Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan találjunk megoldást a...

Hogyan találjunk megoldást a kisbaba nevelésére, ha az apukájával már nem vagyunk együtt, de kell egy hely, ahol fel tudjuk nevelni közösen?

Figyelt kérdés
Két hónapos vagyok jelenleg, szóval még van időnk ezt eldönteni, de mindenképpen ez a legfontosabb. Már nem vagyunk együtt, esély nincs rá, hogy ismét egymásba szeretünk, de mint barátok nagyon jól kijövünk, ő viszont még többet érez irántam sajnos. Szeretné ő is nevelni a kisgyereket, és én nyilván ennek akarok lehetőséget adni. Az is jó lenne ha egyformán ugyanannyi időt tudnánk eltölteni a kicsivel, de nem tudom, ezt vajon hogyan oldjuk meg. Még nincs állandó munkahelye egyikünknek sem, szóval az is kérdéses miből és ogyan fogjuk ezt megoldani. Beszéltünk már róla, hogy ő talán elmenne dolgozni én meg addig vigyázok a kicsire, de ez nem kihasználás? Mert rosszul érezném magam ha csak ő keresne pénzt. De a babát mindenképpen megtartjuk, nem fogom elvetetni, ez nem opció. Nálunk sajnos nem férne el, egy kiságynak sincs hely, az ő szobáját viszont át lehetne alakítani hogy ott éljünk, mivel az ő házuk nagyon nagy. Viszont ezt én azért nem akarnám, mert akkor egy ágyban kell aludnom vele, viszont én már tényleg semmit nem érzek őiránta. Tudtok esetleg valami más megoldást, ötletet, tanácsot adni? Végső esetben tényleg ez lesz a megoldás, csak abban bízok, hogy ki lehet találni valami mást. Pénzkeresésre szintén kellene ötlet, mert az addig rendben van hogy a család segít, de ere hosszú távon nyilván nem lehet támaszkodni. Vagy keressünk egy albérletet ami nagyon olcsó és elférünk két szobában? Az nem érvágás az apukának, ha együtt kell élnie azzal akit szeret, de hozzá sem érhet, mert tudja, hogy a lány már nem szerelmes csak barátként szereti?

2016. nov. 27. 11:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
77%
Nem. De nem is fekszem le azzal, akit nem szeretek... te szeretted, majd terhes lettél, és kiszerettél belőle. Ja.
2016. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
73%

Megfelelően alkalmazott védekezés mellett a gyerek nem tud csak úgy becsúszni. Ez nem véletlen hanem biológia.

Nem irigyellek, de sajnos tanácsot se tudok adni.

Ne legyél büszke arra hogy nem mész abortuszra, mert azon kívül hogy megadod az élet lehetőségét, csak hátrányt adsz neki mindenben. Hogy tudtál kiszeretni az apából ilyen rövid idő alatt?

Én a gyereknek azt kívánom hogy sikerüljön jó emberré válnia, és ne követendő példaként nézzen a szüleire.

2016. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 A kérdező kommentje:
hogy tudtam ilyen rövid idő alatt kiszeretni belőle? ez nagyon egyszerű: csak annyit mondok hogy lefeküdt a barátnőmmel. de ennek most semmi köze nincs a témához.
2016. nov. 27. 12:54
 24/84 anonim ***** válasza:
77%
Gyereknek gyerek? Ja persze lefeküdt a barátnőddel,de egy szobában vàrjátok szerencsétlen gyereket a pasival. :-D Semmi realitásod nincs ahoz,hogy mennyibe kerül egy gyerek ez az egyik. Miből élsz meg ha a szupertárs megunja a babázást?
2016. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
61%
😂😂😂😂
2016. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
69%
Mindent leírtak nekem már felesleges...de sírni tudnék hogy a kisfiam ilyen világban nő fel ilyen gyerekek közt akiknek ilyenek a szüleik. Az én időmben nem emlékszem ennyi hülyére, pedig csak 31 vagyok...
2016. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
82%

Az nem érvágás az apukának, ha együtt kell élnie azzal akit szeret, de hozzá sem érhet


Dehogy szeret. HA szeretne, nem dná a barátnődet.

2016. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
71%
Kiscsillag! Ha ép ésszel gondolkozol, akkor holnap reggel elmész a védőnőhöz és elkezded intézni az abortuszt. Abortuszellenes vagyok, de te akkora álomvilágban élsz, amibe nem fér bele egy igazi, élő baba. Igazi kis művészlélek vagy, otthon rajzolgatsz, festegetsz, álmodozol és azt hiszed, hogy majd így is marad. A pasid már most félred.gott, ezután azt várod tőle, hogy majd hazamegy a kis excsaládhoz, eltart titeket, és minden pénzét rátok költi? Hát tévedsz. Egy forintot nem fogsz látni se tőle, se a szüleitől. Nem lesz ez így jó! Vetesd el!
2016. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
57%
Én nem fogok itélkezni, az elözö kommentemben sem tettem, mégis kiakadtál rajta. A te döntésed, hogy megtartod-e a gyereket. A gond csak az, hogy irreálisan gondolkozol. A gyereked apja le fog lépni, nyilván. Te mire számítasz, te magad mondod neki, h már nem szereted, akkor ott szobrozzon melletetek anyádék szobájában? Minek? Csak 20 éves, neki az a dolga, hogy keressen egy nőt, akivel majd jól ellesz/családot alapít. A gyerekvállalás testi része csak az anyáé, te hordod ki és sok hónapig csak rád lesz utalva, a férfi nyugodtan leléphet és ha nem szereted akkor neked is azt kellene akarnod, hogy lelépjen és élje az életét. Nem akarok neked konkrét összeget írni, hogy mibe kerül a gyerek, ki tudod keresni a neten, Pesten nincs albérlet havi 100 ezer alatt. Így elsősorban a szüleiddel kellene beszélned, hogy ők mit szólnak ehhez az egészhez és mit tudnak anyagilag vállalni, üert elköltözni nem fogsz tudni tőlük olyan kevés pénzből, amit írtál.
2016. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon lusta vagyok elolvasni a kommenteket, de ahogy látom itt sokan elvannak szállva!

Kezdjük az lakhatással: Nagyiék segítenek, ugye? Akkor az első hónapban segítsenek nektek, kaució, rezsi stb.

Pénz: 1 opció van, apuci elmegy dolgozni, minimum 150ezret megkeres havonta.

Te megkapod a kis 40ezredet,mint egyedül nevelő.

Nyugi, nem kerül egy gyerek havi 100ropiba!

Párom dolgozik, én kapok 50ezret, abból bőven megvan, tápszer(4000),pelus(nagyon max 10.000, LIBERO!!),popsitörlő(500 ft, PAMPERS!!) babakaja(8000 párszáz),ruha(max 10.000),játékok(2-3 ezer) mikor mi kell. Párom fizuja rezsi, kaja, plusz, ha valami extra dolog közbe jön abból fizetjük, de lekopogom 5 hónap alatt szerencsére semmi extrém nem volt és még félre is rakunk.

Nem azt mondom, hogy gyerekjáték, az alapdolgok beszerzése nem kis pénz, de addig van még minimum 5-6 hónapotok, ha nem hagytok semmit a végére, addig párod össze tud szedni annyi pénzt,hogy jó legyen. Kevesebb pénzből is meglehet élni, csak akik hozzá vannak szokva az úri módhoz meg nem képesek lentebb adni az igényekből, azoknak havi fél milla se elég az igényeik kielégítéséhez.

2016. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!