Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az elfogadható 1...

Szerintetek az elfogadható 1 és 3 éves gyerek mellett, hogy az apuka minden évben 3-4 napot nyaral a haverjaival?

Figyelt kérdés
Mert neki erre szüksége van..3-4 nap a családja nélkül...van itt más anyuka is, aki magára marad minden nyáron? A férjem egyébként minden támogatást megkap, tényleg csak arra kérem meg amire muszáj tehát szó sincs arról hogy igás lovat akarnék belőle csinálni..
2016. júl. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nagyon sokat dolgozik, így is alig marad ideje a gyerekre, épp hogy fürdetésre hazaér, és azátn hétvégén meg segít kint a kertben, akkor meg azért nincs a gyerekekkel...ezért vállalok magamra mindent, hogy legalább hétköznap ne kelljen házimunkát végeznie, hanem azt az időt a gyerekeivel töltse...és ezért is érzem rosszul magam amiért ez az egész kárba megy ha a szabiját kiveszi a haverjai miatt.

szóval utolsó, igen, ebben lényegében igazad van.

2016. júl. 29. 18:34
 12/41 A kérdező kommentje:
nagyon jó a kapcsolatunk, és vele is megbeszéltem már ezerszer, de akkor is elmegy...én meg csak szeretném magamban feldolgozni, ennyi. nem kell rögtön rosszindulatúnak lenni. egyébként nem 3. hanem 2. gyerek, azért írtam hogy 1 és 3 évesek, mert jövőre ennyi idősek lesznek...ha úgy írom ki a kérdést hogy terhes vagyok és elmegy nyaralni nagyon arra hegyeződtek volna ki a válaszok hogy itt hagy terhesen és ezt szándékosan el akartam kerülni, mert ez a része alapból egyáltalán nem zavar.
2016. júl. 29. 18:35
 13/41 anonim ***** válasza:
66%

Nálam beleférne, sőt, ha utána egy kipihent/kikapcsolódott férj jönne vissza az csak nyereség. Cserébe viszont mindenképp kérnék egy kis pihenést/kikapcsolódást én is. Pl. egy barátnős estét, egy délelőtt wellnessezést vagy hasonlók, itthon én sem hagynám a gyerekeimet napokra, mert nem bírnám se én, se a párom :-) Nem vagyunk egyformák, egyszerűen van, akinek kell ez, van akinek nem.

Szerintem vágj jó képet hozzá, kívánj jó pihenést és kérj te is valami kikapcsolódást cserébe, ami meg téged tölt fel. Vagy menjetek együtt nyaralni pár napra egy bababarát helyre egy nagyival, így te is pihensz.

2016. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
5: szerintem itt a kompromisszum egyetlen lehetséges formája, ha én is elmennék pár napra, de mint írtam nálam ez nem opció...mert mondhatnám azt is hogy jó de utána egy hétig "te mosogatsz" de ezzel épp azt venném el tőle ami a célom volna azzal is hogy itt tartsam: hogy időt töltsön velem és a gyerekekkel
2016. júl. 29. 18:37
 15/41 anonim ***** válasza:
32%
Férjem is elmegy minden évben egy hétre Somogybabodra. Nem sajnálom tőle, dolgozik eleget. 3 gyerek van, már sulisok.
2016. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
24%

Neki vannak barátai. Ez természetes. Te meg a saját kis világodban élsz, nem akarsz a gyerekeken kívül mást látni.

Hosszú távon biztosan lesznek komolyabb problémáitok is. Azért neked nincs igényed elmenni sehova, még a másiknak lehet, és nem lehet a másikat elszakítani a barátaitól.

2016. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
62%

" 3-4 napra is engem megvisel hogy magamra maradok "


Ez csak pár nap. Kicsit úgy érzem, irigyled tőle, hogy van neki erre ideje, igénye, hozzá társak.


Eleinte én is éreztem így, de beláttam, hogy butaság.

2016. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Mi a következőt csináljuk: levisz minket a szüleimhez vidékre 3-4 napra. Ő addig otthon pihen. Majd a gyereket visszahozza Pestre és én maradok pihenni 3-4 napot. Így szerintem oké. Érthető, hogy szüksége van pár napra, de neked is. Kérj te is 3-4 nap anyaszabit
2016. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
barátaim nekem is vannak, nem sajnálom tőle, azt valóban sajnálom hogy erre van igénye, de ezt el is ismertem hogy nekem nincs igényem a gyerekek és nélküle anyaszabira...na mindegy, tehát a többség szerint teljesen rendben van, köszönöm szépen, így könnyebb elfogadnom, ezek szerint nem egy balek vagyok, aki ezt is eltűri hanem ez teljesen normális jelenség.
2016. júl. 29. 19:04
 20/41 anonim ***** válasza:
63%

nálam nem férne bele ez a fajta kikapcsolódás, de mások vagyunk :)

én 5x voltam eddig a nagy gyerekünkkel külön nyaralni. volt, hogy hétvégén utánunk jött és együtt jöttünk haza, volt, hogy nem jött, de csak 4-5 napra mentünk. tavaly is megszerveztem ezt, aztán reggel közölte, hogy várjak csak, összepakol magának is :)

nem szeret itthon lenni egyedül :D nekem olyan a munkám, hogy 1,5 hónapot vagyok itthon nyáron, nekem meg az a nyűg, hogy ennyit itthon kell ülni, szóval nincs ebből így probléma, meg nem a gyereket hagyom rá és megyek kikapcsolódni :)idén nem mentünk mert mindenórás vagyok, de jövőre szerintem megyek a kettővel is majd :)

de mondom, nekem ez így más, az nem tetszene, ha a haverokkal menne. velük menjen sörözni péntek este :)

2016. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!