Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyósotok ezt mondaná,...

Ha anyósotok ezt mondaná, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 havonta hajlandó eljönni vigyázni az unokáira, 2-3 órára. Még nem voltam egy szülői értekezleten sem. Szerintetk önzőség ha inkább szülőire nem megyek, és azt választom hogy 2-3 havonta amikor őnagysága hajandó megmozdítani a valagát és ekjön unokázni, hogy akkor inkább a férjemmel megyek el és kettesben vagyunk? Ti melyiket választanátok?


Más nemtud a gyerekekre vigyázni, oviba nem engedik be a gyerekeket szülőire (másik csoportba sem!!!!!!!!!!!! ) és amikor a szülöi van apuka dolgozik.


2015. aug. 31. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
56%
Addig összevont csoportba sem mehet a gyerek, amíg anyuka szülőin van? Engem biztosan érdekelne mit mondanak a szülőin a gyerekemről.
2015. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindkettőt? Egyszer szülői, máskor pedig program kettesben.

Gondolom, nincs minden 2 hónapban szülői. Ha meg még sohasem voltál, akkor azért illik elmenni egyszer.

2015. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Direkt kihansúlyoztam hogy NEM MEHET BE GYEREK! MÁSIK CSOPORTBA SEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:)

2015. aug. 31. 11:46
 4/57 A kérdező kommentje:
Lehetne egy normális nagymamával. De így nem. Mert íírja hogy mikor mettől meddig volt itt, milyen dolga volt stb... Szóval ha én ma elmegyek a párommal, akkor ő 2 hónap múlva nemfog eljönni, majd csak olyan december környékén. Mert amikor felhívom hogy legyenszíves jöjjön, rávágja hogy most voltunk (3 havonta kb.
2015. aug. 31. 11:48
 5/57 A kérdező kommentje:
Mi történik egy szülőin? Mikről beszéltek?
2015. aug. 31. 11:49
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Szomszéd? Barátok? Senkitek sincs, aki tudna rá vigyázni kicsit?

Bébiszitter?

2015. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
84%

Én már annak is örülnék, ha 2-3 havonta tudna jönni vigyázni rá, így hálás lennék azért a pár ritka alkalomért is. Én ezt egyébként nem várom el egyik családtagomtól sem a férjemen kívűl, hogy vigyázzon a gyerekre, hiszen mi vagyunk a szülei, nem kényszeríthetem a gyerekem rá senkire, akkor sem, ha az a saját családom tagja.


Én is felváltva mennék, egyszer szülőire, egyszer a férjemmel kettesben.

2015. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, hogy mit mondanak szülőin, legalább egyszer biztosan elmennék. Apuka soha nem tudja megoldani, hogy olyankor otthon legyen a gyerekkel? Sehol egy barátnő, normális szomszéd, aki tudna 2-3 órát vigyázni a gyerekre?
2015. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon rossz helyzet, én megértem, hogy a pároddal is szeretnél kettesben lenni, és ritkán van rá lehetőség, de azért én a szülőiket nem hagynám ki, mondjuk nálunk nincs is valami gyakran...ilyenkor beszéljük meg az éves teendőket, programokat, illetve ami nekem a legfontosabb, hogy a gyerekeimről képet kapjak, hogy telnek a napjai, miben ügyes, mire kellene esetleg jobban odafigyelni. Én mindig hasznosnak találom ezeket az alkalmakat, és tényleg nincs gyakran.
2015. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
78%

Azért szép h így elvárod tőle... Nem neki feladata ezt megoldni és vigyázni rájuk... Semmelyik mamának nem ez a dolga de van olyan aki szívesen teszi van aki nem, de így elvárni... De hát ha így elvárod h mindig menjen ha neked van vmi vagy el akarsz menni ne is csodálkozz h nem megy.


Van bébiszitter is egy szülői nap napokat vesz igéybe és nincs sűrűn.

Nincs egy barátnőd se?

Ne mond h csak ő lenne aki vigyázhatna rá szülői alatt.


Sztem gáz h ahelyett h meghallgatnád mit mondanak a gyerekedről inkább mászkálsz.

2015. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!