Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is szomorú látnotok a...

Nektek is szomorú látnotok a fiatalon, gyereket a nagy semmire bevállaló szülők és a később de már jó anyagi háttérrel rendelkező szülők gyermekei közti életszínvonal és lehetőségek közti különbséget?

Figyelt kérdés
A magam részéről a 30.életkor feletti gyerekvállalást preferálom, mikor van már megtakarítás, biztos háttér, tapasztalat.

2013. dec. 5. 08:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/120 anonim ***** válasza:
ez igaz, de továbbra se biztonságos 30 felet gyereket vállalni, és ezt sajnos nem lehet egészséges életmóddal kivédeni
2013. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/120 A kérdező kommentje:
Pedig iszonyat sokan megteszik. Én bárkiről hallottam, mind egészséges kisbabát szült. Úgyhogy én sem tartok semmitől. Sőt, lombikkal nagyon sok az iker. Ha mutatsz nekem egy tanulmányt vagy megbízható statisztikát, hogy milyen elrettentő sok 30 feletti lombikos terhesség végeredménye lett fogyatékos gyerek, akkor meggyőzhetsz. Egyébként nem tűnik fel, hogy mennyi amcsi sztár szül 30-on felül és mind egészséges. Lásd: Jennifer Lopez
2013. dec. 10. 12:12
 93/120 A kérdező kommentje:

MADONNA: 'Ugyan a popkirálynő már 38 évesen életet adott első gyerekének, Lourdesnek, de fiát, Roccót már 42 éves korában hozta a világra.


Forrás: [link]


MARCIA CROSS:

'A Született feleségek sztárja 25 éven át volt kapcsolatban Richard Jordan színésszel, azonban nem született gyerekük. A színésznő 2006-ban találta meg újra a boldogságot Tom Mahoney oldalán, majd 2007-ben, 45 évesen gyereket vállalt, ugyanis megszülettek ikergyerekei, Eden és Savannah.


Forrás: [link]


HALLE BERRY:


Az Oscar-díjas színésznő több házasságon és kapcsolaton volt már túl, amikor összejött modell barátjával, Gabriel Aubryval. A párnak 2008-ban született egy kislánya, Nahla. Halle ekkor 42 éves volt. Azóta már szakítottak, és a sztár Olivier Martinezzel kezdett viszonyt, akivel jelenleg jegyben van.


Forrás: [link]


Mariah Carey, Meryl Streep, Courteney Cox, Salma Hayek, Céline Dion, Nicole Kidman, stb stb.


Igenis a vitamindús, egészséges táplálkozásnak szerepe van a terhesség lefolyásában és kimenetelében. Hisz amit az anya megeszik, megiszik, belélegez, azt kapja a baba is.

2013. dec. 10. 12:20
 94/120 anonim ***** válasza:

akinek több milláért értékű vagyona van... :)

nehogy már ilyen emberekről vegyél példát

ha annyira érdekel a dolog, olvass utána szakkönyvekben, ne pletykalapokban

2013. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/120 A kérdező kommentje:
Miért, a vagyonával megváltoztatta a génjeit, vagy mi ? :D:D:D:D:D de buta vagy. Akkor a rákból is kivásárolnák magukat.
2013. dec. 10. 12:37
 96/120 A kérdező kommentje:
nem csak róluk veszek példát, hanem az összes 30 felett szülő nőről. Többek között az angol tanárnőmről is aki 35 felett szült 3 gyereket. Mind egészséges. Látod, nem csak Madonnának adatik meg. Nagyon benézted. Maradjunk annyiban, hogy a 30 feletti szülést próbálják veszélyesebbnek feltüntetni, mint amilyen valójában, hogy a nők korábban vállaljanak gyereket és ezzel csökkentség a népességfogyatkozást/elöregedést. Hát én nem alakítom az életem semmilyen kormány érdekei/szándéka szerint.
2013. dec. 10. 12:41
 97/120 anonim ***** válasza:

arról, hogy kettőnk közül ki buta, tudnék vitatkozni, de nem szállok le a szintedre :)

ha nekem nem hiszel, legalább kérdezz meg előtte egy nőgyógyászt, ja persze, milyen buta is vagyok, hisz minden orvos a kormány titkos ügynöke... :D

tudod, neked is meg van a véleményed, nekem is, de ne akard másra ráerőltetni, az már más kérdés, hogy kettőnk közül kinek van igaza

a vagyonnal meg arra akartam célozni, hogy külföldön olyan gyógyászati lehetőségek vannak, amiről mi itthon még álmodni se mernénk

vigyázz, lehet, én is a kormány embere vagyok... ;)

2013. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/120 A kérdező kommentje:

Arra nincs gyógyszer ha egy gyerek nyomorékan születik, ezt vágod, husi? :D

Gondold már át mielőtt írsz.

Én a szememnek hiszek. És ez jobb, mint szentként kezelni az orvost és inni minden szavát. Jó, majd a nőgyógyász is elmondja hogy bla bla bla. A döntés az enyém. És a szememmel azt látom, hogy gyönyörű, egészséges babák születnek 30-on felül is. Csak elmondanám, hogy az általános iskolai osztálytársam 25 évesen szülte az első gyerekét. Még időben elmondták neki, hogy látszik a vizsgálatokon, hogy nem fejlődik rendesen és fogyatékossággal fog születni. Ő megtartotta. ('Gratulálok' neki...) Na, ilyenkor mizu van, kispjtás? :) Kicsit körül kellene nézni a világban és bizonyosságot keresni arra, amit a társadalmunk belénk akar tukmálni. Végül is ezért van agyunk.

2013. dec. 10. 13:26
 99/120 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezőnek kell igazat adjak 30 feletti szülés tekintetében. Röpke munkahelyi statisztikám alapján, igen kevés az olyan kolléganők száma, akik 30 alatt szültek (10-15% kb.). 30 felett a többiek, sőt 35 felett. Mivel sokkal több az ajánlott szűrővizsgálat, nem hiszem, hogy annyival több lenne a beteg gyerek ebben a korosztályban. (persze itt mindenki min. főiskolát végett) Én sem érzelmileg, sem anyagilag nem lettem volna alkalmas anyának 21 évesen (akkor még iskolába jártam).
2013. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/120 A kérdező kommentje:
99: ment a zöld kéz
2013. dec. 10. 13:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!