Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kenguru vagy hordozó kendő 5...

Kenguru vagy hordozó kendő 5 hetesnek?

Figyelt kérdés
Melyiket tudnám már most használni és persze legtovább?Melyik miért jó?Köszönöm.
2012. júl. 14. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
12%
Hát az utolsó két hozzászólás magáért beszél :) Nyomozgass csak ezerrel, ha ekkora élvezetet okoz ez neked, hajrá-hajrá! :)
2012. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
84%

@39: Nem vetted az adást? Olvasd már el még egy párszor az utóbbi 5-6 kommentet, és próbálj meg gondolkozni egy kicsit...

Mindemellett észrevetted, hogy #28 óta a válaszaid hasznossága pontosan 0% ? Nem hiszem, hogy ez változni fog... hacsak meg nem kéred professzor barátodat, hogy pontozzon már fel egy kicsit...

2012. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
84%

Nem nyomozgat itt senki, mert teljesen nyilvánvaló az állás. Mégpedig az, hogy kamuzol.

Ad.1: Egy magára adó ortopédorvos professzor nem mondana ilyen véleményt,

Ad.2: Ha mégis van véleménye egy dologról, azt nem szégyenli elmondani, megvitatni, konzultációt kérni,

Ad.3: Magyarországon a legtöbb ortopéd orvos foglalkozik a hordozókendők mibenlétével, és erről nyilvános tanulmányokat, cikkeket szoktak írni. Tehát nincs is mit nyomozni...

Szánalmas a kapálózásod, de a helyzet változatlan: Semmilyen észérvet nem mutattál fel.

2012. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
79%

@44: Igen hasznos, mert valóban szeretnék hiteles forrásból hallani egyetlen egy szakvéleményt, ami alátámasztja a kommentjeidet!!! Ezt kérem/kérjük az elejétől fogva. Nem egy nagy dolog...

Higgadj le légszíves, mert tényleg agyvérzést fogsz kapni.

2012. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
12%

Na, akkor megpróbálok egyszerűbb mondatokban írni, hátha úgy valami átmegy belőle, mert látom már nagyon nem látsz a pipától :)

1. nem akarok több észérvet mondani, nem vagyok egy kenguru-térítő, nekem bevált, ennyi. én nem akarok senkit meggyőzni semmiről.

2. most komolyan azt várod, hogy szólok az orvosnak, hogy ugyanmár jöjjön fel a gyk-re és fedje fel magát a kendős véranyuknak, majd tartson kiselőadást arról, hogy nem minden kenguru az ördögtől való csúnya dolog? Ne már, ennyire még te sem lehetsz hülye...

3. ezt is leírtam már ezerszer, de akkor mégegyszer: nyílván nem minden kenguru egyforma. az illető orvos alaposan megnézte a mienket, és azt mondta, hogy EZZEL a példánnyal nincs gond, használjam nyugodtan.

Szerintem lassan törődj bele, hogy nem vagy hatással arra, hogy miben sétáltatom a saját gyerekemet. Talán belátod előbb-utóbb, hogy attól, hogy itt mocskolódsz csak saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, és soha nem fogod elérni, hogy a híved és követőd legyek, és kendőben hordozzam a gyerekemet, csak mert te azt mondtad :)

2012. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
12%

Az agyvérzés jelei inkább a te írásodon mutatkoznak meg :)

Ne aggódj az én egészségemért, én remekül szórakozom, jókat derülök rajtad :)

2012. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
49%
LOL, ez ment a FB-re :-D Gratulálok! Megvan a nap hülyéje!
2012. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
70%
Nyilváááán :-DDD
2012. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
14%

Ment az FB-re? Juj ne már, mindjárt sírógörcsöt kapok, hogy idéztél egy mondatot az agyilag veled egy szinten lévő barátnőidnek :)

Remélem ez felvidított téged, illetve őket, ha már ennél nagyobb örömötök nincs az életben :)

Nah, én elhúzok, van jobb dolgom is, mint rajtad röhögni így éjfél körül. Neked meg további jó szórakozást az FB-n!

2012. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
78%

36-os vagyok megint.

(Na, ez a vita már eléggé elfajult, és átment személyeskedésbe...)

"1. nem akarok több észérvet mondani, nem vagyok egy kenguru-térítő, nekem bevált, ennyi. én nem akarok senkit meggyőzni semmiről. "

Oké, hogy nem akarsz meggyőzni, de még mindig nem értem, hogy miért ajánlgatsz egy olyan dolgot amiről kb. semmit nem tudsz mondani.


"2. most komolyan azt várod, hogy szólok az orvosnak, hogy ugyanmár jöjjön fel a gyk-re és fedje fel magát a kendős véranyuknak, majd tartson kiselőadást arról, hogy nem minden kenguru az ördögtől való csúnya dolog? Ne már, ennyire még te sem lehetsz hülye... "

Szerintem a másik válaszoló semmi ilyenre nem gondolt, csupán arra, hogy add meg valami elérhetőségét az orvosnak, hogy érdeklődhessen a témáról nála. Főleg, ha egy nagy tekintélyű orvosról van szó, akkor biztosan el tudná magyarázni, hogy szerinte miért jó a kenguru (vagyis konkrétan az, amit ti használtok).

Másrészt pedig te jelentetted (ezek szerint) a másik válaszoló egyik kommentjét, mert szerinted sértő, mocskolódó, provokatív volt, holott már nem először illeted a nem-kengurusokat a "véranyu" megnevezéssel, ami - számomra legalábbis - határozottan sértő. Plusz a másik válaszolót ebben a kommentedben hülyézted le.


"3. ezt is leírtam már ezerszer, de akkor mégegyszer: nyílván nem minden kenguru egyforma. az illető orvos alaposan megnézte a mienket, és azt mondta, hogy EZZEL a példánnyal nincs gond, használjam nyugodtan. "

Nem minden kenguru egyforma, mert vannak olyanok, amik már egész jól alátámasztják a combokat, (de azok többsége gerinckiegyenesítős, ahogy a másik válaszoló is írta) de a Chicco Go Baby (úgy emlékszem, azt írtad, hogy nektek ilyen van) egy láblógatós fajta.


"Szerintem lassan törődj bele, hogy nem vagy hatással arra, hogy miben sétáltatom a saját gyerekemet."

Itt megint nem erről van szó, hogy téged meggyőzzön bárki is, hanem arról (és ezt már én írom le ezredszer), hogy te egy olyan dolgot reklámozol, amiről eddig semmit nem tudtál írni (pedig a kérdésben is kér a kérdező indokot: "Melyik miért jó?"), és mást nem is próbáltál.


"Talán belátod előbb-utóbb, hogy attól, hogy itt mocskolódsz csak saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, és soha nem fogod elérni, hogy a híved és követőd legyek, és kendőben hordozzam a gyerekemet, csak mert te azt mondtad :)"

Megint mocskolódással vádolod, a másik válaszolót, holott te illeted (illetsz minket) igencsak sértő szavakkal.

És még mindig senki nem akar meggyőzni, egy szóval nem mondta senki, hogy hordozz kendőben.

2012. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!