Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárlás közben adsz kiflit/ru...

Vásárlás közben adsz kiflit/rudit a babád/gyereked kezébe úgy, hogy még nem fizetted ki?

Figyelt kérdés
Elsősorban kisebb gyerekekre gondolok (1-2 éves), akikkel még nehezebb megértetni, hogy most türelmesen kell ücsörögnie a babakocsiban.
2015. jan. 5. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
31%
Volt már rá példa, hogy adtam neki. Szaranya vagyok mi? Jó pontozgatást :D
2015. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
30%
Szoktam adni igen, olykor ott vacsorazik a fiam. Sajtos rudat, ezt azt. Nemszoktam kifizetni. Van elèg hasznuk és màr engem is lehúztak elègszer, hogy ez belefèrjen.
2015. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
63%
Na ez a durva mire tanitod az a gyereket ??!! Komolyan hogy mered ezt megcsinálni??Ott vacsorázik és még fizetni is luxus.. Gratulálok!!!
2015. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
93%
Figyu, szerintem viccelt.
2015. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:

:D:D Ezen a kommenten hangosan felnevettem.

Persze nagyon remélem, hogy tényleg csak viccelt a válaszoló.

2015. jan. 5. 15:44
 56/90 anonim ***** válasza:
63%
Anyukák! Itt az ideje baba-mama klubot alakítani a Tescoban a kiflisrészleg mellett:)
2015. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
66%

Aki soha, semmit sem ad a gyerekének boltban, örüljön, hogy még nem került extrém helyzetbe.

98%-ban az én gyerekeim sem kapnak enni a boltban, nem bontunk csokit, rudit stb.

Viszont előfordult már, hogy berohantam egy nyári délelőtt a Tescoba, gyorsan végeztünk is a vásárlással, de a pénztárnál, a sorban állva egyszer csak elment az áram. Álltunk, vártunk, a légkondi nem működött, én pedig nem vittem be se vizet, se semmit az üzletbe, mondván, gyorsak leszünk... Nem szégyelltem kinyitni a babavizes üveget és inni adtam a gyereknek. A kutya nem szólt érte.

A karácsonyi bevásárlást is kénytelen voltam egyedül intézni a 11 hónapos fiammal. Hiába türelmes gyerek, hiába volt el jó sokáig a kacatjával, a karácsonyfadísz fogdosásával, de a sok tutyimutyi, szájtáti ember miatt, akik a sor közepén próbálnak dönteni két fehér tányér között, baromi lassan haladtunk. A kasszasorok is baromi lassan haladtak és mivel az én gyerekem se csodababa, elunt mindent. Kapott egy kiflicsücsköt nyammogni. Igen, tudom, szar anya vagyok, amiért leszedáltam egy kiflicsücsökkel, amíg kipakoltam és fizettem, ahelyett, hogy körmondatokban elmagyarázom neki a helyes viselkedés szabályait.

Volt, hogy a most négy évesem is majszolt kiflivéget kisebb korában. Még egyszer sem vágott le hisztit a boltban, nem követeli, hogy bontsunk csokit, csipszet, nem akarja megrágnia a rúd szalámit...

Több empátia és megértés, kedves szupermami, te is kerülhetsz még olyan helyzetbe, hogy nem tudod máshogyan megoldani a dolgot, csak kiflicsücsökkel!

2015. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
14%

Azt megnézem, aki egy 11 hónaposnak elmagyarázza, hogy bemegyünk vásárolni, meg se nyikkanjon.

2 hét múlva biztos nem lér csokit a 11 hónaposom, ha igen, akkor nagyon büszke leszek rá és csodagyerekként tekintek rá, hogy azt mondta, anya kérek csokit. Mellesleg nem is evett még csokit. Egyik gyerekem sem kapott kiflin vagy zsemlén kívűl semmi mást és mint írtam is, a 4 és fél éves fiam nem kért semmit, türelmesen sétált mellettem, pedig ő is kapott kiflit, mikor 1 év körüli volt. Nem is értem, most miért nem kér.

Egyébként engem mint kereskedőt, egyáltalán nem zavar, ha egy gyerek megeszik egy kiflit.

2015. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
71%
Nem, és kiskorában sem adtam. Eleve nem vittem éhesen boltba, ha meg nem volt tervezett a vásárlás, akkor amúgy sem voltunk ott órákig, szóval kibírta mindig, hogy a pénztártól távozzunk. Eszembe sem jutott sose, hogy úgy adjak neki bármit, hogy még nem fizettem érte.
2015. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
66%

Soha eszembe sem jutott, mégis kibírtuk a rengeteg vásárlást, ami a hátunk mögött van.


6, 11 és 15 évesek a gyerekek.

2015. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!