Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Foglalkoznál a környezet...

Foglalkoznál a környezet véleményével?

Figyelt kérdés

4.gyereken gondolkodunk,legnagyobb gyerekünk 7eves.

Albérlet,65 nm.

Tok jól elvagyunk és a picinek is meg lenne a helye.Persze idővel saját ingatlan a cél.

Sokaknak mar attól is kerekedik a szeme,hogy három gyerekkell vagyunk ekkorában és albérletben...


2017. nov. 17. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
76%

Persze, itt mindenki rosszul gondolja csak ti nem? 65nm 3 embernek szűkösen vállalható, de annál több embernek nem. Elhiszem én hogy nektek ez így jó, hiszen nem ti laktok együtt a testvéreitekkel, nektek megvan a saját helyetek ahova elvonulhattok, amit megvontok a gyerekeitektől.


A ti életetek, de én azt mondom ekkora helyre egynél több gyereket vállalni felelőtlenség.

2017. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
0%

65 nm 6 emberre 10,8nm/fő.

90 nm 7 emberre 12,8nm/fő. Szerinted ez valóban a vizt prédikál, bort iszik kategória? Ne nevettess! Egyébként a lényeg az volt, hogy 2 gyerekszoba jutott 5 gyerekre. Azt már hozzá sem mertem tenni, hogy 13 éves koromban magunkhoz vettük az özvegy, váratlan betegség miatt magatehetetlenné vált nagyapámat, aki 6 évig velünk élt. Az 11nm/fő. Csak nem gondoltam volna, hogy idegeneknek bármi közük lenne ilyen információhoz.

2017. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
0%
Az egyébként fel sem merült senkiben, hogy esetleg azért nem költöznek nagyobb és drágább albérletbe, hogy tudjanak spórolni a saját ingtalnra? (Benne van a kérdésben.) Egyszerűbb egyből a másik torkának ugrani.
2017. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

Oke rájöttem...itt szövegértelmezéssel vannak bajok.

Nem írtam hogy van külön helyünk.Pont azert nem írtam,mert akkor már úgy éreztem hogy mindegy mit irok,akkor is rossz ahogy élünk...

De nincs külön szobánk amugy férjemmel,a gyerekeknek meg komolyan büntetés lenne ha szetszedném oket.

Lehet ezt nehéz elhinni,ez van.Létezik ilyen is,hogy a tesok nem gyilkolják egymast...

2017. nov. 18. 22:20
 55/69 A kérdező kommentje:
Koszi utolsó,igen ez senkibe se merült fel...en meg direkt nem írtam,hiszen lehet nem egyértelműen,de benne volt a kérdésben...
2017. nov. 18. 22:27
 56/69 anonim ***** válasza:
69%

Igazabol tokmindegy ezen tenyleg "vitazni" mert minden csalad igenyessegi szintje mas.


A 90 nm-esnek viszont: nem a nm szamit csak hanem a szobak szama is. Gondolom a furdokadban vagy a fuszeresszekrenyben nem aludt senki....szoval a LAKOhelyisegek szama a lenyeg, nem a nm.

2017. nov. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
17%
Látod, végül csak eljutottunk oda, hogy végre elismeritek, 5 gyerekre (akár) a 2 gyerekszoba is elég, nem feltétlen kell mindenkinek külön szoba. Fölösleges volt a több oldalas kötekedés.
2017. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%
Jó, lehet ti húszan is elfértek egy szobában, én felkötöttem volna ha nincs saját szobám, és az lett volna a büntetés ha a a vinnyogó visító testvéremmel kell együtt lennem, mikor én tanultam volna, neki meg azvolt a legnagyobb gondja melyik két kockát tegye egymásra.
2017. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

vicces hogy eddig a nm-en lovagolt mindenki...

Amug az egyik ok pont az amiért itt lakunk,hogy a nm ellenére nagyon jo az elosztása a lakásnak.

2017. nov. 19. 15:02
 60/69 anonim ***** válasza:
100%

Edes Istenem, teljesen es maximalisan evidens az, hogy minel nagyobb a lakas es minel inkabb kulon teruk van a gyerekeknek, annal jobb.

Lehet itt a kerdezonek meg az egyik valaszolonak kukacoskodni de attol a teny teny marad. A gyereknek lehet hogy buntetes ha kulonszedik, most talan. De kamaszodaskor (2-3 ev mulva) mar nem igy lesz. Es LOGIKA: ha van sajat szobajuk, ami raadasul nem egy fel nm-es rokalyuk, attol meg tudnak egyutt jatszani egyikuk szobajaban vagy a nappaliban. DE: ha NINCS kulon szoba akkor akkor sem tudnak kulon menni ha majd AKARNAK.

Ergo: jobb a nagyobb eletter kulon szobaval.

Ez teny, nincs mit vitatkozni rajta. De nem az en csaladomrol van szo szoval entolem a vadidegen kerdezo es partfogoja teleszulhetnek a testveri szeretet jegyeben egy patkanylyukat is.

2017. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!