Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyósotok ezt mondaná,...

Ha anyósotok ezt mondaná, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 havonta hajlandó eljönni vigyázni az unokáira, 2-3 órára. Még nem voltam egy szülői értekezleten sem. Szerintetk önzőség ha inkább szülőire nem megyek, és azt választom hogy 2-3 havonta amikor őnagysága hajandó megmozdítani a valagát és ekjön unokázni, hogy akkor inkább a férjemmel megyek el és kettesben vagyunk? Ti melyiket választanátok?


Más nemtud a gyerekekre vigyázni, oviba nem engedik be a gyerekeket szülőire (másik csoportba sem!!!!!!!!!!!! ) és amikor a szülöi van apuka dolgozik.


2015. aug. 31. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Nem pont a vásárolgatós kérdésre gondoltam... Azonkívül van pár...



Azt meg ne mond h az égvilágon nincs a közeletekbe senki aki 2 ezerért vigyázna a gyerekekre 1 órát. Ha akarnád simán megoldanád de eszedben sincs.

2015. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Nem vagyok társasági ember így nem is ismerek semmit. De a gyanusítgatást fejezd be, mert nincsen hozzá jogod.
2015. szept. 3. 12:27
 43/57 A kérdező kommentje:
*senkit
2015. szept. 3. 12:27
 44/57 anonim ***** válasza:
3%

Naná,hogy azt választanám,hogy a férjemmel legyek kettesben. Ha nem óvod a házasságod jön a megcsalás,elhidegülés,válás.Az jó a gyerekeknek?

Nekem szerencsém van,sok "bébisitterem" van,gyakran tudok lenni a férjemmel.

De szülőire nem tudok mindig menni a munkám miatt.Nem kockáztatom meg,hogy kirúgjanak,aztán a pénztelenség jó a gyerekeknek?

Mekkora jó lenne elvált,munkanélküli anyaként nevelni a gyerekeket,miközben verhetem magam,hogy de jó anya vagyok. :)

Ezt úgy oldottam meg,hogy amikor időm volt bementem,beszéltem az óvónővel,osztályfőnökkel,felhívtam más anyukát,mi volt a szülőin és mi van a gyerekkel.

A sok ősanyával meg ne törödj,megnézném szánalmas életüket.Verik magukat milyen jó anyák,csak romokban az életük,házasságuk,bár a legtöbb nem is veszi észre.

2015. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
91%

Mostmár azért is ősanya vki mert elmegy a szülőire egy évben 2x?



Nehogy már kirúgásról beszéljünk...nem hetente van szülői...


Kérdező is megoldatná h szept szülői, nov együtt és így tovább...

2015. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom, azért évente 2-3 alkalommal meg kéne tudni oldani a szülőit, főleg ott, ahol KÉT szülő is van. Na persze, majd azért kirúgnak valakit, mert egy évben egyszer el merészel menni szülőire (egy másikra meg elmegy apuka, és akkor igazságosan el lett osztva). Nem szoktam ilyet mondani, de aki tényleg ennyit nem képes megtenni, annak nem kellett volna gyereket vállalnia. Mi lesz, ha iskolás lesz a gyerek? Egy csomó nemszeretem dolog lesz akkor is, amit valahogy meg kell oldani.
2015. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
91%

Egy évben max. 3 szülői van.


A munkahely nem fegyház, el lehet kéretőzni.


Vásárolni gyerekekkel is lehet. Nekünk is 3 van, anyu tőlünk pár házra, mégis jönnek velünk.


Ja, mindketten dolgozunk, járunk szülőire, felváltva.

2015. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

44-es válaszoló! Ok, hogy a kérdező pártját akarod fogni, de azért nem kéne sületlenségeket beszélni. Ha rendesen végigolvastad volna, akkor láthattad, hogy tulajdonképpen nem a házasságukat mennek ápolni, hanem csak vásárolni. Az olyan nagyon fontos, hogy csak kettesben tudják végezni...

Azt meg ne mondjad már nekem, hogy néhanapján nem lehet szabit kivenni, vagy hamarabb elkéredzkedni a munkahelyről. Vagy mondjuk az anyóssos alkalmakból egyet beáldozni, és szülőire menni. Bevásárolni gyerekekkel is tudnak!

2015. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne legyél ilyen érthetetlen! Leírtam, hogy nem 2-3 havonta vásárolok. Csak akkor van lehetőságem egy olcsóbb és nagyobb boltban vásárolni amikor kettesben vagyunk. És ha hiszed ha nem , a legeslegjobb módja a kapcsolatunk ápolásának, mert tudunk beszélgetni és nem vagyunk feszültek. Nagyongáz mi?
2015. szept. 4. 04:23
 50/57 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz...


Mozi, kirándulás, séta, sport, egyéb még nem jutott eszetekbe?

2015. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!