Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes/kisbabás anyukák, a...

Gyerekes/kisbabás anyukák, a férjetek/párotok hányszor jár el sörözni egy hónapban a haverokkal?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran marad ki ugy hogy nektek kell egyedül fürdetni, netalán másnapos, stb. Zavar ez titeket? őszinte valaszokat várok, azt is irjatok meg mekkorak a gyerekek és mennyi idős az apa.
2014. okt. 17. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
42%

A kérdező feltett egy kérdést, amire megkapja, hogy ő egyedül nem tud gyereket nevelni. tipikus. van, aki igényli apuka segítségét és van, akinek nem okoz ez problémát. ennyi.

A kérdésre válaszolva: ugyan nem sörözni (más hobbi), de hetente kb.3 alkalommal eljár a férjem. néha rosszul esik, pl ha beteg vagyok vagy nagyon rossz napom volt. egyébként is egyedül fürdetek nagyrészt, mert 8 előtt nem ér soha haza és gyakran több napot van külföldön is. egyik gyerek 2, másik 9 hónapos, férj 35.

egyébként nálunk sincs anya-kimenő. eddig csak orvosnál voltam, mióta megszülettek a gyerekek. férjemre sem lehet őket hosszabb időre rábízni:( majd pár év múlva

2014. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
39%

19Es, nem arrol van szo h nem veszi ki a reszet, ket het alatt 13szor o altatja este, a furdes mindig kozos progi, utana megy csak el, de nekem egyaltalan nem gondt ha kethetente elmegy, mert igenis sztem jar neki, jar nekem is, es jar a kozos program nekunk is.. en igy gondolom, te mashogy.


De azert nagyon magyar h az en valaszom termeszetesen nem hasznos, mert megmaradt egy kis szabadsagunk a gyerek mellett is. A kerdesre valaszoltam, az h mas mint nalatok az sztem nem bun

2014. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
70%
nem sörözni jár el, hanem focizni minden héten 2-szer pont fürdetés időben, engem ez egyáltalán nem zavar, heti 1-szer én is eljárok itthonról akkor ő fürdet, etet, altat... nélkülem bulizni, haverokkal ritkán jár el, együtt szoktunk menni, akkor nagymama vigyáz a gyerekekre... 40 évesek vagyunk, egy 14 és egy fél éves gyermekünk van
2014. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
69%

Most komolyan azért lettem lepontozva, mert a férjem eljár kéthetente szórakozni, ahogy én is? Sőt, van pofánk még kettesben is kimozdulni gyerek mellett?

Fulladjon bele a beszűkült kis életébe a sok ősanya, amelyik lepontozott. Tényleg azt tartja a többség normálisnak és követendőnek, hogy onnantól hogy valaki anya lesz, már semmi szórakozás nem jár neki, örökké a gyerek szoknyája mellett kell ülnie? Hát ez szánalmas.

2014. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
62%
A férjemmel mi fiatalok vagyunk előtte sokat jártunk barátokkal dumálni meg billiárdozni kocsmába de mióta dolgozik meg a pici miatt nem nagyon van rá idő meg igény se. Nem jár el egyentalán.
2014. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki nem egy otthonulo, antialkoholista akkor rossz apa, szornyu anya es dogoljon meg:-). Magyarorszag, igy szeretlek!!
2014. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
54%

25 vagyok

Ilyan van h munkahelyi bulin ott marad mert náluk mindenki születésnapját megünneplik és akkor nem jön haza hanem apukámnál alszik de ez nem sűrűn van.

2014. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
80%
havi mx 2 alkalom de felölem mehet kell a kikapcsolodás nincs megkötés
2014. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszem, kicsit félreértettél. (74%-os). :)

Egyet értek veled, mert a kikapcsolódás kell. Mind a két félnek. Külön-külön, együtt. Más anyagi lehetőségek vannak, van, aki nem tudja/nem akarja a babáját bébiszitterre bízni (vagy a mama használhatatlan, mint az én anyósom).

Az nem tetszett, hogy rögtön szaranyázik valaki és beszól, hogy a kérdező nem tudja egyedül fürdetni a gyerekét, mert a párja elmegy sörözni. Nem, nem erről van szó, hanem arról, hogy az anyának jólesik, ha este nem egyedül kell tartani a frontot, vagy csak el tud menni klozetra úgy, hogy ne kelljen nyitott ajtónál fülelni, hogy mikor mit csinál a gyerek.

Persze, sokan vannak, akik egész este egyedül vannak, mert az apa munkarendje stb. ezt kívánja.

De őszintén szólva, nekem sem tetszene, ha egy húzósabb, átküszködött nap után közölné a férjem, hogy ő most elhúz, majd valamikor hajnalban jön, a másnapot meg átalussza és még annyit sem tud vállalni, hogy elmegy bevásárolni, vagy a gyerekeivel tölt egy kis időt, mindezt a sör és a haverok kedvéért.

2014. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
56%
24-es! azt várom már én mit kapok azért, hogy anya létemre én is eljárok hetente egyszer este itthonról a férjem nélkül és ráhagyom a gyerekeket :D "23"
2014. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!