Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit szólnátok, ha...

Anyukák, ti mit szólnátok, ha a családban meghívnának egy esküvőre, de csak a gyerekeitek nélkül mehettek?

Figyelt kérdés

Szűk családi kör van meghívva, közeli rokon.

Kikötötték, hogy a két kisgyerekemet nem vihetem.

Te elmennél úgy?


2015. dec. 2. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
11%

Olyan furcsa, hogy itt beszéltek a "gyerekekről". Mintha valami idegenek lennének, akik hirtelen csapódnak a társasághoz. Akikkel az esküvőmön szeretnék ünnepelni, azokkal olyan kapcsolatban vagyok hogy ismerem a gyerekeiket, nem "egy gyerek", hanem valamilyen szinten az életem részei.

Ugyanígy, akiket meghívok, azokkal vagyok olyan viszonyban hogy elmondjam, a házasságkötő teremtől 3 saroknyira van egy játszótér, oda tudnak menni ha nyűgös lesz a gyerek.


Amúgy a mindennapokban hogy működik ez a "gyűlölöm a gyerekeket" hozzáállás? Ha egy közeli családtagnak, barátnak gyereke születik akkor onnantól ő le van ejtve? Tényleg érdekel.

2015. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
83%

de miért mánia??


nem szeretheti mindenki, én pl nem, ők igen.

ennyi.


inkább az a gáz, hogy ha egy barátod nem szeretné a gyerekeket, akkor nem lenne a barátod mert nem egyezik az ízlésetek. azért ha a gyereked nem akar majd gyereket, remélem kiutálod őt is!

2015. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
79%

lehet gyerek nélkül is találkozni

és ált. az tojja le a gyerektelen barátokat, akinek lesz

2015. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
17%
Valaki meg NEM TUDJA megoldani a gyerekeit, értve vagyok?! Felőlem egyébként olyan esküvőt tartasz, amilyet akarsz 83%-os. Én biztos nem mennék el rá ilyen hozzáállás után.
2015. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
24%

Az, ha a 3 gyerekem közül valamelyik majd egykor nem akar gyereket, az nem az én dolgom lesz.

De az, hogy őket nem tekintik az én barátaim hozzánk tartozónak, csak nyűgnek, az számomra nonszensz lenne.

Mi nyaraltunk, szilvesztereztünk, karácsonyoztunk gyerekes és gyerektelen párokkal is. Az, hogy ki hanyagol el kit ilyen kapcsolatokban? Nehogy mindig a gyerekesek legyenek a rosszak:)

2015. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
17%

Persze, lehet gyerek nélkül is találkozni, ez igaz. De a gyerek a szülő életében egy fontos dolog. Sosem beszéltek róla? Ez olyan, mintha egy nem-szülő nem beszélhetne a közeli barátaival a szerelméről, a munkájáról, az elért sikereiről, kudarcairól.


Na mindegy. A gyerekek is külön személyiségek, van amelyik hisztisebb, van amelyik nem. Az, hogy a szüleiket meghívom az esküvőmre, szoros kapcsolatot feltételez.

Engem jobban zavarnak a szexista "férfiak", akik 2 feles után minden nőnek teszik a szépet és meg vannak róla győződve, hogy minden nő arra vágyik, hogy az esküvő után jól megdöngessék őket.

2015. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
41%

nem érted meg, csak szajkózod hogy én vagyok a rossz.

ha én nem bírom elviselni a gyerekeket, akkor haljak meg? vagy mi? más meg mást utál, én a gyerekeket


aki nem tudja megoldani a felügyeletet, akkor az sajna nem lesz ott.

2015. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az a furcsa, hogy egyesek a személyük elleni sértésnek vesznek egy MEGHÍVÁST, ami csak nekik szól, a gyereküknek nem.


Miért?

Miért változtatja meg egyeseket ennyire a gyerek?

Vagy előtte is ilyenek voltak?


Ha partner nélkül hívnának egy esküvőbe, azon is megsértődnél?

Sokan élnek ezzel a lehetőséggel is, hogy a barátok, munkatársak "egyedül", a rokonok párban.

-


Egyébként van gyerekem, imádom, szeretem, de nem várom el, hogy mindenki más is imádja, szeresse, aranyosnak találja.

2015. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
11%

Te szajkózod ugyanazt, utálom a gyerekeket, utálom a gyerekeket, bla-bla.


És ehhez mit szólnak a barátaid?

2015. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
70%

elfogadják

ez a véleményem

ők szeretik, akartak, oké, ennyi. én is elfogadom


mert arról szólna a világ hogy elfogadom hogy a barátaim mit gondolnak, akarnak, nem egymásnak ugrani. azok nem barátok.

2015. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!