hós terhes és véletlenül sem tűnt fel neki fél év alatt hogy a te férjednek van valaki ide haza!
2012. febr. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
5%

Hú, nagyon sajnálom, rettenetes lehet, ami veled történik!

Én így józanul gondolkodva (tudom, így könnyű, hiszen nem én vagyok a szituációban) nem tennék semmit, igazából nem is lehet mit, megvárnám mit dönt a férjem, melyikünket választja. Nincs kizárva, hogy hozzád fog jobban ragaszkodni, ti már régóta összetartoztok, míg ez a másik nő inkább egy fellángolásnak tűnik, nem hinném, hogy évek óta tart a kapcsolatuk. Persze az igazságot, csak ő tudja. Úgy érzem, én legalábbis meg tudnék neki bocsátani idővel, ha engem választana. Hiszen sok időt töltött külföldön. De ha a másik nőt választaná, akkor nincs mit tenni, tovább kell lépni emelt fővel.

2012. febr. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
76%
Amit viszont nem értek, hogy ha a nő külföldi, akkor hogyan érthette meg a kommentet, amit a barátnőd írt a férjednek. Vagy volt olyan "elvetemült", hogy képes volt keresni egy magyar fordítóprogramot a neten?
2012. febr. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
69%
Szánalmas egy férjed van az biztos.Azt én sem értem,hogy a csaj,hogy ért magyarul?A helyedben a férjed után mennék a csajjal együtt és rákérdeznék.E.
2012. febr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!