Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes/kisbabás anyukák, a...

Gyerekes/kisbabás anyukák, a férjetek/párotok hányszor jár el sörözni egy hónapban a haverokkal?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran marad ki ugy hogy nektek kell egyedül fürdetni, netalán másnapos, stb. Zavar ez titeket? őszinte valaszokat várok, azt is irjatok meg mekkorak a gyerekek és mennyi idős az apa.
2014. okt. 17. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
64%

Megleptek a valaszok, h ennyire nem lazulnak a szulok:-).

Mi a baba elott minden heten legalabb egyszer beultunk valahova a baratainkkal, most en nem tudok menni, de havonta egyszer feljonnek, parom pedig kethetente elmegy veluk, be nem szokott rugni, uh nem masnapos. Csak irigykedek mikor megy, de megertem h igenye van ra, nekem is lenne, mert szeretem oket. A baratnoimmel kb 2-3hetente talalkozok par orara delutan, ilyenkor vagy a babaval megyek, vagy a parom vigyaz ra. A baba 3hos, mi pedig 28evesek vagyunk.

2014. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
78%

Az én férjem kéthetente jár el kikapcsolódni (sörözni, bowlingozni,moziba, akárhová) a haverjaival. Meló után már egyenesen a programjára megy, és éjfél-egy körül ér haza.

Nekem szintén "jár" kéthetente egy délután a kikapcsolódásra, illetve hetente egyszer kettesben is elmegyünk vacsorázni vagy táncolni vagy valamerre. Olyankor bébiszitter vigyáz a gyerkőcre.

Mindketten 30 évesek vagyunk, a baba pedig 11 hónapos, de már 2 hónapos kora óta így csináljuk. Szerintem ez a normális, így nem csavarodik be egyikőnk sem. :)

2014. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
81%
Az apuka 25 èves. Lànyunk 15 hònapos. 2 havonta elmegy a haverjaival, (engem egyántalàn nem zavar) de soha nem jött haza rèszegen
2014. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
nemm vallaltam volna gyereket ha kulfoldon dolgizna. ha pedig beteg anyam atjon segiteni.
2014. okt. 17. 09:02
 15/63 anonim ***** válasza:
43%
Az faxa, ha egyedul képtelen lennel nevelni es gondozni a gyerekedet......
2014. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
71%
4-es vagyok. Azt egyáltalán nem mondtam, hogy nem lazulunk, csak mi inkább együtt járunk el a barátainkkal, nem apuka megy, anya meg üljön itthon rendszer van.
2014. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer sem. Nincs rá igénye. Itthon megiszogat egy-egy sört, de nem akar menni kocsmázni, holott tőlünk egy percre van. Inkább netezik, barkácsol, filmeket néz. Az jobban kikapcsolja.

Amíg nem volt 3 gyerek, csak 1, 2, akkor kb. 2 havonta egyszer elment sörözni. Ennek 7 éve.

2014. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
tudnam gondozni, de miert tennem egyedul, ha van egy ferjem? gondolom neked nins gyereked ha ennyire nem ertwd miert fontos hogy a nap 14 hasznos orajabol legalabb egyet a gyerekkel.toltson. o nem er haza delutan 4-re mint a te ferjed meg nem munkanelkuli aki otthon lebecol.
2014. okt. 17. 09:07
 19/63 anonim ***** válasza:
65%

Nem jár el sörözni. Sosem volt még másnapos.


A kérdés nem az volt, hogy hányszor megy sportolni/segíteni/külföldre/fusi meló, hanem kifejezetten a sörözés és az utána lévő másnaposság volt a kérdés. Nem is arra volt kíváncsi a kérdező, hogy együtt kikapcsolódnak-e, hanem kifejezetten a férjre irányult a kérdés.

Mindenki el tudja látni egyedül is a gyerekét, de nem kell eltűrnie senkinek, hogy apuci kikapcsolódás címén részegen tántorog haza, aztán másnap használhatatlan. Újabban ciki, ha az apa otthon van a családdal és foglalkozik a gyerekekkel?

Részemről inkább örülök, hogy ilyen sok családban az a normális, ha az apuka is kiveszi a részét a családi életből, nem pedig lelép piálni, mert az neki jár...

2014. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
53%
26 éves, soha nem jár el a haverokkal (pláne,h. a régi baráti kör szétszéledt, sokan még külföldre is kiköltöztek). mióta megvan a lányunk,egyszer ment el itthonról egy céges bulira,ahol délutánig mi is ott voltunk,majd hazahozott minket és vissza ment. berúgott, de nem volt másnapos. egyébként nagyon sokat dolgozik, havonta egyszer legalább haza sem jön, éjjel is dolgoznak. plusz építkezünk, minden szabadidejét az új házra fordítja, s örül,ha egy kis időt végre velünk tölthet. egyébként nem sajnálnám tőle a kikapcsolódást,mert ráférne. de azt mondja,nélkülünk nem megy szívesen. és ennek valahol örülök is!
2014. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!