Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az elfogadható 1...

Szerintetek az elfogadható 1 és 3 éves gyerek mellett, hogy az apuka minden évben 3-4 napot nyaral a haverjaival?

Figyelt kérdés
Mert neki erre szüksége van..3-4 nap a családja nélkül...van itt más anyuka is, aki magára marad minden nyáron? A férjem egyébként minden támogatást megkap, tényleg csak arra kérem meg amire muszáj tehát szó sincs arról hogy igás lovat akarnék belőle csinálni..
2016. júl. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
44%

3-4 nap teljesen elfogadhato. evente.

Havi 3-4 nap, na az mar durva, es ismerek olyat aki azt csinalja.

2016. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
30: de a ferjed dolgozni megy neki ez a munkaja...az enyem viszont inni megy, cigizgetni meg szorni a penzt....de nem ez a szamomra "nem elfogadhato" hanem az hogy igy is alig van szabadideje es azt nem velunk tolti, hanem elhuz a haverjaival.
2016. júl. 29. 22:19
 33/41 A kérdező kommentje:
es most arra is megkert hogy anyosek elott falazzak neki hogy elutazik mert ok nyilvan ki lennenek akadva hogy itthon hagy terhesen, 34 hetesen...tehat ezek szerint o is erzi hogy azert ez nem helyenvalo
2016. júl. 29. 22:21
 34/41 anonim ***** válasza:
40%

Pontozzatok le nyugodtan, de én is rosszul erezném magam, ha a párom nélkülem járna napokra szórakozni gyerek ide vagy oda, pláne ha tudná hogy engem ez zavar.

Én igénylem az együtt töltött időt maximálisan és akkor vagyok boldog ha együtt vagyunk.

Miért tilos ilyeneket érezni meg gondolni? Emberek vagyunk. Ha a pasinál nem baj hogy igénye vagy szórakozni meg alkoholizálni, cigizni, bulizni stb. akkor egy nőnek miért nem szabad igényelni hogy a pasi ne hagyja magára napokra terhesen vagy gyerekekkel, ha nem muszáj?

És hol lenne már egyenlő a havi egy délután a barátnőkkel és a 3-4 nap elutazás?

2016. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 piroska és a farkas ***** válasza:
20%
Havi 1 nap barátnőzés az évi 12 nap. Akkor már a 3-4 nap kevesebb. Engem is bántana egyébkènt a közönye, mint feleség leírtam a véleményem, de mivel az én fèrjem màs típus, így csak őt ismerve mondtam azt,.amit. Hozzáteszem, kismamakènt pláne eszébe sem jutna magamra hagyni akkor, ha velünk tud lenni.
2016. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
a havi egy baratnozest ne allitsuk merlegre...kethetente legalabb egyszer eljarkal a haverjaival iszogatni :) ha merlegelni kezdenenk nyaralas nelkul is o vesztene :)
2016. júl. 30. 05:22
 37/41 anonim ***** válasza:
77%

A kapcsolatban a szokásokon múlik, mi mindenhová együtt megyünk. A férjem nem magánutakra szokott menni, hanem szakmaiakra, én kezdettől megyek vele mindig. Várost nézek, míg ő megbeszéléseken van.


Én nem szeretek sem a gyerek, sem a férjem nélkül lenni napokig, a férjem szintén így érez. A te férjedhez is illene egy olyan nő, aki nem igényli a folytonos együttlétet, ez nem te vagy.


Szerintem egyébként az nem jó taktika, hogy mindent megcsinálsz helyette (gyerekek, háztartás, minden), mert nem várhatsz olyanért lojalitást és hálát, amit ő nem kért. Azt fogja mondani, minek csinálod, senki se kérte. Partneri viszonyt kellene kialakítani, amiben a te szavad is számít, és nem vagy a cselédje sem.

2016. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
77%
Előszörre olvasva, azt gondoltam miért gond, ha elmegy pár napra a haverokkal. De végigolvasva már értem, érzem mi bánt. Ezek szerint csak arra, hogy együtt legyetek nem is vesz ki szabit? Így valóban dühítő. Pláne, ha arra kér, hogy fedezd a szülei előtt.
2016. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
37: koszi, nem tervezek masik not talalni melle :) ez nem valook nalam. es nem vagyok a cseledje, allandoan mondja hogy menjek ide menjek oda, hagyjam a kertet befuvesiti ne dolgozzak vele annyit, majd o megcsinalja ezt majd o megcsinalja azt...csak hogy en szeretem es amikor midnezeket megcsinalom erte es a csaladert, eszembe sem jut hogy cseled vagyok, szivesen csinalom meg ezeket, hogy neki tobb ideje maradjon a kislanyara meg ram....na es itt a gond, amikor ezt az idot viszont a haverjaival tolti es ilyenkor erzem en azt hogy akkor inkabb segitene abban a 4 napban a kertben...na de hogyan kerhetnem ezt valakitol aki heti 50 orat dolgozik es evente 25 nap szabadsag jar neki? kedves 38, valami ilyesmi) igen.
2016. júl. 30. 12:24
 40/41 anonim ***** válasza:
74%

Megértelek, mert tényleg nem lehet így könnyű, hogy amúgy is sokat dolgozik, és akkor még a haverjaira "pazarolja" a szabadságát. Főleg most hogy terhes vagy, a hormonok miatt még jobban felerősödtek az érzéseid. Ezt én is tapasztaltam, terhesen sokkal nagyobb intenzitással éltem meg dolgokat, és főleg negatív irányba.

De meg lehet érteni az ő oldalát is. Neki fontosak a barátai, és ez már egy sok éve tartó szokása. Attól, hogy időközben családja lett, még ember is maradt, akinek lehet igénye továbbra is más fajta társas kapcsolatokra is, és nem állandóan csak a családjára. És ez a lehetőség számodra is adott. Nem azt mondja a férjed, hogy asszony neked az a dolgod, hogy főzz, moss, takaríts, neveld a gyerekeket, én meg elmegyek szórakozni, mert nekem ez jár, hanem téged is próbál noszogatni a kikapcsolódásra. A lehetőséged erre neked is megvan, csak neked nincs rá igényed, neki meg van. Ő él a lehetőséggel, te meg nem. Erről meg nem ő tehet. Ez a te döntésed volt, hogy mindent megcsinálsz otthon, mint írtad nem ő kérte, sőt még próbált is lebeszélni, hogy könnyítsen neked. Az a baj, hogy szerintem te már "túlmártírkodod" ezt az egészet, és elvárod, hogy ő is ilyen önfeláldozó legyen, holott ő ezt se nem kérte, se nem várta el tőled.

Ez az évenkénti 3-4 nap nem a világ, a maradék 21 nap szabadságát (gondolom) együtt töltitek el.

2016. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!