Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes/kisbabás anyukák, a...

Gyerekes/kisbabás anyukák, a férjetek/párotok hányszor jár el sörözni egy hónapban a haverokkal?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran marad ki ugy hogy nektek kell egyedül fürdetni, netalán másnapos, stb. Zavar ez titeket? őszinte valaszokat várok, azt is irjatok meg mekkorak a gyerekek és mennyi idős az apa.
2014. okt. 17. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

én csak azokat pontozom akik az én kérdésemre válaszolnak, teljesen mindegy hogy mi a válasz.


Akinek pedig meghalt a férje nagyon sajnálom, azonban a "munkanélküli" nem egy megbélyegzés volt és nem is neki szólt. Viszont fontos tény a kérdés szempontjából hogy a férjem nem munkanélküli, és nem is délután 4-re ér haza, hiszen csak így van értelme a kérdésnek!!!! ha egész nap otthon lenne nem bánnám hogy eljár!! méghozzá éppen azért amit írtam: nem az zavar hogy ő elmegy és én nem vagy hogy magamra maradok a babával, hanem hogy szeretném ha minden idejüket együtt töltenék!


az pedig, hogy van gyereked, nagyszerű, akkor igazán érthetnéd a kérdést, és nem azzal kellene érvelned, hogy nyilván nem bírok a gyerekemmel ha ilyet kérdezek.

2014. okt. 17. 10:54
 42/63 anonim ***** válasza:
43%
Hát, ha te egy anonim oldalon történő lepontozástól így felhúzod magad, akkor valószínűleg még mindig többet kellene eljárnod otthonról, mert túl feszült vagy :)
2014. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
30%
Hát bocs hogy nem bírom elviselni az elvakult anyukákat, akik szülés után megszűnnek nőnek és önálló embernek lenni, kizárólag a gyerek tartozékának tekintik magukat. Az a baj, hogy az ilyenek állandóan osztják az észt arról, hogy mit hogyan kéne csinálni, aztán mégis az ő gyerekük lesz 13-14 év múlva egy elkényeztetett, kezelhetetlen kis terrorista.
2014. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
15%
De itt senki nem osztotta az ész, csak ti (főleg te, mert a 74%-os azért viszonylag kulturált volt). Te sértegettél másokat, te szitkozódtál, miközben senki nem bántott. Ennyi szórakozás után, hogy lehetsz még mindig ennyire feszült, ráadásul még egy éve sem szültél. Az én fiam már 2,5 éves, nem járok el ennyit, mint amiről te írtál, mégsem lettem idegbeteg. Na mindegy, ez meddő vita, így inkább én a magam részéről befejezem. Szép, nyugodt napot mindenkinek.
2014. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
37%

#44,


én aztán személy szerint senkit sem sértegettem, általánosságban írtam, amit írtam. Ha te nem vagy elborult ősanya, akkor miért vetted magadra?:)

2014. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
60%

Sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet a háttérben.

Kedves vitázók, értésetek meg, nem azzal van a gond, hogy ti/te/a férjed néha elmegy és szórakozik. Mindenkinek szíve joga.

A kérdezőnek sokat dolgozik a férje, ő is sokat tesz le a baba mellett, kétségtelenül. Feltételezem, a férj többször menne, ezért havi egy alkalmat kér a férjétől. Nem azért, mert gonosz, hanem azt szeretné, ha a férje a kevés szabadidejét velük töltse és ne heti szinten a kocsmában a haverokkal.

A ti helyzetetek más, mert a férjeteknek van annyi szabadideje, amit be tud osztani a család, barátok között és még arra is jut pénz és idő, hogy csak kettesben legyetek. Máshol mérlegelni kell, hogy mi a fontosabb. Van, aki a családot választja és megtanul otthon kikapcsolódni, nem csak ivászattal, haverokkal érzi jól magát.

2014. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
ha már benne vagytok ebbe a nagy pontozásosba... őszintén! tudja valaki közületek, mégis hogy jönnek ki a %-ok? hány hasznos klikk után lesz valaki 100%-os? válaszok számától függ a %? mert őszintén szólva én soha senki válaszát nem szoktam semmilyen módon értékelni, tehát az tuti nem kell minden válaszolónak hasznosnak gondolnia... tényleg érdekel! (annak ellenére hogy engem soha nem izgatott az én válaszom kinek mennyit ér, csak annyi ilyen vita van a válaszok körül, hogy ez már érdekel, hogy mitől hogy alakulnak a %-ok) (és bocsánat kérdező hogy most nem a kérdésre válaszolok! )
2014. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
75%

""Van, aki a családot választja és megtanul otthon kikapcsolódni, nem csak ivászattal, haverokkal érzi jól magát.""


biztos en vagyok ma tul erzekeny, de en ezt is kicsit itelkezesnek erzem:-). Es engem az zavar, h azert kell vedekeznem, mert nekem nem gond ha a ferjem beul egy sorozobe a barataival, en detto.. nem kocsmazunk, h isszuk a kevertet hajnalig es negykezlab hazakuszunk:-D. Es nem CSAK ivaszattal erezzuk jol magunkat, boldog csalad vagyunk, sok idot egyutt toltunk, kirandulunk hetvegen stb.. hagyjuk az eloiteleteket!

2014. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
31%
Most nem azért, de már le is pontoztátok a 74%-ost, pedig most reagált csak. Mégis mi ez, ha nem előítélet és minősítés?
2014. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
50%

ennyi volt az en turelmem is:-). ezzel magatokat es a silany, uncsi eleteteket minosititek. irigykedhettek is, van idonk, van ra penzunk es meg boldogok is vagyunk:-). Dogoljon meg a szomszed tehene is, tudom. ;-)

Pa csajok, megyek beszelek inkabb a barataimmal (mert nekem vannak) :D

2014. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!