Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes/kisbabás anyukák, a...

Gyerekes/kisbabás anyukák, a férjetek/párotok hányszor jár el sörözni egy hónapban a haverokkal?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran marad ki ugy hogy nektek kell egyedül fürdetni, netalán másnapos, stb. Zavar ez titeket? őszinte valaszokat várok, azt is irjatok meg mekkorak a gyerekek és mennyi idős az apa.
2014. okt. 17. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
80%

Hetente-kéthetente nélkülem, mikor hogyan jön össze. Van hogy együtt megyünk, vagy jönnek hozzánk. Heti két hétköznapot általában társaságban vagyunk,mi ezt igényeljük, így szoktuk meg. Néha jól esik barátnõkkel pletyizni, gondolom neki is. Ritkán részegedik le, fél évente egyszer, nekem ez belefér.

Lányok 3 és 4 évesek. Õ 37, én 34

2014. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
59%
4-es vagyok. Nem igazán értem a nagy felháborodást itt egy-két anyuka részéről (74 és 78%-os). Benneteket senki nem bántott, ellenben ti ősanyáztok, meg "fulladjon bele a beszűkült életébe" szitkozódásokat engedtek meg magatoknak, szánalmasnak nevezitek mások életét, csak mert nem úgy él, ahogy ti. Mi jogon? Tényleg, senki nem minősítette a másikat rajtatok kívül, mégis ti vagytok megsértődve.
2014. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
81%
Havonta egyszer megy el, de van hogy csak 2 havonta. Délután megy el a fürdetésre hazaér. Nem azért jár el, hogy lerészegedjen, hanem hogy beszélgessenek 1-2 sör mellett a barátaival. Nem szokott másnapos lenni. Apa 35 éves, gyerek 8 hónapos.
2014. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

Csak hogy pontot tegyek a kérdés végére: nem azért kérdeztem, mert a férjem alkoholista, hanem mert kíváncsi vagyok, hogy túl szorosra fogom e azzal, ha megkérem, hogy max havonta egyszer járjon el. Általában nem iszik sokat, a munkája nagyon kemény, és szüksége van kikapcsolódásra. A gondom azzal van ha hetente elmegy.

És mielőtt megköveznének egyesek, nem azért, mert nem tudom nevelni egyedül a gyereket. mivel ő napi 10 órát dolgozik, egyedül nevelem.

Hanem mert fontosnak tartom hogy a napi 3 óra szabadidejét a gyerekkel töltse, és ne a haverjaival, mivel még nagyon pici a baba, és ez az időszak többet nem jön vissza az életben, sajnálom ha egy percét is elmulasztja.

2014. okt. 17. 10:34
 35/63 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a normális válaszokat :) úgy látom, többségében a havi egy a tendencia vagy még annyi sem.
2014. okt. 17. 10:35
 36/63 anonim ***** válasza:
77%

2 havonta egyszer. A fiúnk 7kor alszik, együtt lefektetjük aztán ő elmegy 8-ra a programjára (sörözés,bowling,mozi) és legutolsó busszal éjfélre hazajön.

Mi kb.évente 2 alkalommal eltöltünk egy hetet a nagyszülőknél a babával, olyankor elmegy egy egész napra pecázni még. De akkor nyilván nem zavar, nekem se kell csinálni semmit, a nagyszülők foglalkoznak egész nap a babával.

2014. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
33%

"

tudnam gondozni, de miert tennem egyedul, ha van egy ferjem? gondolom neked nins gyereked ha ennyire nem ertwd miert fontos hogy a nap 14 hasznos orajabol legalabb egyet a gyerekkel.toltson. o nem er haza delutan 4-re mint a te ferjed meg nem munkanelkuli aki otthon lebecol."


Kapaszkodj meg, csillagocska: Van gyerekem. Az apja meghalt, amikor terhes voltam.mkepzeld, ennek ellenére képes voltam egyedul is megfurdetni, sot, el is látni mindent szinten egyedul, éveken keresztul. A ferjem pedig programozokent itthon dolgozik, olyannyira nem munkanelkuli, hogy nem okoz gondot, hogy en háztartásbeli legyek. De azert koszi, a kedves es intelligens hozzászólást.m

2014. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
68%
Kedves 32-es a szazalek kiosztasa az pont egy minosites :-D. Amig mindenki 100%ot kapott mert antialkoholista a ferj, v mert nincs igeny baratokra, addig mi akiknek vannak baratai 30%ot kaptunk. En minositesnek erzem, pedig mi is csak a kerdesre valaszoltunk. Errol ennyit!
2014. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
22%
Én meg úgy gondolom, hogy ne számítsatok másra, ha sértegetés és cinikus megjegyzések nélkül nem vagytok képesek válaszolni a kérdésre. Egyébként érdekes, de az én válaszom 65%-os. Ki pontozhatott le? Talán a kismanó? Erről ennyit.
2014. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
43%

"Én meg úgy gondolom, hogy ne számítsatok másra, ha sértegetés és cinikus megjegyzések nélkül nem vagytok képesek válaszolni a kérdésre."


Normálisan válaszoltunk, cinikus megjegyzések nélkül, erre a gyereküket istenítő, mártír típusú anyucik lepontoztak, csak mert nem ülünk állandóan otthon. Azért a 35% felér egy "szaranyázással", persze hogy az ember felhúzza magát.

2014. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!