Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az elfogadható 1...

Szerintetek az elfogadható 1 és 3 éves gyerek mellett, hogy az apuka minden évben 3-4 napot nyaral a haverjaival?

Figyelt kérdés
Mert neki erre szüksége van..3-4 nap a családja nélkül...van itt más anyuka is, aki magára marad minden nyáron? A férjem egyébként minden támogatást megkap, tényleg csak arra kérem meg amire muszáj tehát szó sincs arról hogy igás lovat akarnék belőle csinálni..
2016. júl. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

ez nem mártírkodás, akkor lenne mártírkodás, ha én egy pillanatig is sajnáltatnám magam hogy nekem nincs időm semmire meg nem jutok el nyaralni stb. holott erről szó sincs.

na mindegy, kábé értem a válaszokból, hogy ez egy normális jelenség, és hogy nincs okom ezen kiakadni, maximum az mérgesíthetne hogy terhesen hagy itt, de mivel elég jól érzem magam, ez a része tényleg nem zavar. viszont megmondtam neki hogy nem fogok falazni hazudozni a kedvéért...ha szerinte rendben van hogy elmegy, akkor vállalja is ezt a szülei előtt is.

2016. júl. 30. 14:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!