Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyósotok ezt mondaná,...

Ha anyósotok ezt mondaná, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 havonta hajlandó eljönni vigyázni az unokáira, 2-3 órára. Még nem voltam egy szülői értekezleten sem. Szerintetk önzőség ha inkább szülőire nem megyek, és azt választom hogy 2-3 havonta amikor őnagysága hajandó megmozdítani a valagát és ekjön unokázni, hogy akkor inkább a férjemmel megyek el és kettesben vagyunk? Ti melyiket választanátok?


Más nemtud a gyerekekre vigyázni, oviba nem engedik be a gyerekeket szülőire (másik csoportba sem!!!!!!!!!!!! ) és amikor a szülöi van apuka dolgozik.


2015. aug. 31. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
73%

Sztem a kérdezőt marhára nem érdekli miket mondana az ovónő...


Nem tudni hány gyerek van, látszik h sok a kérdezőnek nem kellett volna ennyit vállalni....


Érdekes annyira kettesben akartok lenni és vásárolni mentek? Ne mond h azt csak 2-3 havonta teszitek.


Neked sztem csak az a bajod h te elvárod a mamától h azt csinálja amit mondassz és ugorjon rögtön. Mi van a te szüleiddel?



Kiemelte a kérdést mert nem olyan választ kapott amit szeretett volna.

2015. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
65%
Nos, gyereket az ember magának szül, nem a nagymamanak. Nem az ő dolga a gyerekre vigyázni, neked kell megoldani. Neki meg lehet köszönni, hogy egyáltalán segít. Amúgy értelmes szülőt érdekli a gyereke óvodai, iskolai élete és megjelenik a szülői értekezleten. Erre az egy órára a gyereket simán rá lehet bízni szomszédra, barátra, bebiszitterre
2015. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem akarsz szülőire menni, hát ne menj. A fontos dolgokat úgyis megtudod. Esetleg valami ismerős anyukát mgekérdezhetsz, hogy mi volt rajta.


Egyébként én a szülőit választanám, de nem vagyunk egyformák.


Egyszer apuka is elkéredzkedhet hamarabb a munkahelyről, biztos megértenék a munkahelyen.

2015. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Most komolyan bevásárlásra "pazaroljátok el" az időt amíg a mama unokázik? Azt hittem, hogy ilyenkor szusszani mentek el, beültök valahova vagy ilyesmi. Bevásárolni a gyerekekkel is lehet. Na mindegy, ti tudjátok, de ennél okosabban is meg lehetne oldani.
2015. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
31, nagyon okos vagy. Válaszolni is tudsz vagy csak hüppögni?
2015. szept. 3. 11:04
 36/57 anonim ***** válasza:
Ti szimplán sz@rul szervezitek meg az életeteket, amiért nem anyósra kell mutogatni. Egyébként felénk van olyan csana, ahol akár munkaidő után vagy hétvégén is vállalnak gyermekfelügyeletet.
2015. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam kérdezö az elején... Az csak a pár hozzászólásodra volt reagálás.


Amúgy mindenki mondott egy csomó dolgot azokra miért nem válaszolsz? Miért csak belekötsz. Te komolyan azt várod h most mindenki veled együtt szidja az anyóst mert nem ugrik neked állandóan...

2015. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt várom. Feltettem egy kérdést és arra válaszokat várok. Se anyóst, se engem nem kell szidni. Arra meg nem válaszolok hogy komolyan vásárolni járunk-e, mert leírtam hogy igen. Hányszor írjam le? Igen vásárolni járunk olyankor. Vásárolni. Igen, olyankor bevásárolunk uigyanis 2-3 havonta van arra esély hogy egy városi boltba bemenjünk és olcsón vásároljunk és nem a falusi kisboltba kell járni. Tehát igen vásárolunk. nem hinném hogy ez időpazarlás.
2015. szept. 3. 11:24
 39/57 anonim ***** válasza:

Én melyiket választanám? Valszeg a férjemmel kettesben töltött időt, ha ezen szoros alternatíva listából kell választani.

Amit én tennék: 1.)nem hagynám vele kettesben a gyereket. 2.) bébiszittert alkalmaznék.

2015. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Miért nem hagynád vele a gyerekeket? Erre nincs bébiszitter, tanyán lakunk.
2015. szept. 3. 12:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!