Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hete szültem, de a párom...

Egy hete szültem, de a párom elvárja, hogy megfőzzek mire este hazajön. Nektek nem esne ez rosszul?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ha lejár a Gyes és visszamegyek dolgozni, hogy fog visszaszokni arra, hogy a háztartást 50%-ban ő viszi?
2014. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
18%

8.: mégis mi a 24 órás meló abban, ahol a gyerek napi 16-19 órát alszik? Ez csak nekem nem jön össze? :)


Valami súlyos gond van a babáddal, ha nálatok ez nem így van!

2014. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom azzal is számol 8-as, hogy a gyerek bizony felkel, és ő pedig egy zombi, mert nem tud normálisan aludni. Nekem is ez a legnagyobb félelmem, mert ha nem tudok eleget aludni, akkor agresszív vagyok.
2014. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy nem egyhuzamban alszik ennyit, de ritkán van 1-2 óránál tovább ébren, szóval ez a világ leghülyébb kifogása. Akinek egy kisbaba 24 órás szolgálat, az várja csak meg, amíg 1-2 éves lesz, és délután sem akar aludni :)
2014. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
7%
Az 1-2 éves gyereknek nem is délután kell aludnia, hanem éjszaka. Az unokatesóm a problémát megoldandó napközben nem is fektette le a gyereket, éjszaka úgy aludt, mint a kisangyal.
2014. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
81%

12 es az én lányom egy nap kb 8-9órát aludt ilyen idősen, a többiben vagy csendben volt ez ritka vagy orditott a fájdalomtól.Ha akkor azt mondja a férjem hogy fözzek mire hazaér hát leharapom a fejét,élni alig éltem nemhogy főzzek...

szerencsére az én férjem normális és segitett amelett hogy melozott.

2014. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
23%

Bennem fel sem merülne, hogy ne főzzek.

Tele vannak a boltok félkész, gyorsan elkészíthető ételekkel.

Biztos a férjed sem várja el, hogy süss neki 2 tepsi kelt tésztát.

Ha férjhez mentél, az bizony kötelezettségekkel is jár.

2014. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
89%
17-es: És ezek a kötelezettségek hol vannak leírva? Az a baj a legtöbb házassággal, hogy mindig a másik fejében létező szerződést írom alá, ezért kell mindent megbeszélni a házasságkötés előtt. Így nem kerülök abba a helyzetbe, hogy olyan elvárással szembesülök, amiről eddig nem is tudtam.
2014. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
54%

Egy okos haziasszony mar a terhesseg alatt telenyomja a fegyasztot minden foldi joval.

A terhesseg vege ugyanis csak vARAKOZAS unalom.

En mindig elore megfoztem igy a gyerekagyban csak sali kellett hozza

Es a rokonok is atugorhatnak megfozni neked az max 20 perc.

Itt nem maradsz csak 3 orat korhazban de 10 napig hazinoverke jar hozzad o foz is szerencsere.

Sima szules utan 20 konyha szerintem egy het utan belefer.

2014. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
18%

Ezek a kötelezettségek nincsenek leírva. De az sincs leírva, hogy a férj köteles 8-10 órát dolgozni.

Ha azt mondaná, hogy keres egy 4 órás állást és attól fogva ő főz, akkor az jó lenne?

Mindenkinek meg van a dolga a családban.

A férjnek most pénzt kell keresni, az asszonynak pedig a háztartást vezetni.

Ha ők nem így gondolták a házasság előtt, akkor azt tényleg meg kellett volna beszélni.

2014. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!