Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyósotok ezt mondaná,...

Ha anyósotok ezt mondaná, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 havonta hajlandó eljönni vigyázni az unokáira, 2-3 órára. Még nem voltam egy szülői értekezleten sem. Szerintetk önzőség ha inkább szülőire nem megyek, és azt választom hogy 2-3 havonta amikor őnagysága hajandó megmozdítani a valagát és ekjön unokázni, hogy akkor inkább a férjemmel megyek el és kettesben vagyunk? Ti melyiket választanátok?


Más nemtud a gyerekekre vigyázni, oviba nem engedik be a gyerekeket szülőire (másik csoportba sem!!!!!!!!!!!! ) és amikor a szülöi van apuka dolgozik.


2015. aug. 31. 11:42
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
10, ő sem várhatná el hogy fizessük az adósságait, mégis megteszem. És nek 2-3 havonta, hanem minden hónapban!!!
2015. aug. 31. 12:16
 12/57 anonim ***** válasza:
31%

Ha minden hónapban van, akkor még inkább ciki, hogy még egyszer sem voltál.

Én sem értem, hogy nincsen egyetlen egy barátotok, ismerősötök sem, aki tudna vigyázni rájuk néhány órát?

2015. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Nincs. Általában 3 havonta van szülői,
2015. aug. 31. 12:20
 14/57 anonim ***** válasza:
71%

Ha nálunk ilyen "jófej" nagyi lenne, akkor inkább nem együtt járnánk szülőire a férjemmel, hanem egyszer az egyikünk, egyszer a másikunk, és akkor a nagyit nem kéne bevonni, viszont amikor jön menetrend szerint unokázni, akkor elmennénk a férjemmel valami közös programot csinálni.

De szerintem állandóan kihagyni a szülőit elég gáz, még ha nagyobbik részben unalmas is egy ilyen, de azért előkerülnek fontos dolgok is, és itt van lehetőségük a szülőknek is beleszólni abba, hogy mi legyen, mi ne legyen.

2015. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja, látom már, hogy apuka dolgozik olyankor. Nekem valahogy az jött le, hogy szülői helyett mentek valahova, a szülői ideje alatt. De szerintem azért évente 2-3 nap szabit apu is ki tud venni, hogy a szülőikre el lehessen menni, nem?
2015. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

Azért itt elég sok infó hiányzik.

Gondolom, alapban nem jó a viszonyotok.

És miért neki kell mennie hozzátok? Nem lenne jobb, ha ő maradhatna otthon és vinnétek hozzá az unokákat? Talán így neki is jobban tetszene.

Nem lehet, hogy csak egyszerűen nem szeret nálatok lenni, mert nem vagytok jóban?

2015. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Hozzá nem lehet menni, mert az új pasija nem engedi. Nem mondom hogy rossz a viszonyunk, segítek neki ha tudok (pénz) csak viszonzást nem nagyon kpok. Állítólag fárasztó neki a gyerekvigyázás. De a pasizás az nem... 64 évesen...
2015. aug. 31. 12:28
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Beszélje meg vele a férjed, végül is az ő anyja.
2015. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kommentben írt igen fontos infót kár, hogy kihagytad a kérdés alatti leírásból. Nem kaptál volna egy kritikát sem...

Sajnálom nagyon egyébként, hogy ilyen anyóssal áldott meg a sors.

Miért is kell fizetni az adósságát? Azt a pénzt költhetnétek bébiszitterre....

2015. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen anyósra nem bíznám rá a gyerekemet. És nem fizetném az adósságát, azt a pénzt inkább bébiszitterre költeném.
2015. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!