Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárlás közben adsz kiflit/ru...

Vásárlás közben adsz kiflit/rudit a babád/gyereked kezébe úgy, hogy még nem fizetted ki?

Figyelt kérdés
Elsősorban kisebb gyerekekre gondolok (1-2 éves), akikkel még nehezebb megértetni, hogy most türelmesen kell ücsörögnie a babakocsiban.
2015. jan. 5. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
24%

36-os? Minek viszi magával??????????

Talán azért, mert apuka melózik, amikor hazajön, akkor tudunk menni boltba, és NEM hagyom otthon a másfél éves gyereket egyedül bakker.

Te nagyon....!

2015. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
64%

30-as:

A boltban fizetés előtt enni:lopás, termék megrongálása.

Nincs a fejedre írva, hogy ki akarod-e fizetni, biztonsági őr honnan tudja? Ha mindenki kifizetné, akkor nem lenne szükség a fentebb említett táblára a bejáratnál. Biztonsági őr, kasszás, bolt tulajdonosa stb... jogosan beleszólhat.

Az utcán enni: saját döntés a saját belátásod szerint, senkinek semmi köze hozzá, hacsak nem szemetelsz.

2015. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
16%
Onnan, hogy visszateszem a többi közé én is ( a saját kosaramba, nem rakom ám vissza vagy etetem meg az egészet) és ki is fizetem. :) Szerinted a biztonsági őr a kiflit ellenőrzi, hogy megvan-e a csücske???
2015. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
21%
Ha mégis szólnak érte, tuti nem csinálom többet, megígérem. :)
2015. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
39%
Biztos nagyon éhes lehet az a gyerek, ha egy csücsök elég neki, még véletlenül se lehet hiszti, amivel kezdeni kéne valamit. Ma egy kiflicsücsök miatt ordít két hét múlva meg egy csoki miatt. Azt is simán felbontod,ha nagyobb lesz, akkor meg minden fajtát, amire rámutat?
2015. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
21%

Igaz ami igaz, jogosan szól rá a biztonsági őr, tulajdonos, boltos, stb. aki ilyent csinál, nem jogos a felháborodás ilyen esetben az anyuka részéről, hogy miért is szóltak. De hála az égnek vannak emberséges alkalmazottak, és nem szólnak érte, csak ha nem fizeted ki. Sőt!!! Volt olyan boltos, aki mosolygott, és örömet okoztunk az "édes kis maszatos arcocskával" NEKI, aki emberként viselkedett.

Lehet, hogy valaki nem olyan lelkiismeretes, hogy amit a gyerekének ad kifizesse, de én nem tudnék rendesen aludni.

2015. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
29%
Egy 1-1,5 éves elég sokáig elvan egy kiflicsücsökkel. Láttál te már gyereket, egyáltalán? Akkora blődségeket írsz, hogy nem hiszem.
2015. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
48%

Van gyerekem, nyugi kettő is. Egyik se sírt még soha a boltban. A 2 éves simán megeszik egy kiflit egyszerre, ha éhes, pedig nem is nagydarab gyerek.

Amúgy amíg kicsi volt, akkor szoptatni is nekiálltál két sor között, vagy akkor érdekes módon megoldható volt, ha sírt? Mert a még kisebb, anyatejes babának tényleg nem lehet megmagyarázni,hogy most nem lehet enni, mégis anyák ezrei tudják úgy időzíteni, hogy ne legyen éhes a gyerek a boltban?

2015. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem mondta, hogy éhség miatt majszolnak a gyerekek, így nyilván semmi értelme összehasonlítani ezt a szoptatással. Unatkoznak, ezzel lekötik magukat. Ez van, nincs ebben semmi rossz. Ha a tieid elücsörögnek 1 órát mukk nélkül nyugiban, szerencséd van, vannak ennél élénkebb gyerekek is. Egyik sem jobb a másiknál, de egy üvöltő gyereknél a boltban nincs rosszabb. Amúgy nekem egy 2,5 éves fiam van, de nagyon ritkán nyom be egy egész kiflit egyszerre, pedig ő nagy gyerek. Egy 1 éves pedig mint írtam simán elvan hosszú ideig egy csücsökkel.
2015. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
34%

Semmit nem bontok fel, azért kap kiflicsücsköt. És nem hisztizik, csak kér. És nem is éhes, ha az lenne, nem lenne elég a csücsök, ugyebár.

És még senki sem szólt, így fel sem háborodhattam volna, de bármilyen hihetetlen, én mégsem háborodnék fel miatta, nyilván jogosan tenné, ez nem kérdés. Hol olvastál ilyet? Húha...

De ez miért is ekkora probléma???

2015. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!