Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a férjemről...

Mit csináljak, ha a férjemről kiderül, hogy más nő vár tőle gyereket?

Figyelt kérdés
A férjem sok időt tölt külföldön a munkája miatt. Itthon pedig az a bizonyos "példás családapa". Most előbukkan egy nő külföldről, láthatóan gyereket vár, és azt mondja, hogy a férjemmel eggyütt élt külföldön, és ő meg a családjáról nem tudott semmit, a gyerek pedig tőle van, 6 hónapos terhes. A férjem most is külföldön van éppen, bár egy másik országban, mint ahol a nő van. Mit kell ilyenkor csinálni??????!!!!!
2012. febr. 15. 21:44
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
És Veletek mi lett, 37. válaszoló?
2012. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Szia, én beadtam válást (megjegyzem elég lett volna jelezni a rendőrségen, hogy két országban nős, de nem akartam ezt megtenni...) Ő bocsánatot kért, elmondta,hogy " a feleségével nincs már semmilyen kapcsolata, akkor sem volt, mikor megismert..." Azt mondta, hogy heti három napra járt a gyerekekhez, hogy anyagi és családi okokból nem váltak el, a felesége igen erős katolikus hithű családból származik, hogy sokszor el akarta nekem mondani, de mivel az elején nem sikerült utána nem mert, mert félt, hogy ez lesz. Hogy a feleség tudott rólam (ami kiderült, hogy valóban igaz) csak a gyerekeknek nem mondták el. De ez akkor is óriási hazugság, óriási bizalmatlanság felém és így, hogy a feleség tudta, így még jobban megalázva érzem magam talán... Magyarázatnak számomra ez gyenge...
2012. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
bocsánat, kétheti három napra járt. igazából még ezzel is érvelt, hogy innen kéne tudnom, hogy minket szeret és, hogy a felesége mindent tud, mert, hogy ki lenne az a nő, aki elfogadja, hogy kétheti három napra látja a férjét, de azért szerintem van pár külföldön dolgozó férfi, szóval van erre precedens... mikor erre sem hittem el, hogy a hölgy tud a családunkról megkérte (!) hogy hívjon fel minket és erősítse meg...
2012. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a történetedet, mérhetetlenül tanulságos volt számomra. "Örülök", hogy legalább nem én vagyok a feleség... egy kicsit "vígasztal" azt is, hogy nem én vagyok az egyetlen, akit így lóvá tettek. Nagyon butának és hülyének éreztem magam. Holott magamat kellett volna ebben a legkevésbé hibáztatnom, csakhát ilyen az emberi természet. Én elsősorban a lányt kerestem meg, fel is hívtam, hogy beszéljük meg, "mint nő a nővel". Ő sírt a telefonba, meglehetősen zaklatott volt, elmondta, hogy borzalmasan megalázva érzi magát, merthogy soha nem kezdett volna egy házas emberrel, nemhogy gyereket szüljön neki. S hogy erről még beszéltek is a férjemmel, hogy "ha kiderülne", hogy házas, abban a pillanatban csomagolna. Azt mondta úgy érzi magát, mintha megerőszakolták volna. Még azt is mondta, hogy a férjem kézzel lábbal tiltakozott a gyerek ellen, és hogy ő nem értette, hogy miért. Mert még ha nem is volt tervezve, nem értette mire ekkora ellenállás, hiszen kapcsolatból származik a gyerek, nem egy egy éjszakás kalandból. De hogy a férjem erre kvázi elhagyta terhesen, időnként felhívta, hogy rábeszélje az abortuszra, később meg az örökbeadásra, vagy hogy felejtse el... Kész rémálom. Ez engem még talán jobban elborzaszt, mint maga az, hogy átvert, és gyereket csinált másnak. De milyen férfi az olyan, aki a titkolózás mellett még ráadásul így meggyötri azt a terhes nőt, aki tőle vár gyereket, meg nem vállalja akkor már legalább a fefelősséget azért a szegény gyerekért, meg egyáltalán azért amit csinált. Most magam ellen beszélek, de azért nem mintha nem tellene neki pelenkára... Na ennyit erről. Hatalmasat csalódtam, a férjem volt a példaképem, a mindenem. Egyszerűen minden amiben hittem, amire az életemet építettem úgy pukkant szét, mint egy szappanbuborék. Teljesen bedepiztem, úgy járok kelek, mint valami árnyék és nem tudok kijönni ebből az állapotból. Amikor a férjem hazajött, már arra sem volt nagyon erőm, hogy megbeszéljem vele, hogy dühös legyek, vagy hogy veszekedjek, vagy akármi. Csak néztem rá csöndben. Ő persze mondott volna mindenfélét, kiabált volna kígyót békát a lányra, hogy csőbe húzta, meg hogy direkt esett teherbe... szánalmas. Én nem adtam még be válópert, a gyerekekkel sem beszéltünk még róla, de azért nyilván látják, hogy gáz van. Főleg, hogy a férjem nem alszik itthon, ha hazajön, nyilván nem nagyon tudok vele megmaradni egy légtérben. Nem tudom, még meddig fog ez tartani így, meg hogy mi a megoldás. Minden nap mást gondolok, valahogy elfogyott a jövőképem. Ennyi, itt tartok most.
2012. márc. 25. 13:42
 45/47 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon sajnállak Titeket! Sok kitartást kívánok, és kívánom hogy később találjátok meg a boldogságot mindketten!
2012. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Hogyan döntöttél végül? Rendeződött az életetek? Nagyon megrendített a történeted, és mélységesen együttérzek veled. :-(
2012. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
2019 van. Mi a helyzet veletek?
2019. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!