Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az elfogadható 1...

Szerintetek az elfogadható 1 és 3 éves gyerek mellett, hogy az apuka minden évben 3-4 napot nyaral a haverjaival?

Figyelt kérdés
Mert neki erre szüksége van..3-4 nap a családja nélkül...van itt más anyuka is, aki magára marad minden nyáron? A férjem egyébként minden támogatást megkap, tényleg csak arra kérem meg amire muszáj tehát szó sincs arról hogy igás lovat akarnék belőle csinálni..
2016. júl. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
94%

5-ös vagyok!


Aki ilyen "menős", az ilyen is marad. De ha mindent meg tudtok beszélni, akkor mondd meg neki konkrétan, hogy ez Neked rosszul esik. Ha bem szólsz, nem fog rájönni. Azért 3 gyerek után ismerhetned annyira, hogy a férfiak többsége konkrétumokból ért, nem éreznek rá 😊. Beszélj vele!

2016. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
31%

Pl.: az én férjem soha nem megy haverokkal sörözni. Neki meg arra nincs igénye.

365 napból egy hetet távol lenni szerintem nem bűn.(Somogybabodos válaszoló)

2016. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem igen.Nekünk 3 gyerekünk van,és a Férjem karácsony és szilveszter között(konkrétan dec. 27-30 között) szokott elmenni a barátaival szintén 3-4 napra.Én ezt egy cseppet sem bánom.Az nem volt egyszerű,amikor a legkisebb 3 hónapos volt ez egyik ilyen alkalomkor,de őszintén szólva tényleg nem bántam/bánom!Meg lehet kövezni,de nekem is jól esik pár gyerekmentes nap,amikor a nagyszülők "elrabolják" Őket.Már a legkisebb is 4 éves,ez az első nyár,hogy Ő is ott alvásos nyaralásra ment a Papáékhoz(eddig sehol nem volt hajlandó aludni nélkülem).
2016. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
5: megmondtam neki hogy nem esik jól ennek ellenére elmegy..mindig leráz annyival hogy "Te miért nem mész, Te is mehetnél" :) tehát ez egy meddő beszélgetés általában, ezért is írtam vita tárgyát sem képezi mert így is úgy is elmegy, megtiltani nyilván nem akarom.
2016. júl. 29. 19:12
 25/41 anonim ***** válasza:
28%
Szerencsés vagy, hogy csak 3-4 nap. Én most veszélyeztetett terhesen feküdtem itthon egyedül egy hónapot, 2 gyerek mellett. Külföldi a férjem, minden évben hazamegy a szüleihez, van hogy együtt megyünk, de olyan is van, hogy egyedül utazik másfél hónapra.
2016. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
:(
2016. júl. 29. 19:46
 27/41 piroska és a farkas ***** válasza:
50%
Az én férjem szerintem példaértékű apa és férj. Az egész lényével értünk van. Most tulajdonképpen nincsenek barátai, mert a munkahelyén a többség más értékrendet képvisel, a korábbi barátai pedig élik a gondtalan huszonéves életet és egyszerűen vhogy nincs témájuk most. Máshol tartanak. Èn azt érzem, hogy a barátok nagyon - nagyon fontosak, én nagyon örülnék neki ha lenne a férjemnek egy olyan baráti társasága akik mellett kicsit kikapcsolhat, nem az én hisztijeimet hallgatja...és akikkel nagypapakorukban is egymás mellett állnának. Tehát ha lenne ilyen, én bíztatnám, hogy menjen. De ő a saját családjához sem akar menni nélkülünk, holott nagyon szereti őket. Azt nem értem, h miért lenne kompromisszum az, h Te is utazz el...inkább beszéljétek meg, hogy legyen havi 1-2 baràtnős délutánod- estéd-mozid...bár nyilván szülés után ez újratervezést igényel majd. A Ti konkrét esetetekben számomra továbbra sem az a furcsa, hogy ő elmegy, hanem az, hogy a kifejezett kérésed ellenére megyy el. Azért ha vki elmondja, h számára egy helyzet bántó, a másiknak legalábbis el kéne gondolkodnia a lerázás helyett.
2016. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
57%

Anno a férjem járt búvárkodni Egyiptomba. Egy-egy hétre évente. Nem zavart, én nem mentem vele, mert tengeribeteg leszek a hajón, a víz alatt meg halálfélelmem van, tehát nekem kínzás lenne.


Amikor meglett a gyerek, akkor két okból elmaradt ez: egyrészt Egyiptom már nem annyira biztonságos célpont, másrészt egy kolléganőm férje a víz alatt kapott szívrohamot, nem élte túl (50 méterről nem lehet gyorsan felhozni valakit, mert akkor meg abba hal bele).

De ezeket ő is belátta.


Pár napra belföldre néha elmegy, ez viszont nem zavar. Annyi a megállapodás, hogy a telefonja legyen bekapcsolva, ha neadjisten valami komolyabb gáz van a gyerekkel, el tudjam érni. Szerencsére erre még nem volt példa.

2016. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
55%
Férjem majdnem minden évben elmegy síelni. Én utálok síelni. Ő meg imád. Nyilván nem várom el, hogy miattam ne menjen soha többet. Én is voltam már barátnőkkel pár napos nyaraláson. Szerintem csak akkor gáz, ha valamelyik fél elmegy külön néhány napra, ha közben közösen nem csinálnak programokat.
2016. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
43%
A férjemnek zenekara van, egy nyáron többször is előfordul, hogy 2-3-4 napokra elutazik fesztiválokra fellépni, ilyenkor én egyedül vagyok a most már 1 évessel (tavaly 1 hónapot kihagyott, miután megszületett a lánya, utána én mondtam, hogy menjen nyugodtan, megleszünk). Nem értem, miért gond ez? Mármint persze, én is jobban szeretem ha velünk van, de mi olyan borzasztó neked ebben? Van valami, amit nem tudsz megoldani nélküle? Nem kell ennyire függőnek lenni egymástól, kicsit legyél te is önállóbb. Ok, nem kell napokra elmenned, ha te nem szeretnél, de tanuld meg lefoglalni magad. Bár szerintem 2 gyerekkel nem lesz túl nehéz.
2016. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!