Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan találjunk megoldást a...

Hogyan találjunk megoldást a kisbaba nevelésére, ha az apukájával már nem vagyunk együtt, de kell egy hely, ahol fel tudjuk nevelni közösen?

Figyelt kérdés
Két hónapos vagyok jelenleg, szóval még van időnk ezt eldönteni, de mindenképpen ez a legfontosabb. Már nem vagyunk együtt, esély nincs rá, hogy ismét egymásba szeretünk, de mint barátok nagyon jól kijövünk, ő viszont még többet érez irántam sajnos. Szeretné ő is nevelni a kisgyereket, és én nyilván ennek akarok lehetőséget adni. Az is jó lenne ha egyformán ugyanannyi időt tudnánk eltölteni a kicsivel, de nem tudom, ezt vajon hogyan oldjuk meg. Még nincs állandó munkahelye egyikünknek sem, szóval az is kérdéses miből és ogyan fogjuk ezt megoldani. Beszéltünk már róla, hogy ő talán elmenne dolgozni én meg addig vigyázok a kicsire, de ez nem kihasználás? Mert rosszul érezném magam ha csak ő keresne pénzt. De a babát mindenképpen megtartjuk, nem fogom elvetetni, ez nem opció. Nálunk sajnos nem férne el, egy kiságynak sincs hely, az ő szobáját viszont át lehetne alakítani hogy ott éljünk, mivel az ő házuk nagyon nagy. Viszont ezt én azért nem akarnám, mert akkor egy ágyban kell aludnom vele, viszont én már tényleg semmit nem érzek őiránta. Tudtok esetleg valami más megoldást, ötletet, tanácsot adni? Végső esetben tényleg ez lesz a megoldás, csak abban bízok, hogy ki lehet találni valami mást. Pénzkeresésre szintén kellene ötlet, mert az addig rendben van hogy a család segít, de ere hosszú távon nyilván nem lehet támaszkodni. Vagy keressünk egy albérletet ami nagyon olcsó és elférünk két szobában? Az nem érvágás az apukának, ha együtt kell élnie azzal akit szeret, de hozzá sem érhet, mert tudja, hogy a lány már nem szerelmes csak barátként szereti?

2016. nov. 27. 11:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan nem értem neked mi bajod van? Nagyon sokan segítettek a válaszukkal, örülhetnél neki. Tudja a fene, hogy havonta mennyi a tápszer, biztos nem kevés. De én pl. tudatosan nem akarok sokat költeni, mert úgyis csak 1-2 évig kellenek a csecsemő cuccok, de babakocsit 60 ezer alatt nem találtam, légzésfigyelö 30 ezer. Oké, lehet, h neked az már luxus, vagy felesleges, szerintem alap. Baromi sok dolgot kell megvenni neki, és utána havonta is sok kiadással jár a gyerek.
2016. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 A kérdező kommentje:
de nem értem hogy minek kéne babakocsit venni ha az már van. nekem is volt, az apukának is volt és hibátlan állapotban van. kiskádat, ágyat, járókát sem kell venni ezek is már mind vannak. rengeteg bébiruha lett félrerakva, ezeket anya nem dobta ki, hiszen minek dobta volna. játék is annyi maradt meg mint égen a csillag. és habár 20 évvel ezelőtti modellek, nem mérgezőek, nem esnek szét és nem egérrágta, minden jó állapotban van. csak nem vennék olyan dolgokat amik már vannak. nem hiszem hogy ez olyan nagy hiba lenne
2016. nov. 27. 14:53
 43/84 anonim ***** válasza:
18%
Milumil 1 Optima 900 gr 1000 ft :) 1 hétre elég egy kiló tápszer, számold ki akkor mennyi egy hónapra. :)
2016. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
24%
Ha újonnan megveszel néhány dolgot, pl ruhákat, akkor se mész csődbe! Ajánlom a Hádát meg pár facebook csoportot, bár ez nem a reklám helye,de nekem is vannak eladó dolgaim, ha érdekel. Üzenetben jelezhetsz. :)
2016. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
16%
Jah a Pampers popsitörlőt meg múltkor akciósan vettünk 375 ftért. :DD (Rossmann)
2016. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
és egy hónapban mennyi popsitörlő fogyik el? :) hintőport is gondolom érdemes venni meg krémet. bár nem hiszem hogy ezek is vészes árban lennének.
2016. nov. 27. 15:06
 47/84 anonim ***** válasza:
19%

Bocsi már, hogy ennyi hsz-t írok, de ajánlom,hogy regisztrálj Rossmanó kártyát, rengeteg mindent kedvezményesen tudsz megvenni. A Libero pelusnál meg van a csomagolásban egy kód, amit a libero.hu-n feltudsz tölteni, pontokat gyűjtesz majd a pontokat is letudod vásárolni.

500 ftos Pampers popsitörlő: [link]

2016. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk ha említetted volna, hogy ennyi csecsemő cuccotok van, meg sem írom azt a kommentet. Nálunk nem voltak ilyen holmik a családban, azonnal el lettek ajándékozva, amikor már nem volt rájuk szükség. Azért van pár dolog, ami 20 év óta változott, de én sem vagyok híve annak, hogy milliókat költsünk csecsemőápolásra, felesleges szerintem.
2016. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, nyugodtan írj nekem privit, segítek. :)
2016. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:

én azt hittem, hogy a legtöbb családban megtartják a babasuccokat az unokáknak, mert én ezt a példát látam mindenhol, azért nem írtam külön, hogy ezek a cuccok már megvannak. :) de amúgy jogos.

a Rossmanósat meg fogom fogadni!

2016. nov. 27. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!