Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárlás közben adsz kiflit/ru...

Vásárlás közben adsz kiflit/rudit a babád/gyereked kezébe úgy, hogy még nem fizetted ki?

Figyelt kérdés
Elsősorban kisebb gyerekekre gondolok (1-2 éves), akikkel még nehezebb megértetni, hogy most türelmesen kell ücsörögnie a babakocsiban.
2015. jan. 5. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk meg kellene nevelni, hogy ne üvöltsön...
2015. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
77%

Nem, ez nagyon nagy bunkóság!

Nálunk egy bizonyos réteg csinálja ezt, de ők megetetik a gyerekkel és utána meg le is tagadják, hogy megette, pedig a kamera felvétele bizonyítja, de annyit ér.

Többek között emiatt a szokás miatt is kellett biztonsági őrt alkalmazni a sarki közértben!

De ha utólag kifizeted, akkor sem értem meg, hogy miért nem lehet megvárni azt az 5 percet, amíg ki van fizetve az áru! Minden szoktatás kérdése, régen ez alap dolog volt, nem értem, hogy ma miért nem az?!

2015. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
17%
11-es, olyan jó, hogy neked fél év feletti babád, megérti, hogy boltban nem sírunk :)
2015. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
78%

A lányom még pici ahhoz, hogy napirenden legyen a dolog (8 hónapos), ő még néz ki a fejéből vásárlásnál.


Viszont anyámat kérdeztem, hogy velem hogy volt ez. Mondta, hogy soha nem hisztiztem, mert vásárlás ELŐTT alaposan átbeszélte velem, hogy hova megyünk, mit fogunk csinálni, hogy illik viselkedni. Erre ráment eleinte plusz 20 perce, viszont egyetlen alkalommal se könyörögtem csokiért/egyébért. Ha valami kellett, akkor kérhettem és apénztár után megkaptam.

2015. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem kaptak, és soha nem is volt belőle probléma, nagybevásárlást sem sírtak soha végig, ezt szokták meg.
2015. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
42%
13, nem gondolom, hogy fél éves kap kiflit és rudit, de mindegy...Ha tudod, hogy visít, vigyél magaddal otthonról két kekszet és csókolom.
2015. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
88%
Szia, nekem nagyon hisztis, kis akaratos gyerekem van mar 4 es fel eves , de mindig megertette, hogy a boltban nem eszunk, nem iszunk amig nem fizettuk ki, csak a penztar utan! Egyszer egy baratnommel voltunk, neki is vannak gyerekei a tescoban es o adott peksutit a gyerekeknek, es jott a biztonsagi or, es nagy hatarozottan rankszoltak, majdnem komolyabb gond is lett belole, vegul suru bocsanatkeres kozepette elengedtek, de egtunk mint a rongy, na azota o se ad a gyerekeknek... amugy amig egy ev korul volt, nagyritkan a kenyer sarkabol csiptem le neki, de gyomorgorcsom volt nehogy ramszoljanak, mert mi kulfoldon elunk es itt en meg soha, de soha nem lattam, h bent a boltban barki is fogyasztana valamit fizetes elott, csak Magyarorszagon lattam, az otlet is onnan jott.
2015. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
64%
9-es vagyok. Érdekes, én sokaknál látom ezt és nem a "bizonyos rétegből" származik egyik sem. A pénztárosok mindig mosolyogva számlázták le a félig elrágcsált kiflit, soha senki nem gyanúsított meg lopással. Úgy tűnik felénk kedves, normális emberek élnek :) Természetesen mi is csak nagybevásárlás esetén adtunk a fiunknak, mikor már nagyon unta. Ha bunkó vagyok ezért, legyek, ennél sokkal nagyobb bunkóságokkal lehet találkozni egy üzletben.
2015. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
49%

15-ös, ha beviszem a boltba a kekszet, akkor az a baj, mert biztos kibontottam a csomagot, és akkor tényleg lopás, mert nincs a kocsimban.

A fél évest meg csak írtam, hogy legyen mibe belekötni, ha 1 évest írok, abba is belekötnek.

2015. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
84%
Ez is egy olyan dolog, ami szoktatás kérdése.
2015. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!