Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyósotok ezt mondaná,...

Ha anyósotok ezt mondaná, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 havonta hajlandó eljönni vigyázni az unokáira, 2-3 órára. Még nem voltam egy szülői értekezleten sem. Szerintetk önzőség ha inkább szülőire nem megyek, és azt választom hogy 2-3 havonta amikor őnagysága hajandó megmozdítani a valagát és ekjön unokázni, hogy akkor inkább a férjemmel megyek el és kettesben vagyunk? Ti melyiket választanátok?


Más nemtud a gyerekekre vigyázni, oviba nem engedik be a gyerekeket szülőire (másik csoportba sem!!!!!!!!!!!! ) és amikor a szülöi van apuka dolgozik.


2015. aug. 31. 11:42
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy kettesben vagyunk. Kellemeset a hasznossal. És erről véleményt nem kértem egyébként. Szerintem sportolni sem jobb mint vásárolni... Szerintem nem kellene keresni mindenféle indokot csak azért hogy belém lehessen kötni :)
2015. szept. 4. 09:43
 52/57 anonim ***** válasza:

Nem jobb a sport, mint a vásárlás? :)


Tényleg te lehetsz az a bizonyos kérdező, aki itt sírt, hogy nem tud lefogyni...Vagy tévedek? A lekezelő stílus elárul.

2015. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

10 perce kértelek meg valamire, mégpedig arra hogy ne köss belém minden áron. Ha így folytatod, nem fogok reagálni a szemétkedésedre. Egyébként a súlyommal nincs gond, nem igazán tudom milyen másik kérdezőről beszélsz.


Jobb-e a sport mint a vásárlás? Figyelj, te szerinted igen, szerintem meg nem. Én nem te vagyok, nekem más a véleményem mint neked.

2015. szept. 4. 10:01
 54/57 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem hogy mért nem lehet egy ovodás gyereket elvinni vásárolni egy nagyobb, olcsóbb boltba, ahogy írtad hogy oda jártok ilyenkor? AZért már nem 1 éves aki 2 perc után sírni kezdene egy boltban.

Nálunk nincs nagyszülői segítség így mindig visszük a gyerekeket bevásárolni, akármit vegyünk is.


Vagy lehet hogy a kérdezőnek nincs igénye kikapcsolódni menni a férjével, akkor meg én inkább a szülőire mennék el a helyében, mert vásárolni lehet bármikor.

2015. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Hát a kedves arrogáns kérdezőt a vásárlás nyugtatja le:)


Mit érdekel téged a szülői? Semmit.


"amikor őnagysága hajandó megmozdítani a valagát és ekjön unokázni, hogy akkor inkább a férjemmel megyek el és kettesben vagyunk?"


Egy percig nem kötelessége vigyázni a te gyerekeidre! Oldd meg!

2015. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
Akkor most fejeztük be. Köszi azoknak akik a kérdésre tudtak válaszolni:)
2015. szept. 4. 10:35
 57/57 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező többnyire csak a kifogásokat keresi, ahelyett, hogy a megoldás irányába haladna.

Kérdésedre a válasz: mivel gyerek után jár pótszabadság, akkor tessék apukának kivenni a szülői napján, aztán legalább egy évben egyszer emeld meg a "valagadat" és menj el az oviba meghallgatni, hogy mit is mondanak, míg a férjed a gyerekkel van. Anyóst meg hagyd ki a tehetetlenségetekből.

2015. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!