Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért sír mindenki a gyerektar...

Miért sír mindenki a gyerektartásért?

Figyelt kérdés
Egyre többen kérdezitek, mi a teendő, ha az apa nem fizet, eltűnt, vagy emelést akartok kérni. Vajon ennyire megszaporodott volna a felelőtlen apukák száma, mi nők lettünk pénzéhesebbek, vagy egyszerűen csak többen írjátok ki a kérdést?
2012. okt. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
93%

ma 15:09


Azért jó látni,hogy még egy férfi így gondolja! :)

2012. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 A kérdező kommentje:
Bölcsődéről hallottatok már?
2012. okt. 15. 15:42
 53/82 anonim ***** válasza:
61%

Mhm. Ahol van hely, ott az egy lehetőség.

Mondjuk más kérdés, hogy a kicsik egy részének elég komoly törés, amikor bekerül. 1 évesen még nem érti a "délután érted jövök" mondatot, csak azt látja, hogy otthagyták.

2012. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk olyan túljelentkezés van, hogy az állami bölcsibe bekerülni kész csoda.
2012. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
58%

Nem nevezném sírásnak azt, hogy a nő aki ott marad a gyerekkel, esetleg a bíróságig is elmegy a gyerektartásig. Én is dolgoztam szülés előtt és ha úgy alakulna, mennék bíróságra is, ha az apa nem fizetett. Nem magamért, hanem a gyerek miatt. Ha a minimálbéres szegény férfi felelőtlenül összehozott 3 gyereket, akkor így járt.

Nem tudom, hogy miért ítéled el azt, aki úgy gondolja, hogy az apa is vállaljon részt a gyerek költségeiből.

2012. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
77%

"Ha a minimálbéres szegény férfi felelőtlenül összehozott 3 gyereket, akkor így járt."


Pontosan!

Ahogy írod!


"Nem tudom, hogy miért ítéled el azt, aki úgy gondolja, hogy az apa is vállaljon részt a gyerek költségeiből."


Lehet hogy a kérdező tényleg így gondolja,de nekem a hozzászólásai alapján,néha olyan,mintha egy sértett férfi írna,aki megelégelte,hogy a nő a gyerektartás miatt "zaklatja",vagy csak én vagyok vele így?


"Egy kicsit azért nem értem, igen, akinek van pénze fodrászra, manikűrre, pedikűrre, meg heti szinten új ruhára, az miért csorgatja a nyálát a férfi pénzére?


A 63 ezer forintból is levonnak ám 15-öt, és akkor még csak 1 gyerekről van szó... Holott ebből a pénzből eleve lehetetlen megélni."

2012. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 Bence_ ***** válasza:
60%

Bölcsődébe sok helyen hely sin sincs, akár csak oviba.

Mondjuk ez már a dolog megtehetem része de nálunk akkortól jár(t) közösségbe amikor már beszél(t) így jól el van.

2012. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

De ellenséges vagy mindenkivel!

Vannak akik rá vannak szorulva,képzeld van ilyen,bármennyire is lehetetlen!


Nekem is úgy jön le,mintha egy sértett apuka írna!

2012. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 Bence_ ***** válasza:

Aki lepontozta a bölcsődés hozzászólásomat az fejtse már ki, hogy miért tette?

Köszönöm.

2012. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 A kérdező kommentje:
Voltál már bölcsődébe? Ha igen, tudod, hogy nem csak beszélni és járni tudó gyerekekkel van tele.... Ha én is vártam volna 1 évet a bölcsivel, akkor nem tudok visszamenni dolgozni, és én is beállhattam volna a sorba gyerektartásért....
2012. okt. 15. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!