Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért sír mindenki a gyerektar...

Miért sír mindenki a gyerektartásért?

Figyelt kérdés
Egyre többen kérdezitek, mi a teendő, ha az apa nem fizet, eltűnt, vagy emelést akartok kérni. Vajon ennyire megszaporodott volna a felelőtlen apukák száma, mi nők lettünk pénzéhesebbek, vagy egyszerűen csak többen írjátok ki a kérdést?
2012. okt. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 Bence_ ***** válasza:
Kérlek, olvasd már el, hogy mit írtam!
2012. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
87%

"Voltál már bölcsődébe? Ha igen, tudod, hogy nem csak beszélni és járni tudó gyerekekkel van tele..."


Igen, ELVILEG hozzánk is felvették volna ezeket a gyerekeket, de mivel akkora volt a túljelentkezés, valahogyan rangsorolni kellett. És akkor persze hogy annak a szülőnek a gyerekét vették fel, akinek már kezdett lejárni a GYED és a kicsi is majdnem 2 éves volt, mint azt a gyereket, aki után az anyuka még 1,5 évig kaphatta a GYED-et.

A bölcsis beíratás olyan stressz volt nekünk, mintha az orvosira felvételizett volna a gyerekünk. Felveszik? Nem veszik? Ha nem, akkor lehetett volna választani, hogy marad otthon anyuka, vagy a fizetése több a havi bölcsődei díjnál. Nem mindenhol alap az, hogy beíratom a gyereket a bölcsibe és akkor megy amikortól én akarom. Amúgy a körzeti oviban még 3 éves körzeteseket sem mindig tudtak felvenni, mert nem volt annyi szabad hely. Egy közeli oviban úgy oldották meg, hogy a tornaszobát feláldozták és kialakítottak még egy csoportszobát.

2012. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
68%

miért vagy ilyen egyoldalú?

örülj neki hogy neked nincsenek ilyen gondjai!

akik meg nem veregetik úgy a mellüket mint te,és vannak problémáid,azokat miért szólod le?

annyira unintelligens vagy :)

nem mindenki tudja bölcsődébe adni a gyerekét,mert nincs hely,az anyuka félti a gyermekét....stb

lepontozhatsz nyugodtan

2012. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
63%

Jól van oké elismerem Te vagy a sztár!!


Legalább ma elégedetten felkszel le, mindjárt szétcsaptál itt a sok pénzéhes anykán:-)

2012. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
63%

Csatlakozom az utolsóhoz, tényleg te nagyon ügyes voltál.


Most már azt válaszoltam, amit mindenkitől vártál. Most viszont érdekelne, hogy miért fáj az neked, ha valakinek fontos, hogy kapjon tartásdíjat?

2012. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
83%

Csodállak,és elismerlek téged!


Kimegyek a konyhába,és gyújtok a tiszteletedre egy gyertyát,ritka az olyan nő mint te!


Ti nők meg hagyjátok békén a férfiakat!

A asszony sorsa a szenvedés,nélkülözés,a férfi meg vegyen inkább egy karton sört,és igya meg a tv-t bámulva.

Tudjátok neki milyen nehéz megcsinálni a gyereket?

A gyereknek meg muszáj a ruha,esetleg a tanszerek,meg az étel?Ha az apuka kifizeti a gyerektartást,miből fog sörözni,k.rvázni,cigizni?

Nem gondoljátok komolyan.


Na ez már felpontozható válasz volt?

2012. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 A kérdező kommentje:
Ugyanmár, tényleg, mennyivel jobb összehozni egy gyereket, aztán éveken át perelni meg zsarolni a másik felet (legyen nő vagy férfi) gyerektartásért....
2012. okt. 15. 23:01
 68/82 anonim ***** válasza:
95%

Látom tényleg nagyon unintelligens vagy,és most is fújod a magadét :)


Ha közösen bevállalják a gyereket,akkor közösen gondoskodjanak is róla!

A gyerek meg nem egy kisállat,akire rá lehet unni,ha az apa/anya tudja hogy nem fog tudni felelősség teljesen viselkedni,csak b.szni tud,akkor használjon gumit,vagy figyeljen oda,hogy véletlenül se hozzanak össze egy gyereket.Ha meg összehozzák,és úgy döntenek,KÖZÖSEN,hogy megtartják,akkor a szőrös f.szú apuka dolgozzon,és tartsa el a családot,ez a dolga,ha meg lelép meg mégis megijed a felelősségtől,akkor tegyen meg mindent,hogy a gyerek ne éhezzen!!Ez NEM csak az anyuka dolga,ezek általában érett szőrös fas.ú férfiak,nem 18-19 éves kisfiúk.Legyen bennük felelősség tudat,vállalják a tetteik után a következményeket,és ne sírjanak ha vonják tőlük a gyerektartás,ez van,majd megszokják!Keressenek egy másod állást,ők tudnak dolgozni,a gyerek nem!

Ha az asszony a hibás,mert a pénzt elkölti másra,akkor természetesen ezt is elítélem,de némelyik apukából úgy kell kierőszakolni a segítséget,mert olyan aggyal gondolkodnak,mint egy 16-18 éves,megcsinálja a gyereket,de rájön hogy mégsem kellett volna,ő élni,meg bulizni akar inkább.Ne bulizzon,inkább szépen fizesse csak azt a gyerektartást,én annyit hagynék neki is,hogy kajára,számlákra maradjon,mert sokszor az egyedül maradt anyáknak a picivel,csak ennyi jut.


Kíváncsian várom,hogy ebbe hogy fogsz belekötni(mert csak ehhez értesz, Miss Tökéletes anya)!


Ja és lepontozhatsz!

2012. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
93%

Látom le lettem pontozva,mert nem értek egyet veled,és nem szidom a pénzéhes anyákat! :)


B.zd meg!

2012. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:

Én hagytam ott a férjemet, de ne zavarjon.


Érdekes, hogy néhányan érvek helyett csak engem szidtok, meg mocskolódtok, no hát ez az értelmi szint :)

2012. okt. 17. 07:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!