Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit szólnátok, ha...

Anyukák, ti mit szólnátok, ha a családban meghívnának egy esküvőre, de csak a gyerekeitek nélkül mehettek?

Figyelt kérdés

Szűk családi kör van meghívva, közeli rokon.

Kikötötték, hogy a két kisgyerekemet nem vihetem.

Te elmennél úgy?


2015. dec. 2. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
93%
tudod az a baj, hogy akinek állat rossz a gyereke, az általában nem veszi észre és tojik a nevelésére, de fel van háborodva, hogy a benőke milyen jó gyerek. ilyet sztem te sem látnál szívesen az esküvődön, mert azon izgulnál, hogy mit művel.
2015. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
23%

Írtam már, volt esküvőnk, nagy lakodalmunk közel 20 éve. 130-an voltunk, kb. 20 gyerek is a vendégek közt. 1 évestől a kamaszig.


Őszintén szólva eszem ágába nem jutott ilyeneken filózni, hogy jaj, remélem a főnöknőm másfél évese nem ott veri magát a földhöz... Meg sem fordult a fejemben végigmenni a gyerekek temperamentumán.

2015. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
73%

én sem akarok ott gyereket, mert nem bírom őket elviselni.

gyertek, ugorjatok nekem.

ez van.

minek legyenek ott olyanokat, akiket nem bírok? csak mert ez a társadalmi elvárás? pont teszek rá!

2015. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, mert az én esküvőmön normális gyerekek voltak, normális családokból..ha valamelyiknél éppen tört a mécses, fogta az anyja, picit kivitte a teremből. Senkit nem zavartak.
2015. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
44%
83%-os. Akkor ne hívj meg családos embereket. Ennyi.
2015. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
60%

MERT?

mert nem képesek egyesek pár órára leszakadni a gyerekről?

képzeld képesek!

aki nem, az nem jön, és kész.

2015. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
8%
53-as, a gyerekekhez tartozó szülőket miért hívnád meg? Indokold már meg:)
2015. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
83%

"83%-os. Akkor ne hívj meg családos embereket. Ennyi."


Ne hívj meg hülye családost! Se olyat, akit csak illik, de magasról tojik rá, hogy mit akarsz!


Ha nem sértődsz meg azon, hogy valaki ezért nem jelenik meg, akkor semmi gond.


Én nem sértődnék meg, ha valaki nem fogadná el így a meghívást, vagy ha csak a házaspár egyik tagja tudna eljönni, mert a másik a gyerekre vigyáz.


Akkor se sértődnék meg, ha engem hívnának gyerek nélkül.

2015. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
83%

57es talán mert őt ismerem, kedvelem, szeretem stb.


de én személy szerint NEM SZERETEM a gyerekeket. ennyi a magyarázat, igen biztos vmi ufo vagyok meg nem anya szült, meg száradjon ki a méhem meg stb.

2015. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, elég érdekes a magyarázat. Őket szereted, a gyerekeiket nem bírod elviselni. Én el nem mennék az esküvődre. Jó, hogy a barátaid tolerálják a mániádat:)
2015. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!