Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárlás közben adsz kiflit/ru...

Vásárlás közben adsz kiflit/rudit a babád/gyereked kezébe úgy, hogy még nem fizetted ki?

Figyelt kérdés
Elsősorban kisebb gyerekekre gondolok (1-2 éves), akikkel még nehezebb megértetni, hogy most türelmesen kell ücsörögnie a babakocsiban.
2015. jan. 5. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
31%
Jól tetted Kérdező, senki se kövez meg érte, csak gondolom itt a gyk-n:) De, velük ne törődj. Ja, meg azzal se, ha bámulnak a botl közepén, mert sír a gyerek.
2015. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
24%
Én is kaptam, szerintem mire megjelent a válaszom a kijelzőn, már húzta is le. Állati gyorsak is a tökéletes anyukák. :)
2015. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
95%

"11-es, olyan jó, hogy neked fél év feletti babád, megérti, hogy boltban nem sírunk :)"


Érdekes, hogy rajtad kívül másnak nem nagyon van ilyen problémája...

2015. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
9%

Érdekes, hogy nem olvastad el a válaszokat, sőt a kérdező kommentjét sem, mert pont ezért tette fel a kérdést. Szegény gyerek sírt, és kapott kiflit, és ő most úgy gondolja, hogy rossz anyuka.

Különben 30-asnak van teljesen igaza, de a sok álszenteskedő aki itt osztja az észt ezt nem meri bevallani.

Ja, és marhára élvezem, hogy megy a pontháború, kiváncsi leszek ki lesz a győztes: adjunk kiflit vagy ne adjunk kiflit tábor?

2015. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
2%
Dehogy nincs. Tényleg sokkal jobb a többi vásárlónak egy üvöltő gyerek a boltban anyuka elvei miatt, mint egy csendben lévő.
2015. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
48%

néhány keksz egy dobozban, amit otthonról vittél, melyik boltban lopás? Mert oda többet nem megyek.

Aki tudja, hogy nem bírja a gyereke az 1 órás nyomort a boltban, az minek viszi magával???

2015. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk mert nincs kire bíznia?
2015. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
31%
Az viszi magával az 1 órás nyomorba a gyerekét, akinek nincs más választása, mert apuka dolgozik, és elvárja, hogy otthon minden rendben menjen, nagymama nincs a közelben, a szomszédra meg még a macskáját sem bízná. Ja és gyerekfelügyeletet nem tud fizetni, és ezért elviszi nagybevásárlásra az olcsóbb üzletbe, mert ahová napi szinten eljut, ott minden 50 %-kal olcsóbb.
2015. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 A kérdező kommentje:

Rossz anyukának azért nem érzem magam ennyi miatt, de mint oly' sok dologban, ebben is bizonytalan vagyok a gyereknevelést illetően.


Nem szokásom egyébként tömegnyomorba hurcolászni a gyerekemet, de vannak olyan szituációk, amikor nincs más lehetőség, mert akad egy rakás elintéznivaló, amit más helyettem nem csinál meg.


Köszönöm a válaszaitokat.

2015. jan. 5. 14:52
 40/90 anonim ***** válasza:
29%
36-os, te hol élsz, a Lilakácközben?
2015. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!