Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hete szültem, de a párom...

Egy hete szültem, de a párom elvárja, hogy megfőzzek mire este hazajön. Nektek nem esne ez rosszul?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
85%

Ez sok mindentől függ.

Ha csak odavágta hogy leszen kaja az asztalon mire hazaérek akkor igen rosszul esne,és valószinű éhen maradna.

Ha megbeszélnénk hogy hazaér foglalkozik a picivel addig én üssek már össze egy egytálételt mert éhes akkor nem esne rosszul és benne lennék.

2014. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
23%

neked is enned kell, nem? amúgy sem hiszem, hogy a fél óra főzés olyan nagy meló lenne...


amúgy meg te mentél hozzá ehhez az emberhez és te szültél neki...

2014. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez nem gáz, csak nehogy annyira megszokja a jóvilágot, hogy majd akkor is minden a te feladatod legyen, ha visszamész dolgozni. Én biztos akkor is adnék neki kisebb feladatokat, ha egész nap otthon vagyok, csakhogy ne kanászosodjon el.
2014. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
18%
Ha este jön haza felteszem egész nap melózik azért, hogy többek között neked és a picinek legyen miből kaját venni. így azért már kicsit máshogy fest a dolog...
2014. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
90%
4-es: Ez akkor él, ha a kérdező egy forint Gyest sem kap, és amúgy sincs semmilyen pénzbevétele. És még ha így lenne, akkor sem a férjének a szolgája, hanem a társa. Tudod, a kettő dolog különbözik egymástól.
2014. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
26%
Most ne mondd már, hogy abban a 10 órában, amit egyedül vagy otthon a férjed nélkül nem bírsz megfőzni. 1 hetes gyerek a nap kb. 70%-át átalussza, azt ne mondd, hogy annyi dolgod van vele...
2014. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
63%
Ez attól is függ, hogy mennyire érzi magát sz@rul, pl. egy császáros sebbel én tuti semmit nem csinálnék 6 hétig.
2014. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
82%
Az előző válaszadók közül gondolom senkinek nincs még gyereke. Fogalmuk nincs,h milyen otthon lenni egy 1 hetes picurral, úgy,h max 3 napja jöttél ki a kórházból, folyamatosan vérzel, és amúgy is még nagyon gyenge vagy a szüléstől. Csodálatos dolog egy ilyen kisbaba anyukájának lenni, de egyben a legnehezebb, 24 órás munka is. Szóval nekem igenis rosszul esne. Kedves kérdező, rossz helyen tetted fel a kérdést; inkább a gyerekvállalásnál kellett volna. Ott nem tinik válaszolnak.
2014. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
11%
5ös, nem ez nem akkor él. Tarts már el egy átlagos gyesből egy háztartást... De legyen neked, akkor a kaja felét fizeti, meg a számlát stb. A légyeg az, hogy ő se a fenekét mereszti naphosszat, hogy egy kis kaja nagy elvárás volna.
2014. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
84%
Akkor a háztartásban se a fenekét meressze. Nyugodtan elmosogathat, ha már én főzök, nem?
2014. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!