Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes/kisbabás anyukák, a...

Gyerekes/kisbabás anyukák, a férjetek/párotok hányszor jár el sörözni egy hónapban a haverokkal?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran marad ki ugy hogy nektek kell egyedül fürdetni, netalán másnapos, stb. Zavar ez titeket? őszinte valaszokat várok, azt is irjatok meg mekkorak a gyerekek és mennyi idős az apa.
2014. okt. 17. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

lemaradtam valamiről? a GYIK ajándék bögrét küld annak, aki 100%-os hasznos választ ad? vagy ingyen pólót? esetleg ingyen nyaralást?


mert ha nem akkor meg ki a francot érdekel a pontozás?:)


1 évig úgy használtam a GYIKet hogy fel sem tűnt hogy van ilyen pontozósdi. azóta annak, aki értelmes mindenre kiterjedő választ ad, annak adok egy zöldet, hogy így köszönjem meg hogy vette a fáradtságot és válaszolt. De nem pontozok le senkit ha nem ad normális választ, mert nem érdekel a pontozás, mint ahogy az sem ha engem lepontoznak, nem is értem miért megy ezen vita.

2014. okt. 17. 12:27
 52/63 anonim ***** válasza:
49-es ezért tettem fel én a kérdést, a pontozás menetéről... egyáltalán nem biztos, hogy bárki is lepontozta, csak esetleg a sok válaszoló között talán 3-an néztek erre, ők hasznosnak is találták, és mivel még nem olvasta más ezért ennyi % még... ne ítélkezzünk míg a pontozás menetét se ismerjük! mert még senki nem válaszolt nekem hogy mégis hogy működik! :)
2014. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Hasznos:100%

felig hasznos:50%

nem hasznos:0%

ugy tudom legalabb ketten kell, h ertekeljek, onnantol egy atlagot szamol a szavazatok alapjan.

2014. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
65%
És azért megy rajta a vita, mert roppant dühítő, hogy az ember vagy segítő szándékkal válaszol, vagy pedig leírja a saját véleményét, és egyesek rögtön lepontoznak, hcsak mert véletlenül másképp gondolkozom, mint ők. Mert csak az és csak úgy a jó, ahogy ők csinálják, ők persze tökéletesek és aki nem ért velük egyet az hülye.
2014. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
köszönöm! most már legalább ezt is tudom :)) - mondjuk azt én se értem ilyen kérdésnél miért kell pontozni, hisz leírja mindenki a saját életét, a válaszolónak úgy gondolom mindegyik hasznos, hisz úgymond felmérést csinál... más lenne egy jogi kérdésnél, ahol fehéren-feketén le van írva valami és valaki rossz választ ad...- de ezen tényleg kár felhúzni magát bárkinek is.. nem szabad foglalkozni vele... szép napot mindenkinek!
2014. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
90%
Focizni jár heti 2-3 alkalommal,de ez olyan hogy már akkor jön haza amikor alszik a gyerek.Emellett heti 6 napot dolgozik,és ha otthon van sem a családjával foglalkozik.Bulizni ritkán jár,mert letiltottam róla,mivel olyan későn (korán) ért mindig haza,hogy a gyerek hamarabb felkelt mint hogy ő haza érjen,és mindig részeg volt.Ehhez nekem akkor sincsen kedvem ha csak alkalmilag történik,mert nem ez a normális.Bulizzon meg piáljon az ember amíg fiatal,ha családja van akkor már ne.Sajnálom,hogy nekem mindezek ellenére sikerült beleválasztani...
2014. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
91%

Az én férjem csak néha. Nincs benne rendszer. Ha van olyan esemény ami őt érdekli, akkor elmegy. Ez lehet havonta vagy 4 havonta egy alkalom. Nekunk van egy air soft csapatunk, es a csapattagokkal megy el neha sörözni vagy ha játék van akkor egyik nap elmegy, másik nap hazajön.

Én is mennék újra szívesen de nincs kire bízni a babát. A két nagymama meg dolgozik hétköznap, így hétvégére meg nagyon elfáradnak. Ráadásul a nagylányom az előző házasságomból van, ott is az apja állandóan variál hogy mikor viszi el. Ezért én egy jó darabig nem tudok sehova menni. Férjem meg pont egészséges mértékben megy el, ki is kapcsolódik de mi sem vagyunk elhanyagolva :)

2014. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
57-es válaszoló vagyok, ez lemaradt: Férjem 24 éves, én 26, nagylányom 4 éves és a pici 2 és fél hónapos
2014. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Rosszul érzed. Kiragadtál egy mondatot és rögtön magadra vetted, pedig nem is neked szántam.

Az pedig kifejezetten gonosz és otromba megjegyzés, hogy te mész a barátaiddal beszélni, mert neked vannak...

Én írhatnám rá, hogy nekem meg nem az volt a fontos, hogy a két hónapos babám mellől lelépjek, hogy megfeleljek a "trendi nő" vonalnak. Ja, tudom, ettől ősanya lettem, akit biztos csal a férje, igénytelen és nincsenek barátaim.


Ha elolvasod a többi választ, bizony van olyan férj, aki olyan későn (korán) megy haza, és használhatatlan, minden szempontból. Úgy tűnik, a kérdező férje is ezt a kupacot erősíti, és ez zavarja. Őszintén szólva, engem is zavarna, ha családi élet helyett még a férjem macskajaját is pátyolgatni kellene, ráadásul hetente.

2014. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

az eredeti kérdésre válaszoltam, de kiegészíteném.

nem mindegy, hogy hány gyerek van és mekkorák, van- nagymama, hogyan dolgozik az apa és főleg milyen a hozzáállása. (pl én is szívesen bevállalom a barátaim gyerekét, de pl 3-at már nem. )Vannak barátaim és mivel jó barátok, megértik a helyzetet. ahol nincs gyerek, az a barátnő átjön dumálni, ahol pedig van gyerek, ott közös programokat csinálunk.

én pedig jelenleg örülök, hogy ha a férjem itthon van, csinálhatom az itthoni dolgaimat. amúgy sem egyszerű kimenőt szervezni szoptatás mellett.de ez egy átmeneti időszak, ha nagyobbak lesznek, majd eljárunk. akár együtt, akár külön.

2014. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!